Changhong LED40D1000IS

USB port
Počet SCART vstupů
Wi-Fi

Changhong LED40D1000IS

LED Full HD LCD televizor s úhlopříčkou 102 cm (40")

Technické parametry

Úhlopříčka obrazovky 102 cm (40") Poměr stran 16:9 Rozlišení Full HD 1920 x 1080 Dynamický kontrastní poměr 3000: 1 Barva displeje 16,7 milionů (8 bitů) Funkce SMART Hbb TV Webový prohlížeč (Opera) WiFi vestavěná APP - STROE opera App Store (cca 200 aplikací) FreeShare(DLNA) Facebook Youtube VLASTNOSTI CI+ (CI plus) Jazyk OSD 13 verzí Usínací funkce s časovačem Teletext 800 stran Oblíbené kanály ATV programy 100 DTV programy (T + C / S2) 600/5000 Automatické a manuální vyhledávání UHF a VHF & CATV Rodičovský zámek pro TV PVR (přes USB) USB (foto, vidio, audio) 3D Com filtr EMR 200 Hz VIDEO A AUDIO DVB-T DVB-C DVB-S2 MPEG4 / H.264 TV systém PAL BG / DK / I / SECAM BG / DK / L Video Systém barev PAL / SECAM Zvukový výstup 2x8 W Stereo SRS / NICAM / A2 VSTUPY 1x AV vstup 1x VGA vstup 1x PC Audio vstup 2x HDMI 1.4 1x Scart 1x CI+ slot 1x YPbPr vstup 2x USB 2.0 1x SPDIF SPOTŘEBA A ROZMĚRY Spotřeba Stand-by < 0,5 W Napájení ze sítě AC 100-240 V 50/60 Hz Rozměry bez podstavce (VxŠxH): 51,5 x 90,5 x 9,8 cm Rozměry s podstavcem (VxŠxH): 57 x 90,5 x 21 cm Rozměry balení (VxŠxH): 64 x 98 x 15,7 cm Hmotnost (netto/brutto): 9,9 / 12,5 kg

• Prakticky nic !!!
    • Nulová podpora ze strany výrobce. ( televizor vyráběný v ČR ! ) Velmi špatné pozorovací úhly zobrazovacího panelu ( porovnávané s 5 let starým Samsungem )
    • Tragická rychlost na odezvu tlačítek ovladače ( pomalý řídící procesor )
    • Velmi časté zamrznutí celého lelevizoru ( nutné odpojit od napájecího napětí )

Tento televizor jsem objednával s ohledem, že jej bude využívat v děckém pokoji můj 11 letý syn a proto jsem od televizoru neočekával žádné zázraky. Bohužel se mi ale potvrdilo rčení, že " levné je dvakrát placené". Již po prvotním naladění mi televizor po cca 10 minutách "zamrznul" a bylo jej nutné ho odpojit o napajecí sítě. V té době jsem byl přesvědčen, že to byla ojedinělá situace, ale byl to můj velký omyl ! Od té doby se to stává prakticky pravidlem například při přechodu do multimediáního režimu. ( přehrávání z USB vstupu ) Syn je z toho velmi rozčarovaný, že musí neustále chodit k zásuvce a TV odpojovat od sítě, jen aby mohl skouknout svůj oblíbený pořad. Další hrůznou kapitolou je ovládací menu TV, které není ani tak špatné co se týká způsobu ovládání, ale jeho rychlost a plynulost je na dnešní dobu opravdu TRAGICKÁ ! Osobně bych to viděl na zastaralý typ procesoru řídící televizor. Jsem přesvědčen, že za většinu neduhů TV může samotný řídící software, ale výrobce má tak mizernou podporu v tonto ohledu, že mi nezbyde nic jiného, než televizor reklamovat !!!!!!

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• v balení chybí český návod