Panasonic TX-47AS750E

Záznam na USB
Hotelový mód

• Skvělý obra i zvuk
    • zatím nic

Mám tuto televizi krátce, tudíž nemohu objektivně hodnotit.

TV namá chybu . vše funguje bez problemu . DOPORUČUJI

• , zakoupeno v Alza.cz

Televizi Panasonic mám již delší dobu a jsem velmi spokojen.

Druh televizorů
LAN konektor
Záznam na USB
Hotelový mód

Panasonic TX-47AS750E

Sledujte televizní pořady a užijte si zábavu bez hranic s televizorem Panasonic TX-47AS750E. Odpočiňte si při sledování oblíbených pořadů, filmů a seriálů. Získejte osobní přístup a interakci s intuitivní domovskou obrazovkou nebo hlasovým asistentem. Modelová řada S750 vyniká 3D obrazem a síťovými funkcemi. Díky Cloudovým funkcím můžete sledovat pořady ze svého tabletu nebo smartphone a naopak sdílet obrazovku Vašeho chytrého zařízení na televizi. Televizor má stříbrný lesklý kovový rám, který Vašemu obývacímu pokoji dodá vysoký luxus. 3D zábava

Televizor Panasonic Vám umožní vychutnat si 3D filmy a hry ve vysoké kvalitě. Objevte pohlcující 3D zábavu při sledování televizoru. Ponořte se do fascinujícího 3D světa s touto stylovou televizí. 3D televize Vás doslova vtáhne do 3D světa. Užijete si neodolatelné 3D filmy a 3D hry a budete se cítit, jako byste přímo byli jejich součástí.

My Homescreen

Na Vaší domovské obrazovce si můžete snadno a rychle vytvořit shluk oblíbených aplikací a obsahu. Získáte tak osobní přístup a mnohem intuitivnější rozhraní. Unikátní rozhraní od Panasonicu Vám dodá pocit pohodlí při ovládání.

Hlasová asistence

Nyní se stane z interakce s televizorem každodenní zábava. Televizory Panasonic této řady jsou natolik inteligentní, že umožňují rozpoznat Váš hlas a okamžitě zobrazit Váš oblíbený obsah na základě požadavku.

Svoboda ve světě aplikací

To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací. Díky cloudovým službám můžete snadno sdílet obsah a využívat několika obsahových služeb. Můžete také zůstat v kontaktu s přáteli prostřednictvím sociálních sítí nebo sdílet multimédia z Vašeho smartphone.

Přístup k neomezenému obsahu

Technologie DLNA umožní propojit televizor např. s počítačem. To znamená, že budete moci prohlížet fotky, pouštět si hudbu a sledovat filmy, které máte uloženy v počítači, aniž byste museli data vypalovat na disky a nebo je nahrávat na externí zdroj (flash disk, pevný disk). Výhodou je naprostá absence propojovacích kabelů.

Úspora energie díky LED technologii

Model dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí. Ve srovnání s modely roku 2013 mají pozdější modely Panasonicu až o 30% nižší spotřebu.

Klíčové vlastnosti 3D Smart TV Panasonic TX-47AS750E se může chlubit IPS LED Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 bodů a úhlopříčkou obrazovky 47 palců (119 cm). O čisté zvukové podání se starají dva reproduktory s celkovým výkonem 20 W. Panasonic TV disponuje vestavěným tunerem pro příjem digitálního pozemního, satelitního a kabelového signálu (DVB-T/-T2/-C/-S2). K dispozici jsou 3 konektory HDMI, CI slot, 3x USB, slot pro SDXC karty, síťový konektor LAN RJ-45, WiFi, Scart, výstup pro sluchátka či digitální optický audio výstup. TV má rozměry 1074 × 671 × 214 mm s podstavcem. Součástí balení je dvojice 3D brýlí.

• - Koupena v akci za necelych 14 000kc (1.12.2014) takze spokojenost s pomerem cena vykon...
    • - Krasny obraz i zvuk nebyl dosud nejmensi problem skutecne jednoduchost je jeji velkou prednosti.

Mame vic nez jsme od TV cekali.. Skoda ze jsem tehdy nekoupil dve :D

• Skvělý obra i zvuk
    • zatím nic

Mám tuto televizi krátce, tudíž nemohu objektivně hodnotit.

TV namá chybu . vše funguje bez problemu . DOPORUČUJI

• , zakoupeno v Alza.cz

Televizi Panasonic mám již delší dobu a jsem velmi spokojen.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní obraz i výbava. Vše funguje jak má.
    • Příliš mi nevyhovuje dálkové ovládání. Funkční klávesy jsou příliš blízko směrových šipek.

Určitě doporučuji koupit - modelová řada 2014 za dobrou cenu v roce 2015.

• , zakoupeno v Electro World

• Za cenu pod 24.000,- TV ktera nema konkurenci ! Rozhodoval jsem se pro Philips no vira v tradici vyroby TV Panasonic Viera vyhrala. A udelal jsem moc dobre ! Ta nekompromisni vierohodnost barev je nenapodobitelna. Dlouho jsem byl zastancem LG no kdyz jsem pred necelym rokem poridil novou s nekonecne pomalym OS8 tak jsem to s nervama nevydrzel a zacal se ohlizet po nove. Hlavni parametr: co nejrychlejsi OS, 2 tunery a podpora upgrade Flash player ( prehravani videa). Nakonec tuto vlastnost Philips nemel a ani Ambilight mi to nevynahradi. Po tydnu kontatuji: skvela TV a spravny vyber!
    • Nenasel jsem nic co by mi vadilo

Ani ted bych se nerozhodl jinak. Vsem doporucuji!

• Dobrý obraz
    • 3D
    • Tv Remote 2 (kyž vypátráte že existuje)
    • PAP
    • Přehrávání z externích zařízení - přenos fotek na obrazovku.
    • PaP
    • Duální tuner při zapojení DiSEqC nejdou všechny programy. Funguji pouze některé volné kanály.
    • Nahrávání je vázáno na televizi. V jiné televizi nepřehrajete
    • Externí klávesnice - podporuje jen některé typy.
    • SD slot - nefunguje
    • Internet - hrůza. Pomalé načítání.
    • Volba programů přes Guide - až 4x stisknou OK
    • Není přehled, který tuner právě používám
    • Tv Anywere nefunguje.
    • Špatná nápověda, neúplná a odkazy jsou jen na anglické stránky
    • Nikde není psáno, že každý tuner musí mít vlastní kartu

Jen pro specialisty a hračičky. Není pro normálního smrtelníka.
    V žádném autorizovaném servisu neumějí vady opravit. Jedná se o novinku.
    Hledal jsem po Praze, kde by mi mohli televizi předvést - nikde není připojení na satelit.
    Nechal jsem se nalákat popsanými funkcemi. Byl jsem jimi nadšen. Zlákal mne duální tuner a možnost komunikace přes mobil.
    Bohužel výsledek je žalostný, takže i cena je vlastně přemrštěná a tak bych doporučil i sám sobě vyčkat. Snad příště bude lepší

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Výborný obraz,Wi-fi,PIP,PAP,
    • Trochu složitějším instalace

Vybral jsem kvůli značce a nezklamal jsem se

• Kvalita obrazu SD a především HD
    • Možné koukat i z úhlu bez ztráty barev
    • Funkce pro plynulý obraz
    • Zdvojené tunery, bez problémů zvládá nahrávat dva kanály současně
    • Je možné nahrávat ze satelitu a koukat na pozemní, nebo naopak
    • Přenos TV na mobil - možný výběr kanálu bez ohledu na to, co běží na TV (pomocí TV Remote 2) a opačně je možné poslat třeba foto i film z mobilu do TV
    • Pod jedním tlačítkem přímý přístup do archivu ČT
    • Přehraje různé formáty filmů, zatím vše, co jsem zkusil (mkv, avi, ts, mpg)
    • Slabší zvuk, i když po naladění ekvalizéru jsem spokojen (ubrat výšky, přidat hloubky)
    • Zpoždění zvuku TV oproti domácímu kinu, (asi běžná věc u LED TV)
    • Ovládání pomocí druhého ovladače chce hodně trpělivosti, na internet bych radši připojil klasickou myš

Měl jsem možnost porovnat se Samsung UE46H7000 (recenze u modelu) a jelikož koukám i z kuchyně pod úhlem, tak tato televize jednoznačně vyhrála. SD obraz srovnatelný, HD sice ne tak super ostrý, zato jednoznačně lepší funkce pro plynulost obrazu. Takže kdo chce koukat na fotky z jednoho křesla, pro něj bude lepší Samsung, kdo chce jemnější a plynulejší obraz a lepší pozorovací úhel, Panasonic je dobrou volbou.

• , zakoupeno v CZC.cz

• dobrý obraz v sd rozlišení,vynikající v hdečku. zatím mi to přehrálo všechno,jak přes usb flash disk,tak externí disk. po připojení sítového kabelu více možností jako je přehrávání you tube,voyo atd. you tube se neseká.dva ovladače oba v pohodě.velký výběr nastavení v televizi.
    • málo užitečných aplikací,dlna funguje jen při zapnutém pc,takže na nic,bluetooth jsem zatím nerozchodil. stručný manuál,voyo ve špatný kvalitě,takže odhlašuji.

televizi jsem koupil z hlavního důvodu a to jak obrazové kvality v hd,tak využití akční slevy na czc/cca 21000kč. televize rozměrově vyhovuje,koukám ze tří metrů. 3d filmy super,v dodávce byly dvoje brýle ,ty nejlevnější,tak nevím jaká by byla kvalitka s těmi dražšími. televizi bych doporučil pro hračičky a co preferujou kvalitu obrazu,takže co maj možnost příjmu hd stanic.