Panasonic TX-50DS630E

• široké možnosti nastavení
    • Smart funkce
    • žádné 3D brýle, alespoň nějaké obyčejné na vyzkoušení
    • zatím jsem nic dalšího nenašel

Po spoustě let bez TV jsem se rozhodl pořídit LED TV, a po dlouhém vybírání jsem našel tento Panasonic. Oproti konkurenčním výrobkům v této ceně nabízí 100 Hz panel, což ocením především u sledování sportovních pořadů.

TV má krásný a elegantní design ve stříbrném provední, hezky zapadá do interiéru. Dá se nastavit spousta parametrů, zejména u obrazu, barevného vyvážení atd. Mile mě překvapila kvalita zvuku.

Využívám především Smart funkce protože mám IPTV přes applikaci, nemůžu tedy hodnotit standartní ladění nebo třídění kanálů. 3D jsem zatím nezkoušel, protože v balení nejsou ani jedny 3D brýle což je škoda.

• , zakoupeno v Elektrochram

• výborný vysoce kontrastní obraz, solidní čistý zvuk od řečového pásma směrem k výškám s náznakem basů - pro fajnšmekry nutno dokoupit repro sestavu 2.1 se subwooferem - připojil jsem MICROLAB FC330 - výsledný zvuk je perfektní. velmi široká paleta nastavení obrazu - pro hračičky, velmi pěkný design rámečku tv a stojanu - materiál je leštěný kov a je to fakt pěkný a hlavně má člověk pocit, že to něco vydrží :-) Hafo možností připojení externích zdrojů všeho druhu, velká škála funkcí, přehledné a celkem jednoduché menu s možností upravování si podle vlastního uvážení tzv. "domovské obrazovky" - možnost přidávání aplikací využívajícich internetový prohlížeč, který je poměrně svižný. při dobrém signálu není nijak propastný rozdíl ve vysílání HD nebo SD formátu ( jako tomu bývá u jiných značek) USB media player je na velmi solidní úrovni, přehrává mi zatím všechy formáty videa, co používám. hluboká černá zvláště při přehrávání na usb, obraz prostě nemá chybu a to je pro mě nejdůležitější vlastnost tv. suma sumárum za cenu 15.500 Kč (po slevě) je to dle mého názoru v současnosti jedna z nejlepších FHD na trhu. má taky svoje malý mouchy ale pro mě nepodstatný. Kvalita zpracování je velmi vysoká, úroveň spotřeby el. A plus, takže velmi solidní. Je to můj 3.tv PANASONIC a rozhodně ten nejlepší. Jediné, co jsem ještě nezkoušel je 3D, nemám zatím brýle, tak snad příště .....
    • jo ještě takovej malej postřeh - noční sledování mě nejvíc uchvátilo, páč po kalibraci ( s Darkem na youtube ) vůbec nebolej oči. viz https://www.youtube.com/watch?v=1f3pneGa8X8
    • mrkněte na to, je to bomba.
    • neumí DTS, pomalé vyhledávání na internetu s dodávaným ovladačem, ale k tomu telka přece primárně není určena.
    • škoda, že nejsou aspoň jedný 3D brejle v balení.

zkrátka kvalita PANASONIC - made in CZ, s příznivým poměrem cena/výkon ( a já mám na "paňáky" slabost :-)

• Kvalta, obsluha, vzhled

LAN konektor
Záznam na USB
Hotelový mód

Působivé snímky ve Full HD a spousta chytrých funkcí

Model DS630 přináší úžasné snímky v rozlišení FULL HD s čistými a živými barvami. Díky chytrým funkcím můžete snadněji vyhledat a sdílet obsah. my Home Screen

Přizpůsobená brána ke všemu, co se vám líbí

Díky systému my Home Screen si můžete přizpůsobit obrazovky, které budou obsahovat pouze odkazy na vaše oblíbené aplikace a obsah. A co je ještě lepší, vlastní úvodní obrazovku si může nastavit každý člen vaší domácnosti, takže se každý rychleji a jednodušeji dostane k oblíbenému obsahu.

Adaptive Backlight Dimming

Postará se o temné odstíny černé v tmavých scénách a působivost jasných scén

Televizory s technologií Adaptive Backlight Dimming průběžně analyzují vstupní obrázky a upravují množství světla v zájmu optimální kvality obrazu.

In House TV Streaming

Sledujte televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky

Časy, kdy bylo nutné umístit každý televizor v domácnosti blízko anténní zásuvky, jsou pryč. Funkce In-House TV Streaming převádí pozemní, satelitní nebo kabelové vysílání na internetový stream, který lze zasílat prostřednictvím směrovače. Oblíbené televizní programy tak můžete sledovat kdekoli na druhém „klientském“ televizoru a dalších zařízeních. *Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.

Internetové aplikace

Využívejte řadu aplikací na velké televizní obrazovce

Pomocí televizorů s funkcí internetu máte přístup k celé řadě aplikací, službám typu video na vyžádání a hrám uloženým v cloudu. *Služby síťového obsahu jsou provozovány příslušnými poskytovateli a mohou být bez oznámení dočasně, nebo trvale ukončeny. Některý obsah nemusí být ve vaší zemi k dispozici.

Voice Assistant

Jednoduše řekněte svému televizoru, co má udělat

Pomocí funkce Voice Assistant jednoduše dejte instrukce své televizi, stačí je jen vyslovit do mikrofonu na dálkovém ovládání nebo na chytrém zařízení. Můžete například dát televizoru pokyn k vyhledání filmů s vaším oblíbeným hercem slovně namísto zdlouhavého písemného zadávání. *Některé modely neobsahují touchpad dálkového ovládání.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Local Dimming —

Adaptive Backlight Dimming Y

THX Certified Display —

Technologie 4K Pure Direct —

Isf mód — 3D Ano (Aktivní)

Zvuk

Surround VR-Audio True Surround

Reproduktory 2 reproduktory

Výstup reproduktoru 20 W (10 W x 2)

Dolby Audio*2 Y

Volba jazyku na obrazovce 27 jazyků*11

Twin HD Tuner / HD Triple Tuner — / —

Unikátní procesor —

Zabudovaná Wi-Fi síť Y

Panasonic Media Center (aplikace)

Panasonic Media Center (aplikace) Y

TV Anywhere*4 Y

In-House TV Streaming Ano (klient)

Aplikace Panasonic TV Remote

Bluetooth*6 A (klávesnice/myš/audiozařízení*12)

APT-X*7 Y

Media Player

Media Player Y

Podporované formátyAVI/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/MPO

HbbTV Y

Terminál

Digitální tuner DVB-T/T2/DVB-C

Analogový tuner Y

HDMI

HDMI 1 (boční), 2 (zadní)

HDMI (4K 60/50p s HDCP2.2) —

Podporované vlastnosti Audio Return Channel (Vstup 2)

USB 2 (2 boční; USB 2.0 × 2)

Port LAN 1 (vzadu)

CI (Common Interface) 1 (CI Plus, Version 1.3)

SD karta —

Scart konektor 1 (vzadu)

Vstup komponentního videa sdíleného s kompozitním RCA phono type x 1 (vzadu)

Digitální audio výstup (optický) 1 (vzadu)

Výstup na sluchátka 1 (boční)

Obecné

• Hmotnost (kg): 16.500
  • Výška (cm): 69.30
  • Šířka (cm): 112.60
  • Hloubka (cm): 20.20

• V zástupu moderních televizorů, hrdě se hlásících k ultravysokému rozlišení – UHD/4K, přichází na řadu test LCD LED tele...

Zobrazit celou recenzi na avmania.e15.cz

• Značka Panasonic
    • Na ovladači je velké tlačítko NETFLIX pro placenou službu
    • v angličtině pro většinu lidí zbytečná.

Před tím jsem měl Panasonic plazmu + multimediální centrum evolve 100x lepší než tahle LED chytrá televize

• Krásné barevné podání a kontrast
    • Pravý 100 hz panel
    • Černá je černá
    • Celkem dobrý příjem wifi
    • Desing televize - stojen třeba není plastový, ale z kovu
    • Nízká spotřeba
    • Zvuk moc neohromí - časem stejně koupím svoje repro
    • Trochu omezená podpora přehrávání formátů - dokoupeno Android TV a jede všechno
    • V příslušenství nesjou 3D brýle

Velmi dobrá televize. Navíc se 100hz panelem. V téhle úhlopříčce se moc televize se 4k rozlišením nevyplatí. To si raději kupte TV se 100hz panelem. Líbí se mi celkové podání obrazu (používám Kino režim) a to že černá je opravdu černá díky VA panelu. Televize pukodivu dobře chytne WiFi a to s některými zařízeními mám problém na tuhle dálku. Nízká spotřeba je na dnešní dobu taky plus.
    Zvuk z televize je takový jako u každé jiné - doporučuji si časem dokoupit sovje reproduktory. Nepřehraje některý média (např. H.265/HEVC, DTS zvuk). Dokoupil jsem za 1500kč Android TV a jede naprosto všechno. Trochu zamrzelo že nejdou v balení alepspoň jedný 3D brýle.
    Televizi můžu jenom doporučit. Sice televize pár much má v podobě horší podpory formátů, ale skvělý obraz ničim nenahradíte.

• krásný a ostrý obraz, 100 Hz panel
    • elegantní design
    • široké možnosti nastavení
    • Smart funkce
    • žádné 3D brýle, alespoň nějaké obyčejné na vyzkoušení
    • zatím jsem nic dalšího nenašel

• -Dokonalý obraz
    • -Ovládání hlasem pomocí aplikace ve smart telefonu (stačí stáhnout a nainstalovat aplikaci TV REMOTE2 Panasonic) funguje výborně jak pro ovládání tv tak i vyhledávání na internetu
    • -Možnost mít obraz tv a internetu současně
    • -Wifi je silná a nepadá.
    • -má satelitní přijímač
    • -U mě je internet dost rychlý a s použitím aplikace v telefonu se tv ovládá i pomocí touchpadu pro kurzor jak na pc svižně
    • -Obraz je dokonalý (hlavně na HD stanicích)
    • -Zvuk super
    • -Tato TV je vyrobena v Plzni takže CZ kvalita
    • -balení je velké jako pro 65" tv. Takže dokonale zabalené
    • -Aktuální cena 16490 za kterou jsem ji koupil je bezkonkurenční
    • -Nemá smysl pořizovat UHD 4k pro současné vysílací rozlišení
    • Full HD je až nad hlavu. Stejně by to prevzorkovavalo a pri nestatickem obraze se 4k a FHD nepozná
    • -tu Tv prostě miluji

Jedinečný obraz zvuk i desig.
    Aktuální cena nemá konkurenci

• Smart TV
    • DVB/T2
    • WIFI
    • 3D
    • Špatné tovární nastavení jasu obrazovky, ze kterého bolí oči, tohle jde ale jednoduchým nastavením změnit.
    • Je obrovská škoda, že v balení s televizí nejsou žádné 3D brýle. Jedny stojí cca 1000kč, takže abych mohl sledovat nějaké 3D video, musím rázem utratit navíc 3000kč. (já, žena, syn). Každopádně jsem měl od kolegy půjčené jeho brýle, které koupil na aliexpressu (cca 270kč, multikompatibilní s mnoha televizemi) a 3D funguje suprově. Možná bude fungovat ještě lépe s origo brýlemi, ale tohle zatím neumím zaručit.

Televizi jsem pořídil za necelých 16 tisíc korun (akce). Běžně se tento model pohybuje od 16 500kč po 20 000kč. V současnosti jde o jednu z nejlepších FULL HD televizí, které jsou na trhu s cenou do 20ti tisíc. Jsem velmi náročný uživatel, miluju hry a Full HD filmy. Věděl jsem tedy, co od televize potřebuji.

Na televizi jsem měl rozpočet cca 20 tisíc. Chtěl jsem 50 palců úhlopříčku, LED, 100Hz panel a DVB/T2 tunner. To byla moje základní kritéria. Na výběr jsem měl několik povedených FULL HD modelů a také dokonce 2 slušné 4K modely. Radši jsem si vybral tuto FullHD, jelikož po bádání na fórech jsem se nechal přesvědčit, že levné 4K jsou ještě hodně rozladěné a nefungují tak jak mají (4K video se seká, nemají 100Hz panel a konzumenta mají přesvědčit jen 4Kčkem, které je ve finále vhodné jen na prohlížení 4K fotek, nikoliv videí). Kdežto s touto dražší FullHD, jsem zakoupil opravdu maximální kvalitu a výbavu, která jde za tuto cenu zajistit.

Sám výrobce uvádí, že ačkoliv má jejich televize panel 100Hz, díky jejich technologii se chová jako panel 400Hz, což není až tak úplně pravda. Mám ale kolegu, který disponuje obdobným Samsung modelem, obsahujícím také 100Hz panel. Jeho TV nemá zdaleka tak plynulý a ostrý obraz (kolegova bedna stála 4 měsíce zpět 22 tisíc). To znamená, že tato televize nabízí kvalitnější obraz, než běžné 100Hz panely a jedná se tedy opravdu o parádní stroj, který je opravdu nadstandardně vybavený a nabízí hodně muziky za celkem málo peněz.

U běžného sledování TV samozřejmě nepoznáte, zda bedna disponuje 50, 100 nebo více Hz panelem. Rozdíly jsou ale znát až při spuštění FULL HD filmu, HD programu či připojení next gen herní konzole (televizi používám při hraní na XBOX ONE).

Jak jsme již řekl, s kolegou jsem naše televize testoval a kvalitu obrazu má můj Panasonic opravdu mnohem lepší. Pokud tedy máte podobné nároky jako já, tak vás tato televize maximálně uspokojí a za tuto cenu nabídne víc, než jiné televize v této cenové skupině.

• , zakoupeno v Elektrochram

• mrkněte na to, je to bomba.
    • škoda, že nejsou aspoň jedný 3D brejle v balení.

• Kvalta, obsluha, vzhled

• 3D
    • 1000 hz
    • Zatm nic
    • Drahé 3D brýle

Televizory řady DS jsou logickým pokračováním loňských vyšších modelů televizorů s rozlišením Full HD (1920x1080). Díky novým technologiím zpracování obrazu a průběžnému řízení podsvícení nabízejí velmi kvalitní a přirozený obraz jak ve standardním 2D, tak v prostorovém 3D. 3D režim je aktivní a k jeho sledování jsou zapotřebí aktivní 3D brýle. Panel obrazovky pracuje s frekvencí řízení panelu 1000 Hz BMR IFC a jím podávaný obraz je přirozený (při správném nastavení), s dostatečnou hloubkou a velmi uspokojivými barevnými přechody. Nová funkce Adaptive Backlight Dimming výrazně zlepšuje oblasti obrazu, kde je velmi mnoho nebo velmi málo světla. Dnešní televizory televizory už dávno nejsou jen pasivní zobrazovače, DS630 Vám umožní přehrát téměř všechny druhy obsahu. Od pozemního a kabelového televizního vysílání až po internetový obsah nebo přehrávání filmů, které máte nahrané v počítači nebo v domácím úložišti NAS. Velmi pokročila technologie hlasového ovládání televizoru. Někteří zákazníci si jí velmi oblíbili a nedají na ní dopustit. Jiní jí nevyužívají a spoléhají se na standardní ovládání pomocí dvou přiložených dálkových ovladačů. Možnosti jsou téměř neomezené.