Samsung UE40H6500

PIP (obraz v obraze)
HbbTV
LAN konektor

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Perfektní obraz, dobrý zvuk, jednoduché tříďění programů.

Moje druhá tv od Samsung maximální spokojenost.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Tato TV splňuje všechny mé očekávání, jsem věrný Samsungu, ještě mě nezklamal.
    • snad jen, že se baterie ve 3D brýlích rychle vybíjí, ale už mám zásobu - v Lidlu 6ks za 49 Kč, talže to nijak neřeším :-)

Tuto TV doporučuji všem, kdo klade důraz na kvalitu, funkce a cenu - vše je vyvážené za tu cenu

• , zakoupeno v CZC.cz

Parametry a cena vyhovují. Zvuk by mohl být lepší.

Úhlopříčka obrazovky
Počet SCART vstupů
PIP (obraz v obraze)
HbbTV
LAN konektor

UE40H6500 je smart 3D LED televize značky Samsung. Model UE40H6500 disponuje 101cm úhlopříčkou. Kromě klasického sledování televize lze také, díky přístupu na internet a integrované WiFi, přehrávat např. hudbu nebo videa přímo z internetu nebo jednoduše prohlížet oblíbené webové stránky. Speciální režim Fotbal ocení hlavně pánové. Při nastavení této funkce automaticky začne nahrávání zápasu, zvýrazní se barvy hřiště i stadionu a zvýší se i zvukový efekt. Je možné i zpětné sledování důležitých okamžiků zápasu.

Technické parametry:

• Úhlopříčka: 101 cm
  • Úhlopříčka v palcích: 40 "
  • Rozlišení: Full HD (1920x1080)
  • TV tuner: DVB-T/C/S/S2
  • Časovač vypnutí: ano
  • Výstupní výkon (RMS): 20 W
  • Certifikace DLNA: ano
  • Certifikace DivX: DivX HD
  • Slot pro paměťovou kartu: ne
  • Přehrávání souborů přes USB: video/fotografie/hudba
  • Samostatná regulace sluchátek: ne
  • Digitální optický výstup: 1
  • Digitální koaxiální výstup: 0
  • Audio výstup (2x cinch): 0
  • Vstup pro satelitní parabolu: ano
  • Šířka: 90.7 cm
  • EKO senzor: ano
  • Síťový vypínač: ne
  • Rozteč otvorů VESA: 200x200

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Perfektní obraz, dobrý zvuk, jednoduché tříďění programů.

Moje druhá tv od Samsung maximální spokojenost.

• Po chvilce hraní pěkný obraz hlavně se signálem HD. Bohužel se signálem ve standardní kvalitě SD je obraz rozmazaný s digitálními artefakty. Není to způsobeno televizí, ale nedostatkem dat v signálu - na takto velké obrazovce jsou chybějící data dobře patrná. Koupil bych si o trochu menší televizor, kdyby se vyráběl.
    • Přehrávání médií z USB a internetu.
    • Obrazovka se leskne jako zrcadlo, přes den je to velmi rušivé - je až obtížně vidět. Při srovnání s ostatními výrobci se leskne skoro nejméně, přesto je to špatné. Bohužel na trhu není jediný televizor s matnou obrazovkou.
    • Digitální filtrace způsobuje rušivé pásy po stranách okénka při vysílání 4:3 (staré filmy).
    • Chyby v české překladu menu, už dvakrát mi tam vlítly anglické hlášky.
    • Rozpoznávání mluvených povelů magickým ovladačem nefunguje dobře. Chybovost je příliš velká.
    • Neumí přehrávat videa s kódováním Microsoft SilverLight z webu.
    • HbbTv lze aktivovat až po updatu firmware TV.
    • Chybí funkce fotorámečku.
    • Nemá přímý přístup k facebook, ale lze přes prohlížeč.

Velká obrazovka pro příjem běžného telestrického vysílání není dobrý nápad. I když se scaler TV snaží dopočítat co se dá, data prostě chybí. Vše je rozmazané a objevují se artefakty. V CŘ to z rozmachem HD vysílání nevypadá dobře. Musím se s tím smířit nebo pořídit satelit nebo O2 TV, kde je nabídka HD kanálů a datové toky větší.

Přál bych si, aby někdo vyráběl matnou televizi o rozměru 36".

Asi nejlepší poměr ceny a výkonu v kategorii LED s uhlopříčkou metr
    Brilantní obraz
    Konektivita skrze DLNA

Byl bych opatrny na model z Alzy ktera presne nabizi UE40H6500 ST XXH, ktery je vybaven DVB-T2 tunerem. V dnesni evrope se pouziva pro DVB-T2 kodek H.264, jenze v ČR jednou bude novejsi H.265 HEVC, ktery uz zvlada Ultra HD rozliseni. Takze s velkou pravdepodobnosti dnesni modely s DVB-T2 jednou u nas stejne chodit nebudou !!!!!
    Pro vyber dnesni TV je velmi dulezite zda DVB-T2 tuner umi i H.265 HEVC. Nestaci zda tento kodek umi prehravat z HDD nebo z jineho zdroje, dulezite je aby ho umel i tuner.

Tak bach na to.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v CZC.cz

Parametry a cena vyhovují. Zvuk by mohl být lepší.

• Obraz
    • Spousta chytrých funkcí
    • jednoduché ovládání
    • optimální zvuk
    • viditelnost velmi dobrá i když na obrazovku svítí slunce přes okno
    • Smart View 2.0 mi nefunguje na mém Samsung Mobilu, tak snad to opraví.

Tuto televizi jsem zakoupil po přečtení pár recenzí.
    Četl jsem zde, že to má tolik funkcí, které ani nevyužijete. Dle mého názoru to není vůbec pravda a pokud máte ten pocit naprosto zbytečně jste si koupili Smart TV a stačí vám jednoduchá LEDka.
    Dále jsem zde četl, že TV nemá hardwarové tlačítko a pokud se vám vybijí baterky jste namydlení. CHYBA.. Stačí si řádně přečíst manuál. Na zadní straně vpravo dole je páčka, která má 4 funkce mezi kterými je vypnutí a zapnutí TV.
    Takže jediné co bych značce Samsung vytkl je nefunkčnost Smart View 2.0 byť mám Samsung Galaxy 3 neo. Ale věřím, že tuto vadu Korejci brzo odstraní.
    Celkově poměr cena výkon hodnotím na výbornou.

• , zakoupeno v tutty.cz

• výborný obraz
    • přehledné
    • velmi dobrý zvuk i náznak basů
    • televize je dostatečně hlasitá
    • výhodou je i druhý ovladač, který je intuitivnější, než původní
    • Velmi příjemné je i ovládání hlasem, které je plně v češtině.
    • velmi dobré pozorovací úhly
    • i přes světlo, pronikající do pokoje, dobrá viditelnost.
    • snad jen jedno fyzické tlačítko na televizi - zapnutí. Takže když přestane fungovat ovladač, tak s tím nic neuděláte - jen vyměnit baterky.
    • mnoho slunce znamená, že obraz se leskne
    • rychle se vybíjejí baterie do 3d brýlí.
    • na 3d brýlích je téměř nemožné rozpoznat, zda jsou zapnuté či nikoliv
    • chybí k 3d brýlím návod

Produkt jsem si vybral na základě poměru cena - výkon.
    Líbí se mi uživatelské rozhraní, které je velmi přehledné a aplikace, které nabízí a spoustu nastavení. V neposlední řadě to je také konektivita zařízení, která je velmi bohatá.
    Velmi příjemné je i ovládání hlasem, které je plně v češtině.

• Designově pěkná televize
    • Vesměs splňuje, co jsem očekával
    • Aplikace SAMSUNG SMART VIEW 2.0 - Mám telefon S4 MINI (koupeno červen 2014) a s touto TV je mi to zcela k ničemu . . Aplikace SMART VIEW 2.0 na S4 MINI nejde nainstalovat, tudíž ani telefon naspáruji s TV, nefunguje ani Screen mirroring . . To, že televize SAMSUNG nepodporují telefony cizích výrobců, to bych ještě pochopil, ale že SAMSUNG není schopen udělat podporu ani pro vlastní výrobky, to je do nebe volající. SAMSUNGu, za to ti dávám velký DISLIKE :-/
    • Zvuk - Zvuk z repro jakoby nejde přímo k posluchači, ale šíří se plošně do prostoru. Pokud je v místnosti klid, je to O.K. a zvuk je pěkný. Ovšem při nějakém větším ruchu v místnosti (děti, presovač, mixer) přestává být zvukovému přednesu rozumět, a je třeba přidat (neúměrně) hlasitost . . U staré TV SHARP jsem s tímto problém neměl

TV jako taková je O.K., ale bacha na aplikaci pro mobily SAMSUNG SMART VIEW 2.0. Pokud máte telefon jakékoliv jiné značky než SAMSUNG a budete mít potřebu telefon párovat s TV, kupte si radši nějakou TV LG nebo SONY

• Na LCD solidní obraz
    • Ovladač Samsung Smart Control
    • Smart funkce
    • Webový prohlížeč zobrazí korektně většinu obsahu
    • Přes USB přehraje bez problémů skoro všechny dnes běžné video formáty
    • Základní ovladač - po hmatu se mi špatně ovládá a často šáhnu o tlačítko vedle
    • Neumí zobrazit vnořené titulky v MKV

Celkově jsem spokojen a TV splňuje to co jsem od ní očekával.