Samsung UE40H6640

Úhlopříčka obrazovky
102 cm

Jednoduché ovládámí, kvalitní obraz

• solidní vybavení funkcemi, jednoduché ovládání
    • jsem zklamán LED obrazovkou oproti plazmě u staršího Panasonicu, snad se to dá pořádně ještě nastavit

mám tuto televizi jen krátce, jestliže se dá nastavit LED obrazovka budu spokojený

• lehká
    • zatím bez závad
    • splnila všechny očekávání
    • hned jsme naladili bez problémů přes satelit
    • jednoduché ovládání
    • rychlé ovládání
    • zatím nic

Doporučuji. Skvělý produkt. Krásný obraz.

Úhlopříčka obrazovky

• Spousty funkcí a nastavení
    • Rychlý start TV
    • 600Hz
    • Nemá DBV-T2
    • Uzivatelsky nepraktické řazení programů, skoro hodina práce.
    • Zatím sem nezprovoznil HbbTV.

Modely UE40H6640, UE40H6650,UE40H6670 jsou v podstate uplne stejné. Jsou jen pro ruzne retezce a lisi si pouze stojanem. Ja koupil UE40H6640, jelikoz EW ho mel v akci a nejvice prakticky mi prijde zrovna tento stojan. Telkku jsem koupil hlavne ze ma dva tunery abych mohl nahravat jiny program nez na ktery se divam. 3D je pro mne jen bonusem. Konverze z 2D na 3D beha pekne, Trochu si to chce vyhrat z prostorovym nastavenim v menu, kdyz se to moc prezene tak to dost taha oci. Televizor ma mnoho funkci, libi se mi zrcadleni mobilu v TV, pak ze to prehraje stream.cz a pohadky.cz. Zatim jsem nerozbehl HbbTV, nainstaloval jsem v menu povolil co se ma ale stejne nebezi, nekde pisou ze se to nekdy samo oravi, nebo to chce aktualizaci firmvare ne pres wifi le posledni z fleshky z podpory na webu pokud ji TV jiz v sobe nema. Je to pry problem vetsiny Samsungu. Libi se mi dva ovladace, jeden klasicky a druhy, ktery funguje jako ukazovatko neboli mys pro interaktivni smart funkce. Nejblbejsi je upravit razeni kanalu, na to si chce vyclenit aspon hodinu casu :) pry to jde pak i zalohovat na USB, to musim vyzkouset, jelikoz uz bych ten proces nechtel absolvovat :) Telka nema DBV-T2, jsem zjistil ze vetsina telek s tim to tunerem prestala byt do CR dodavana, jelikoz dnes zakoupena TV by v budoucnu mozna ani na tomto tuneru nemakala, jelikoz teprve nedavno byla uvolnena specifikace pro CR. To ze takova TV umi prehrat format HEVC, nutne neznamena ze ho bude podporovat prave integrovany dnesni DVB-T2 tuner.
    Co se tyce obrazu jeste si s tim musim pohrat, moje 5 let starsi obyc LED Sharp je na tom trochu lepe, tady porad u samsungu mam takovy pocit zamlzenosti obrazu, Msuim si jeste poradne pohrat s nastavenim. Jinak asi dobry, za 15tis ma funkci, ze se to ani clovek poradne nevyuzije. Vestavena wifi je velice fajn. Pripojeni OK, Porady z youtube nebo ze streemu perfekt, obraz lepsi nez PC, zrejme to telka nejak upravi. Bomba je zrcadleni telefonu v televizi (vzduchem bez kabelu) musi tedy foun umet Miracast.
    Telka ma prekvapive dobry zvuk,

Jednoduché ovládámí, kvalitní obraz

• hned jsme naladili bez problémů přes satelit
    • jednoduché ovládání
    • rychlé ovládání
    • zatím nic

Doporučuji. Skvělý produkt. Krásný obraz.

• , zakoupeno v Electro World

TV dobrá, co se týče základní inzerované funkčnosti.
    Nicméně propojení přes wifi funguje pouze s novějšími modely telefonů - Galaxy S II už je "starý", aplikace pro něj nejsou, např. zrcadlení apod., Tak to raději použiji kabel HDMI.... Chápu - je to obchodní politika Samsungu. Pak ale nepotřebuji smart tv. Skype - nutno dokoupit kameru.

• Pohybový ovladač
    • Kvalitní podání 3D obrazu
    • Nic závažného jsem nezjistil

Pokud bych kupoval TV minulý rok zvolil bych jeden z modelů od LG z řady 6 např. 620, 660 atd. Jelikož na koupi TV přišlo až teď a firma LG do televizí nacpala neskutečně POMALÝ a neohrabaný software webos, tak bylo jasné, že volba bude jeden z mnoha modelů od Samsungu. TV mohu doporučit, jsem s ní spokojený.
    Při kvalitním signálu má velmi kvalitní obraz.