Samsung UE46ES6300

• , zakoupeno v OKAY.cz

Výrobek vřele doporučuji

jsme spokojeni

• , zakoupeno v Elektrochram

• S výrobkem jsem velice spokojen. Krásný obraz, mnoho funkcí, internetových aplikací, jednoduchá instalace, překvapivě dobrý zvuk (u tenkých televizí je toto problém)

Mohu doporučit, Splnil mé očekávání.

Druh televizorů
HbbTV
LAN konektor
Záznam na USB
Herní režim

Televizor Samsung UE46ES6300 je 46“ (116cm) Full HD LED televizor se super mega dynamickým kontrastem a zobrazovací frekvencí 200 Hz. Unikátní technologie televizoru Samsung UE46ES6300 umožňuje konverzi videa z 2D do 3D. Zabudovaný Wi-Fi adaptér, Wi-Fi Direct. Televizor Samsung UE46ES6300 je vybaven technologií HyperReal Engine, která zvýší ostrost a čistotu všeho, co sledujete. Součástí dodávky jsou 2ks 3D brýlí a otočný X podstavec.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Výrobek vřele doporučuji

• obraz, cena
    • Trochu vratký stojan, připojení kabelů (všech) se moc nepovedlo (u starší televize samsung bylo připojení kabelů svislé podél zadní stěny což nyní není.).

Každopádně výborná televize. Před touto televizí jsem měl 2 roky samsung 101 cm a byla špičková. Když jsem si vybíral televizi tak jsem napoprvé koupil Panasonic TX-L47ET5E a hned druhý den jsem ho jel vrátit a vybral jsem si tuto. V tu chvíli jsem si řekl, jedině samsung. Obraz super, 3D taktéž. Vřele doporučuji.

jsme spokojeni

• , zakoupeno v Elektrochram

Mohu doporučit, Splnil mé očekávání.

• Skvělý obraz
    • 3D obraz skvělý
    • design
    • USB, HDMI
    • Musel jsem první kus vrátit - vadný DVB-T tuner - špatně chytala signál a sekal se obraz
    • SMART HUB - není dopracovaný do konce - zlobí možnosti - někdy aplikace nenainstalujete, někdy zase jo
    • Řazení kanálu - velký problém, jelikož to není napsáno v manuálu - info: jděte do Smart Hub -> Kanál -> tam už máte možnosti jak si upravit čísla a kanály
    • Brýle nic moc kvalita teda - kroutí se

3D filmy ještě potrvá vylepšit, ale už teď je to ucházející
    Za tu cenu si myslím, že je to dobrá koupě, pokud porovnám s konkurencí

naprosto bez výhrad

trochu boj s naladěním čs stanic na satelitu,ale po ručním zadání se to zdařilo
    složitější(zdlouhavé) seřazení stanic
    Wifi funguje bez problémů,po prvním přihlášení na síť se ihned aktualizoval SW,vše proběhlo v pořádku
    zkoušel jsem nahrávat na USB flash,ale pro jeho pomalost to televize odmítla,pak jsem zkusil kartu 32gb SDHC class6 v USB čtečce a nahrává i z HD programů
    s klávesnicí hama Wireless keyboard "live" spolupracuje skvěle
    3D perfektní
    Měl jsem 5 let LCD Samsung a funguje dosud bez problémů a jediné opravy,proto jsem se opět pro tuto značku rozhodl
    oproti staré LCD se na ni kouká dobře i za denního světla
    překvapil mě výborný zvuk
    za ty peníze dobrý kup

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• - skvělý obraz
    • - jednoduchá obsluha
    • - před laděním programů přes satelitní tuner bylo nutné provést
    • změny v nastavení satelitu a LBN, poté bylo teprve možné
    • ladit programy a to jedině ručně zadáváním jednotlivých
    • frekvencí (při automatickém naladění to nenajde české a
    • slovenské programy). Tento postup mi byl sdělen velmi ochot-
    • ným prodavačem prodejny DATART.

Doposud jsem vlastnil 2 roky starý LCD Samsung a z důvodu naprosté spokojenosti s touto značkou jsem se opět pro ni rozhodl. Závěr: velmi kvalitní LED TV za rozumné peníze vzhle-
    dem k jeho vybavení.

• super obraz i při 3D, dobrý zvuk, jednoduché ovládání, lehká
    • složitější způsob seřazení stanic,

• , zakoupeno v KASA.cz

TV jsem koupil asi před týdnem. Prozatím jsem velice spokojen