Samsung UE48H8000

400 x 400

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Dostal jse to co jsem očekával - super

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Krásný kvalitní obraz,prohnutá obrazovka dodá plastičnosti obrazu,přehledné menu,jednoduché nastavení.
    • Nemám žádné námitky

Televizor splnil mé očekávání a představu.Jsem spokojená.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

Modelový rok
2014
Rozteč otvorů VESA
400 x 400

Jedna z nejmodernějších 3D televizí UE48H8000 v černém provedení.Obrazovka této 3D televize UE48H8000 je prohnutá (technologie Curved), pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů.Televize UE48H8000 je o úhlopříčce 48" s rozlišením Full HD.

Technické parametry:

Úhlopříčka 121 cm

Úhlopříčka v palcích 48 "

Rozlišení HD Full HD (1920x1080)

TV tuner DVB-T2/C/S2

Časovač vypnutí ano

Výstupní výkon (RMS) 40 W

Certifikace DLNA ano

Certifikace DivX DivX HD

Slot pro paměťovou kartu ne

Přehrávání souborů přes USB video/fotografie/hudba

Samostatná regulace sluchátek ne

Digitální optický výstup 1

Digitální koaxiální výstup 0

Audio výstup (2x cinch) 0

Vstup pro satelitní parabolu ano

Šířka 107.9 cm

Otočný podstavec ne

EKO senzor ano

Síťový vypínač ne

Rozteč otvorů VESA 400x400

• skvělý obraz, zvuk do....
    • ...po 14 měsících užívání černá obrazovka, nejde obraz, pouze zvuk.
    • Kontakt na servis Samsung funguje. Technik přijede, asi "odešla nějaká skříňka" , ihned věděli o co jde. Na dotaz, jak častá je to závada? Odpověď - že to mi nemůže sdělit.

Příště za pětinovou cenu obyčejný neznačkový TV, kde mě nebude mrzet vložená částka.

• Skvely obraz
    • Kvalitni zvuk (v ramci moznosti TV)
    • Bohata vybava
    • Skvely pomer cena/vykon
    • Krasny design
    • V kombinaci s PS4 skvely herni zazitek
    • Velmi dobra citlivost WiFi
    • Prehledne menu
    • Zadne

Naprosta spokojenost, po 4 mesicich uzivani jsem nenasel chybu. Pri prvnim osahani TV bylo potreba trochu trpelivosti nez jsem si zvykl, ale je to pouze otazka prvnich dnu, nez clovek navykne novemu usporadani.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

Dostal jse to co jsem očekával - super

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Nemám žádné námitky

Televizor splnil mé očekávání a představu.Jsem spokojená.

• Skvělý, brilantní a ostrý obraz, přirozené až zářící barvy. Výborná černá, srovnatelná s plasmou.
    • Velmi dobrý zvuk na tak plochý televizor.
    • Elegantní desing, nízká spotřeba.
    • Obrovské množství funkcí (které většinou nepoužijete)
    • Není aktivovaná služba HbbTV (archiv ČT).
    • Příšerné řazení oblíbených stanic. Naštěstí je to jednorázová záležitost.
    • Manuál obsahuje nepřesnosti.

Údajně lze doplnit HbbTV takto: http://www.samsung.com/cz/experience/tv/smarttv/navody-21-2013.html. Proč ale není normálně spustitelné a ani návod jak ho spustit v manuálu, mi rozum nebere.
    Pro nastavení živých barev doporučuji vyřadit v "úsporné" a "eko" funkce.
    Cena 29 900,- rozhodně odpovídá kvalitě.
    I přes uvedené výhrady vřele doporučuji tento výrobek.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

kvalitní výrobek za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Elektrochram

• -super obraz
    • -po zapnutí stále načítá kartu, zatím jsem nenašel chybu
    • -při rychlejším přepínání sat.programů ztratí signál, musím vypnout a znovu zapnout

-jsem spokojen, dlouho jsem vybíral a mám co jsem očekával

• , zakoupeno v Electro World

• Jednoduché nastavení, ovládání.
    • Zatím nic

Výrobek mohu jen doporučit

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Krásný obraz,hodně funkcí.
    • Ovladač na internet je trošku těžkopádný, zdlouhavější programování.

V podstatě vynikající produkt.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Srozumitelné ovládání