Changhong LED32D2080T

Rozlišení
1366 x 768
Počet HDMI vstupů

• , zakoupeno v MALL.CZ

Při horším signálu kostkuje obraz.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Mám ji teprve týden, zatím funguje perfektně.

cena...

Rozlišení
1366 x 768
Počet HDMI vstupů

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Při horším signálu kostkuje obraz.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Mám ji teprve týden, zatím funguje perfektně.

cena...

slušná cena

• možnost připojení PC
    • HDMI vstup
    • nahrávaní a přehrávání videa
    • celkem rychlé přepínání kanálů
    • trvácnost
    • v porovnání s jinýmy TV strašně dlouhé ladění kanálů

Televize mi po 4,5 roku "odešla". Používal jsem ji cca 6 dnů v týdnu tak 2-3 hoďky denně. Pokazil se obrazový panel a oprava by prý stála kolem 4 tis. korun, tak jsem ji vyhodil a koupil novou - JINOU ZNAČKU!
    Ve všech reklamách jsem četl jaký je to kvalitní český výrobek. No v ničem se neliší od těch čínských, ty samé součástky a i kurvítko bylo použito.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Přesně to co jsem očekával. Za nízkou cenu je to opravdu dobrá koupě.

• nízká cena
    • -zvuk
    • -na dálkovém ovladači se dá lehce splést jedno tlačítko a TV smaže všechny uložené kanály a začne ladit znova
    • - u ladění nezjišťuje duplicitu kanálů, ale vypíše stejný kanál i 3x
    • -fungování jen 4,5 roku

4,5 roku a LCD panel v čudu. Nový stojí přes 3000Kč, takže oprava nerentabilní. Kupoval jsem ji proto že se jedná a český výrobek. V konečném důsledku stejný novodobý elektronický šmejd jako i jiné nově se objevující značky na trhu. Potvrdili mi to i v servise.
    Radši si příště připlatím třeba za SONY. Mám 109cm FULL HD už 9 let, děti po něm mlátí rukama a pořád skvěle šlape.

• nízká cena
    • výrobce udává DVB-T2 (HEVC/H.265 což funguje pouze když nastavíte zemi German. Postupujete li podle českéhonávodu, tak DVB-T2 (HEVC/H.265 nefunguje.
    • Zvuk velmi špatný, při dlouhodobém poslechu na zblbnutí.

Když použijete jiné repro a nebudete se na TV koukat z úhlu, ale pouze přímo, dá se to akceptovat. Pokud vám nedojde TV s vyviklaným anténním konektorem jako mě. Zda se někdo pokoušel přede mnou zlepšit signál který mu nefungoval na DVB-T2 (HEVC/H.265, nevím.. Rozhodně je to od výrobce podvod.

• Výkon/Cena
    • Vynikající obraz
    • Kvalitní zvuk
    • DVB-T2
    • Přehledné dálkové ovládání
    • Hezký moderní vzhled,tenký rámeček
    • Vyrobeno v ČR - Nymburk 11.2016

Výrobek splnil mé očekávání,ba dokonce ho předčil.
    Za tuto nízkou cenu nemá na trhu obdobu .