Changhong LED49E2200ST

Úhlopříčka v palcích
49 palců
4K televizory

• , zakoupeno v MALL.CZ

došlo k omylu tuto televizi jsem nezakoupil/asi/nic mě nedošlo.

• , zakoupeno v CZC.cz

Kvalita dpovídá ceně. Slušný poměr cena/výkon

• , zakoupeno v MALL.CZ

Kdo nepotřebuje zbytečné smart funkce tak je tato TV dostačující. Za tu cenu tak velkou TV nekoupite.
    Jednoduche ovladani a nastavování.
    Hezký obraz

Úhlopříčka v palcích
49 palců
4K televizory

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px). Úhlopříčka 49"/123 cm. Technologie Dolby Digital Plus. Index kvality obrazu 200. Timeshift. Typ tuneru C/T/T2/S/S2. Energetická třída A+.

• , zakoupeno v MALL.CZ

došlo k omylu tuto televizi jsem nezakoupil/asi/nic mě nedošlo.

• , zakoupeno v CZC.cz

Kvalita dpovídá ceně. Slušný poměr cena/výkon

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jednoduche ovladani a nastavování.
    Hezký obraz

• , zakoupeno v MALL.CZ

Za tuhle cenu je to opravdu fajn TV. Jen v popisu je uvedeno, že při uchycení na zeď je třeba držák, co podporuje VESA 300x200mm - NENÍ to tak! TV podporuje pouze 300x300mm!!! Jinak naprostá spokojenost.

• Kvalita za rozumnou cenu
    • Ovladac spatne odesila

Jsem spokejeny s kvalitou i cenou. Televize ma vyborny obraz.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Za ty peníze dobrá volba
    • Citlivost na dálkový ovladač je slabá
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• nízká cena,velmi dobrá kvalita

pěkné barvy

• Skvělý obraz, intuitivní ovládání, 3xHDMI a přehrávání z USB
    • Přestože na MALLu uvádějí funkci “Timeshift” nikde jsem ji nenašel, ale to je drobnost, kterou jsem ochoten akceptovat za ďábelskou cenu 6.666Kč

Původně jsem chtěl na chalupu nějakou značku, mám rád Panasonic (doma mám 55” plazmu), ale když jsem viděl tuto nabídku neodolal jsem a šel do ní. Sice nenahrává a nemá ten slibovaný timeshift, ale to mi nevadí protože si stejně pořídím dvoutunerový settopbox s DVBT2 pro druhou televizi.
    A ten fullHD obraz je fakt skvělý, a taky mě mile překvapilo to jednoduché ovládání, např. přesun programů je skvělý a nepotřeboval jsem vůbec návod.

• , zakoupeno v OKAY.cz

+ ovládní