Changhong LED65D2500ISX

Produkt nemá žádné parametry.

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt

• Nízká cena
      • Kvalita zpracování
      • Design
      • Prostředí systému a snadnost ovládání
      • Kvalita obrazu po jeho vyladění
      • Perfektní ovládání při spuštěných médiích (např., nastavení titulků zvládá televize sama bez nutnosti zasahovat do nastavení v menu filmu)
      • Fungující podpora
      • Katastrofální zvuk
      • Standardní nastavení obrazu je nevyhovující
      • Technologie podsvícení obrazovky
      • Pouze 2x HDMI konektor
      • Zcela špatně umístěné konektory
      • Pomalé nabíhání systému
      • Levné dálkové ovládání, ovlivňující dálkově ovládaný LED pásek osvětlení doma

Upřímně zdejší recenze nechápu, reklamaci jsem naštěstí zatím řešit nemusel a s Changhong podporou jsem nanejvýš spokojen, problém, který jsem na začátku řešil (chyba registrace Smart funkcí prohlížeče SRAF) byl úspěšně vyřešen. K samotné televizi po půl roce používání pak níže:

Stejně jako asi většina zákazníků jsem s koupí televize hodně váhal kvůli řekněme méně důvěryhodné značce a nízké ceně. Protože ale zvítězila zvědavost, rozhodl jsem se ke koupi poté, co jsem si nešťastnou náhodou rozbil půlroční 55" UHD TV Samsung. Pokud Vás zajímá mé porovnání s touto zavedenou značkou, popisuji jej níže. Zpracování je v porovnání se Samsungem velmi podobné, materiály stejné, jen v jiném provedení. Čelo a boky televize jsou se Samsungem vlastně shodné i dekorem (leskle černá/broušená imitace kovu), pouze zadní část je u Samsungu provedena lépe - jak dekorem, tak umístěním konektorů. Dekor ničemu nevadí, když není vidět, konektory jsou jedním z důvodů chybějící 5-té hvězdičky v hodnocení. Jsou totiž rozděleny na konektory dole, které kolidují se závěsným držákem typu VESA a pak na boku, které jsou po zavěšení TV takřka nedostupné (např. USB). Taktéž pozor na popis, ve skutečnosti má TV pouze 2, nikoli 3 HDMI vstupy, jak je psáno v parametrech. Má sice alespoň navíc VGA konektor, který používám pro propojení s PC, no především tímto zazděné možnosti propojení zvuku je škoda. Standardní nastavení obrazu televize je naprosto nevyhovující, barvy i kontrast jsou naprosto špatně. Chce to čas, no díky možnosti uživatelského nastavení (jas, kontrast, teplota barev, sytost barev, RGB doladění intenzity barev) se mi podařilo obraz vyladit tak, že jsem maximálně spokojen a kvalitou obrazu mezi touto TV a Samsungem není rozdíl. Jediné, v čem vidím zhoršení, je typ podsvícení, který je při černé obrazovce patrný (osvit zboku). Systém je velmi intuitivní a osobně mi vyhovuje mnohem více, než v případě Samsungu, Smart funkce jsou přehledné, dostupné a velmi dobře funkční, připojení na WIFI opět nečinilo žádný problém. Bohužel další podíl na chybějící páté hvězdičce hodnocení má rychlost nabíhání systému. Trvá minimálně minutu, než se systém načte - ačkoli při tom obraz i zvuk TV běží a zdárně by to nečinilo potíž ve smyslu Smart funkcí, potíž je v tom, že když se TV načítá, nelze ji ani vypnout - což je v případě nechtěného zapnutí opravdu velmi, velmi otravné.. Bohužel poslední kapitolou je zvuk. Upřímně jsem dosud z TV neslyšel horší zvuk, je opravdu katastrofální a nastavení je naprosto nesmyslné. Nabízí možnost nastavení pouze výšek a bas, ovšem nastavení na vyšší, či nižší intenzitu se zvukem nedělá nic jiného, než jeho obecné zesílení/zeslabení. Pokud tedy chcete znát nejslabší mnou zjištěnou stránku této TV, je to právě zvuk, který je natolik neposlouchatelný, že jsem byl nucen investovat ještě do soundbaru Samsung, který problém dostatečně vyřešil a tu hrůzu, linoucí se z TV, už nemusím poslouchat.
      Čili sečteno podtrženo. Osobně nemohu zatím posoudit životnost, to ukáže až čas. Ovšem po uživatelském doladění obrazu a vyřešení hrozivého zvuku jsem nadmíru spokojen a upřímně díky pro mě intuitivnějšímu systému splnila TV má očekávání lépe, než má předchozí TV Samsung. Za sebe jednoznačně doporučuji.

• Pěkný obraz
      • Nefunkční připojení k internetu, televize si sama nenačte adresu routeru, i když se zadá ručně po vypnutí zase vše zapomene. Servis katastrofa, když jsem hledala technickou pomoc, tak číslo, které je uvedeno na návodu neexistovalo, a když jsem začala řešit přes mobilní telefon, který je uveden na stránkách Mall CZ, tak mě paní upozornila, že je pouze recepční a mám dotaz poslat emailem. Druhý den jsem obdržela odpověď, že mám zřejmě vadný kus ať ho zkusím vrátit.
      • Díky vstřícnosti Mall CZ jsem dostala peníze hned zpět.

Vzhledem ke kvalitě servisu a technické podpory bych tuto značku již nekoupila.

• kvalitní obraz
      • stále v servisu už po čtvrté. Mall po třetí reklamaci v Ostravě odmítl vrátit peníze a poslal nám jiný televizor stejné značky. Po půl roce opět ta samá porucha odešlo podsvícení LED. Reklamace uznaná přímo výrobcem. S Mall se bohužel nedá domluvit. Tel. linku na reklamace nikdo nezvedá a pořád dokola hraje hudba a víte že jste 5 v pořadí.

Krásný obraz, ale po technické stránce velké zklamání