Changhong U58G7

• Spíše hloupejsi televize
    • Neumí DLNA tudíž neprehrava v siti
    • Nepoužitelný prohlizec
    • Seká se, následně nejde spustit ani netflix ani youtube
    • Samovolně se zapina_toto mohlo být způsobeno dom. Kinem.
    • Mdle barvy

TV pro nenáročné uživatele

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tv jsme vybrali na základě velké úhlopříčky a všech možností co tv nabízí pro naši babičku
    Spokojenost je maximální, nemůže si ji vynachválit

Druh televizorů
LED
DVB-T2
4K televizory
Rozlišení
3840 x 2160

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 58"/147 cm. Smart TV. Technologie HDR, Dolby Digital Plus, Bluetooth. Index kvality obrazu 1200. Typ tuneru C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A.

1zákazník doporučuje produkt
2zákazníci nedoporučují produkt

• Velikost
    • Tlačítko netflix a youtube na ovladaci
    • Spíše hloupejsi televize
    • Neumí DLNA tudíž neprehrava v siti
    • Nepoužitelný prohlizec
    • Seká se, následně nejde spustit ani netflix ani youtube
    • Samovolně se zapina_toto mohlo být způsobeno dom. Kinem.
    • Mdle barvy

TV pro nenáročné uživatele

Spokojenost je maximální, nemůže si ji vynachválit

• obraz

tv nám dovezli byli jsme nadšení, po zapnutí jsme zjistili že tv nemá obraz jak píšou 4K ! Mohl jsem si myslet že za ty peníze to nebude nic extra ale lhát nemusejí.