Changhong UHD55E6600ISX2

Produkt nemá žádné parametry.

• Velmi dobrý televizor za super cenu

• Úhlopříčka
    • Tenký rámeček
    • Obraz
    • Propojení YouTube aplikace na telefonu s televizí
    • Přístup k zadním konektorů (jsou v takové ,,díře" a zapojují se zespodu. Kabel se musí zlomit a horko těžko se dá zapojit.) Pravděpodobně je to kvůli ušetření místa pro pověšení na zeď.
    • Internetový prohlížeč je celkem marný (asi jako Internet Explorer v roce 2008)
    • Aplikace iSmart pro iOS. Funguje přepínání programů, hlasitost a streamování obrazu a zvuku do telefonu (v horší kvalitě). Ale když se zmáčkne na cokoliv ostatní, tak aplikace spadne.

Televizi jsem kupoval na jediném českém eshopu, kde se v tu dobu dala sehnat (mall.cz). Nerozumím proč je na jejich stránkách, a celkově na internetu, tak málo informací a fotografií této televize. Konkrétně vzhled této televize se nemá za co stydět. Krásné kovové nožičky, zlatý rám a tenké tělo bez nevzhlednych výstupků. Plusy a mínusy jsou popsány níže.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám jí krátce snad něco vydrží.Obraz za ty peníze dobrý .Nešikovný stojan ,nožičky.Zvukově slabší ale nevadí mám domácí soustavu ozvučení .Chtěl jsem pouze velkou obrazovku.

Produkt nemá žádné parametry.

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3 840 x 2 160 px). Úhlopříčka 55"/140 cm. SMART TV. Index kvality obrazu 800. Typ tuneru DVB-C/T/T/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A.

• Velmi dobrý televizor za super cenu

• Obraz
    • Propojení YouTube aplikace na telefonu s televizí

• Velikost obrazovky
    • Kvalita obrazu
    • Poměr cena/výkon (dle parametrů)
    • Neodlazený software
    • Samovolné vypnutí TV nebo zamrznutí
    • "Rychlost" menu
    • Chyby v CZ lokalizaci (např.Hudeba místo hudba)
    • Kvalita zvuku z reproduktorů naprostá tragédie

Produkt mne velmi zklamal, nečekal jsem, že zpracování a hlavně software bude tak tragický. Neustálé mrznutí menu, nebo rychlost odezvy mě běhěm ani ne hodiny přesvědčila, že zboží vrátím.
    Například se u kanálů s více jazyky neustále přepínala jako výchozí jen angličtina, i když byla TV nastavena na lokalitu ČR. Nejen po vypnutí a zapnutí TV, ale i při sledování programu!!!
    Kvalita zvuku je kapitola sama pro sebe, asi největší zklamání.

• Obraz ve 4k paradni za tu cenu, prehraje vse co jsem testoval.
    • Dokaze stremovat fotky a videa s mobilu.
    • Ovladani mobilem jednoduche.
    • Nutno naladit barvy, v zakladu strasne sviti.
    • Bocni vyditelnost dobra.
    • Mozno sledovat a poslouchat obraz v mobilu nebo v tabletu i v jine misnosti.
    • Slabši signal anteny pro prijemnpozemniho signalu.
    • Zatim se mi nepodarilo nainstalovat Kodi.

Jestě nahrat kodi s budu spokojen.
    Doufam ze kvalita a zpracovani vydrzi.
    Tenky zlaty ramecek potvrzuje premiovou radu.

• Obraz mě kladně překvapil, neměl jsem přímo vedle sebe, ale působí na mě lépe něž levný Samsung (55J6282), ten jsem ve srovnání s LG, Sony atd. stejné cenové kategorie a působil na mě nejlépe. Hlavně se jedná o 4K a to vypadá opravdu dobře. Přehrál zatím snad úplně vše co jsem vložil. Pouze jedno USB je rychlé a má všechny kodeky. Svítivost panelu vysoká, musel jsem stáhnout cca na 50%, možné využít při přímém světle. S tou hrůzou kterou zasílají pozemním signálem se poprala dobře, lépe si s tím poradí snad jen plasma od LG. Zvuk popravdě také, čekal jsem hrůzu a nakonec dobrý. Překvapil mě koaxiální digitální audio výstup, (není optický). Zpracování šasí vypadá ok, pověšeno na Vesa držák. Systém je prý Android, vypadá spíš jako samostatný systém, do kterého nejde doinstalovat příliš aplikací. Původně jsem byl od Android odrazován, ale chtěl jsem nainstalovat přehrávač Kodi, zatím se mi nepodařilo. Předinstalováno je v různých aplikacích velké množství online volně dostupných programů v zahraničí. Lze sledovat vaši televizi v zahraničí v mobilu. Naladění proběhlo samo a jednoduše, vše v češtině. Dobře funguje i sledování online pořadů archivů, dnes už má téměř polovina kanálů. Dálkové ovládání podobné LG, jen jinak tlačítka. Připojení internetu přes LAN proběhlo dobře, lze použít LAN nebo WIFI, nelze zapnout obojí. Konektory umístěné celkem dobře. Nenašel jsem frekvenci panelu, ale pokud má 50Hz, tak i sporty zvládá dobře. Zatím ji mám 2 dny.
    • Nelze instalovat Android aplikace (pouze několik vybraných)
    • Chybí digitální audio kabel (pouze koaxiální digitální)
    • Nelze zapnout LAN a Wifi zároveň
    • Třeba doladit barvy, lze velmi jednoduše pomocí Android aplikace v mobilu (to je spíš pro ty, co poznají rozdíl)

Tento model jsem si vybral z důvodu dobré ceny, prémiová řada, 4K, USB 3, HDMI 2.0.