GoGEN TVF 32N571S

LED
Smart televizory
4K televizory

• , zakoupeno v CZC.cz

• Za málo peněz hodně muziky. Neočekávaná kvalita obrazu a celkového provozu.
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Po půlročním používání nemám výtek.
    • Smart TV za neskutečnou cenu
    • Prodloužená záruka
    • Dárek zdarma (zastřihovač ETA)

Skvělý produkt za nízkou cenu, používáme denně.
    Připojení na internet bezproblémové, stejně jako připojení externích zařízení (kamera přes HDMI, v pohodě 1TB disk přes USB).
    Prodloužená záruka (po registraci a vytvoření certifikátu online).
    Rozhodně doporučuji.

Do loznice staci.

Druh televizorů
LED
Smart televizory
4K televizory

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px). Úhlopříčka 32"/81 cm. Technologie SMART ovládání, podpora HbbTV a VOYO. Index kvality obrazu 200. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A+.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Za málo peněz hodně muziky. Neočekávaná kvalita obrazu a celkového provozu.
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Po půlročním používání nemám výtek.
    • Smart TV za neskutečnou cenu
    • Prodloužená záruka
    • Dárek zdarma (zastřihovač ETA)

Skvělý produkt za nízkou cenu, používáme denně.
    Prodloužená záruka (po registraci a vytvoření certifikátu online).
    Rozhodně doporučuji.

Do loznice staci.

• , zakoupeno v CZC.cz

Používám krátkou dobu (3 týdny), ale zatím funguje bez problémů.
    Smart televize za tuto cenu - velmi pozitivní.
    Plusem je i prodloužená záruka na 40 měsíců (po registraci).

• výbava,cena
  • , zakoupeno v CZC.cz

• Záruka 40 měsíců (po registraci)
    • Velký dálkový ovladač,vhodný i pro starší lidi.
    • FastScan Skylink.
    • Ovládání hlasitosti sluchátek nezávisle na hlasitosti reproduktorů.
    • Plnohodnotná čeština.
    • Satelitní tuner HD.
    • Wifi v pásmu 2,4 i 5Ghz
    • Slabší zvuk z reproduktorů

Dobrá koupě za dobrou cenu, splňuje očekávání.

• Funkce

Při výběru TV jsem měl 4 kritéria. Full HD, Smart funkce, integrovaná Wi-Fi a cena. Při procházení nabídek jsem narazil na GoGEN, tato TV se nakonec ukázala jako TV s nejvíce funkcemi za nejlepší cenu. Prvotní nastavení mi přišlo intuitivní a nijak složité. Nyní ke kladům a záporům. TV má slabší zvuk. Je dostatečný, ale nijak oslnivý. Nabídka Smart funkcí se načítá delší dobu (do 5s). Není to nikterak dlouhá doba, ale rychlý smart panel, jako má např. Samsung by byl lepší, ovladač mi přijde zbytečně velký. TV mám připojenou přes STB na kabelovou TV pomocí HDMI, v tomto případě se omezí funkce ovladače a nejde jednoduše vstoupit např. do DLNA. To jsou drobné zápory a nijak zvlášť mě netrápí. Nyní ke kladům. Ovládání je z mého pohledu jednoduché, obraz je výborný. Wi-Fi i Lan funguje skvěle. DLNA jsem si zamiloval a všem doporučuji, též funguje bez problému. Zejména oceňuji podporu všech druhů formátů, AVI, MKV, MP4, atd. Zatím jsem nenarazil na nepodporovaný formát. Miracast také funguje dobře. HbbTV jsem bohužel nemohl vyzkoušet, nefunguje na kabelové TV. Celkově shrnuto jsem absolutně spokojený, klady mnohonásobně převyšují drobné nedostatky. TV bych si koupil znovu a vřele jí všem doporučuji.

• Zvuk
    • Obraz

Naprosto spokojená.

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• se vším velká spokojenost
    • cena hodně přijatelná
    • nebojím se podarovat tímto výrobkem
  • , zakoupeno v CZC.cz

• prodloužená záruka, poměr cena-kvalita