GoGEN TVH 24N384

Operační systém  Vlastní OS

Tunery

Typ tuneru  DVB-T2 - HEVC, DVB-T, DVB-S2, DVB-C

Multimediální funkce

Multimediální funkce  Červené tlačítko HbbTV, WiFi ready, DLNA, Přehrávání z USB, Webový prohlížeč, Hotelový mód

Aplikace  Facebook, Twitter, YouTube

VESA uchycení  75 × 75 mm

• - Obraz
      • - Citlivý tuner
      • - Přehrávání z internetu

Chtěl jsem dětem do pokojíčku pořídit nějakou malou levnou televizi. Zaujala mne nabídka Smart TV s tím, že bych mohl dětem pouštět pořady z televizních vysílacích archívů nebo YouTube. Vybral jsem si tedy pár levných značek a šel je okouknout do obchodu Na první pohled vypadaly všechny stejně (některé byly dokonce i z venku stejné jen s jinými nápisy), ale tato TV, ač je to už starší model, mne ihned zaujala svým obrazem a to hlavně při pohledu z boku, kdy je obraz koukatelný a barvy obrazu zůstávají stejné na rozdíl od ostatních levných TV. Hodně mne to překvapilo, protože i jiné TV od stejného výrobce měly při pohledu z boku obraz do fialova nebo nějaké podobné barvy (asi byla u tohoto modelu použita jiné obrazovka než je běžné).
      Jinak ostatní slibované funkce fungují jak mají (včetně ovládání přes telefon) a děti jsou z TV nadšené. Připojení k intermetu jsem provedl přes kabel.
      A ještě jedna věc mne zaujala a to citlivost tuneru, protože jsem na této TV naladil 3 slovenské stanice, která jsem na stejném místě jinými přístroji nenaladil a nebo se na ně nedalo dívat.

• - krásný obraz, v HD programech nádherný
      • - rychlá odezva na přepínání TV, menu a celkové ovládání čehokoli
      • - jednoduché ovládání (i pro 6 leté dítě)
      • - příjemný a jednoduchý dálkový ovladač
      • - jednoduchá instalace
      • - připojení na internet přes LAN (kabel), na WIFI připojení potřebujete modul, který není součástí dodávky, pokud máte kabel, není třeba
      • - internet - rychlý, svižný, stránky se načítají o vteřinu pomaleji než na PC, připojení mám 12/6 a internetový prohlížeč funguje perfekteně, rychle, okamžitě reaguje, streemovaní - přehrávání videí z internetu funguje ze všech stránek, neseká se, nečekáte, tak samo YouTube - rychle a zběsile přehrává videa, stránky netu jsou posouvat pohybem šipky, nebo rychleji tlačítky P+ a P-, což urychluje luxusně pohyb na stránce. Odkazy se načítají bleskurychle, (stejně jako Samsung u švagra za 25000Kč ;-) ), nekecám
      • - HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband,(širokopásmový internet), naprosto facinující, 10 let vysílání české televize, pohádky, filmy, dokumenty, co chcete, seriály, to co najdete na netu pod iVysílání, je zde, přehrávání funguje skvěle, večerníčky, Déčko pro děti s pořady, paráda
      • - stejně tak možnosti programů Nova, Prima a dalších - internetové vysílání jejich programů jako prima Play apod. Funguje skvěle
      • - GoGen aplikace pro Android a iOs, tablety a telefony - ovládání TV z mobilu, přehrávání filmů na mobilu při propojení, stačí mít TV v síti a mobilem být na stejné síti na WIFi a jedete, fotky a videa z telefonu jdou přehrávat na tv, jednoduše
      • - aktualizace software - v menu je tato položka aktivní a lze vyhledat aktualizace
      • - USB - (1 vstup z levé strany), přehrává videa a hudbu, nenašel jsem co by nepřehrálo. nenahrává. TV nemá tuner s nahráváním, ale vzhledem k internetu není třeba
      • - info o programech - sice malé písmo, ale perfektní. Při seznamu TV programu lze zěptně pustit některé programy a dokumenty, které to umožňují
      • - 2x HDMI konektor
      • - konektroy na všechno co k TV jde připojit
      • - v balení je TV, stojan, gumové špunty na stojan, dálkové ovládání a dvě mikrotužkové (AAA) baterie. Elektrická šňůra je napevno spojena k TV, dostatečně dlouhá
      • - záruka GoGen 40 měsíců, (3 roky a 4 měsíce), po registraci nákupu na gogen cz - ujištuje o tom, že výrobce si je jistý funkčností svých výrobků, jinak by to nenabízel
      • - není naprosto nic, co bych považoval za takový nedostatek, abych to napsal do protikaldů. Fantastická TV. Doporučuji

Naprosto fascinující TV! Značka GoGen mě přesvedčila, že není třeba platit drahé značky aby TV něco uměla. To co umí tato TV je fascinující a vím jistě, že při výběru nové TV do obývacího pokej k nám domů, půjdu znovu po této značce, avšak někde v rozměru 42'' a více. TV je rychlá, obraz krásný, v HD rozlišení perfektní. Internet funguje skvěle, mám připojení k netu 12/6 a s touto rychlostí jsou i streemované videa z internetových stránek, nebo YouTube rychlá, nesekají se, vše jede jak má. Rychlost internetu je normální, o vteřinu pomalejší než v PC, vykreslování obrázků tak samo. Ovládání jednoduché, sice zbytečné tlačítko na ovladači NETFLIX, ale zase jistě je někdo, kdo si stuto službu zaplatí. Ale nemuselo by být tak velké. Tlačítko REC je bez funkce, nejde nahrávat vysílání, tento typ nemá tuner s nahráváním, ale vzheldem k tomu, že má HBB TV, což je iVysílání české televize, Prima Play a další programy, internetové televize, funguje i seznam.cz, jakožto televizní kanál, nahrávání není vůbec třeba. Umíte se posouvat v TV programu a zpětně pustit některé pořady i filmy. (Připojení je pouze LAN, na WIFI potřebujete modul, který není součástí dodávky, ale já chtěl LAn, protože na zdi u TV mám zásuvku internetu připravenou). Fantastická TV. Vím, že tuto značku budu preferovat při výběru nové TV do obývacího pokoje, protože naše stávající nemá kodek h.265, který bude třeba od roku 2020. Tento GoGen jej má. navíc, záruka GoGen 40 měsíců, je výřečná, prodejce, kdyby věděl, že se za dva roky výrobek pokazí, by to nenabízel. Jediná věc, kterou bych jako kontstruktér udělal jinak, je přichycení držáku pro montáž na zeď. Pokud TV máte nastálo na rovno na držáku, nevadí a nedotknce se vás to. Já mám ale držák otočný, pohyblivý a tv je na držák přišroubovaná v horní části a pokud ji chytíte dole a chcete hýbat, zdá se jakoby se chtěla z držáku ulomit. To je ale o zvyku a TV držím v horní části. Koupí této TV rozhodně neprohloupíte.