Gogen TVH 32A225

LAN konektor
Hotelový mód

• , zakoupeno v ELESHOP

Splňuje co jsme požadovali

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Vše super

LAN konektor
Hotelový mód

Energetická třída:

Klasický design, kompaktní velikost

Na 81 cm uhlopříčce si můžete užívat kvalitního zobrazení a spolehlivosti. Pro pohodlnou orientaci v pořadech disponuje elektronickým programových průvodcem EPG

Nahrávat, sledovat se zpožděním? Ano!

• Díky vlastnosti Record Ready si můžete pořady, které nestihnete sledovat nahrát v digitální kvalitě na externí Hard disk, nebo USB flash disk.
  • Funkci Timeshift jistě oceníte, když si budete chtít od napínavého děje odskočit. Po návratu k obrazovce máte možnost si pustit sledovaný pořad se zpožděním.
  • Digitální tuner DVB-T/C s automatickým laděním zase zajístí kvalitní digitální příjem signálu s podporou EPG (přehledného programového průvodce)

Nízká spotřeba A a prodloužená záruka

Televizor je zařazen do energetické třídy A, tudíž se nemusíte obávat vysokých nákladů na elektrickou energii a můžete si užívat nového společníka po celý den.

Prodloužená záruka

Pro všechny televizory značky GoGEN je možno si registrovat prodlouženou záruku na 40 měsíců místo zákonem daných 2 let. Více na gogen.cz. prodloužená záruka www.gogen.cz.

OBRAZ

• DVB-T (MPEG2/MPEG4) tuner
    • DVB-C (kabelový) tuner
    • PAL SECAM B/G D/K I/I' L/L'(analogový) tuner

ZVUK

• Dolby Digital Plus (DD+)
  • NICAM stereo
  • Prostorový zvuk
  • Ekvalizéry
  • Výstupní výkon 2 x 6 W
  • RECORD READY
    • Nahrávání TV vysílání
    • Přehrávání nahrávky přímo na televizoru
    • Timeshift - sledování pořadů s časovým posunem

• Podpora obrázků: JPEG, BMP, PNG
  • Podpora audio formátů: MP3, WMA, WAV
  • Podpora video formátů: AVI, MPG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV, XviD

KONEKTORY

• 2 x HDMI vstup (v. 1.4)
  • USB vstup (v. 2.0)

• EAN: 8592417031316
  • Záruční doba: 40 měsíců

• , zakoupeno v ELESHOP

Splňuje co jsme požadovali

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Vše super

Jsem spokojena, mohu doporučit

• zatím nic

kvalita cena vyrovnaná funguje jak má

• , zakoupeno v KASA.cz

• cena-kvalita
    • prodloužená záruka

aa

• , zakoupeno v EURONICS

• Krásný obraz. Kvalita zvuku je výborná.
    • .

Se značkou jsem velice spokojená , už mám jednu televizi této značky a nejsou s ní žádné problémy.

• , zakoupeno v EURONICS

• nízká cena,možnost nahrávání pořadů
    • nižší kvalita obrazu a zvuku

pořizovali jsme ho jako drohý televizor do bytu-dětský pokoj a tudíž jsme na něj nekladli příliš vysoké nároky.Naše očekávání splnil a to nám stačí

• -Televize splnuje vše,co jsem od ní očekával.
    • -nekompatibilita s přístroji jiných značek

Po připojení Bluray přehrávače LG bd 550 přes standartní
    HDMI kabel televize vidí pouze rozlišení,ale žádný hertzový signál.Takže výsledek je naprostá neviditelnost bd.Bd mám nakonec připojen přes kompozitní cinch-scart.Nemožnost nastavit vyšší rozlišení než je 572p.na bd mě mrzí,protože tv je hd a zvládá přehrát i soubory v rozlišení 1080p.z usb flash.
    Problém není v tv ani v bd ani v kabelu.V návodu je poznámka
    právě o možné nekompatibilitě s jinýmy přístroji pro připojení přes hdmi.A to mě štve.BD i kabel jsem měl a nakonec
    zapojil,ale tv má dva vstupy hdmi a mě jsou k ničemu.
    Výrobce by se měl zamyslet.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Po týdnu používání bez problému.
    • Nic.

Jako druhá televize dobrá.Doporučuji.