GoGEN TVL 42981

• Doba odezvy 5 ms
    • Pozorovací úhly (hor./ver.) 178°/178°
  • RECORD READY
    • Nahrávání DVB-T/C vysílání na externí HDD nebo Flash Disk
    • Způsoby nahrávání: Timer, výběr programu v EPG, přímé nahrávání stiskem tlačítka "Record"
    • Přehrávání nahrávky přímo na televizoru
    • Přibližne 2GB paměti na 1 hodinu záznamu
    • Time shift - sledování pořadů s časovým posunem
  • TV TUNER
    • Analogový, DVB-T (MPEG2/MPEG4) a DVB-C tuner
    • PAL/SECAM - B/G, D/K, I/I´, L/L´
    • Automatické ladění

OBRAZ

• FULL HD - připravena na HDTV 1080p
  • Možnost změny intenzity podsvícení displeje
  • Automatické přepínání formátů
  • Hřebenový filtr zvyšující čistotu a ostrost obrazu

ZVUK

• Kompletní podpora češtiny

PODPOROVANÉ FORMÁTY (USB)

• Podpora obrázků: JPEG, BMP, PNG
  • Podpora audio formátů: MP3, WMA
  • Podpora video formátů: MKV, AVI, MPG, MPE, MPEG, VOB, DAT, MP4, M4A, M4V, ASF, XviD

KONEKTORY

• Digitální koaxiální audio výstup
  • 2 x USB vstup
  • Sluchátkový výstup

NAPÁJENÍ * Napájení ze sítě 230V/50Hz

OBECNÉ * Rozteč otvorů pro upevnění na zeď 400 x 200 mm (obj. kód HYUDRZAKVEL400X400)

PŘÍSLUŠENSTVÍ * Dálkový ovladač

2zákazníci nedoporučují produkt

• Nečitelny teletext...proboha co to je?

Nedoporučuji,při spušteni teletextu jsem se malem zhroutil....nejde to vzbec přečíst,chybí písmenka,ž,č,ř,prostě nečitelny!!!

• Mám ji už docela dlouho a pořád valí jak má.spokolenost.za ty prachy eňo něňo
    • Průšvih s formátama videa.,hlavně přes USB.jen tak něco to nepřekousne

Doporučil bych.i teď

• dobrý poměr cena a kvalita
    • dobré paramatretry za přijatelnou cenu
    • nemám

spokojenost s nákupem

• Dobrá cena
    • Vybavenost
    • dálkové ovládání je na delší zvykání - mírně řečeno

Vzhledem k ceně výborná vybavenost a přijatelná kvalita obrazu i zvuku.
    Naladil se skoro sám a seřazení programů je jednoduché a rychlé.
    S nastavením obrazu jsme se chvilku prali, ale nakonec jsme to zvládli.
    Z flashdisku nebo z HDD přehrajete slibované formáty vč. matrosky, ale některé kodeky mu nechutnají , tak je to menší loterie. Možná časem zkusíme aktualizaci firmwaru - pokud bude k dispozici.
    Co na mě zapůsobilo je dálkové ovládání. Bílý popis na světle šedá tlačítka je ´vynikající´ nápad ! Pole stejných, anonymních čudlíků, vyrovnaných ve 4stupu - no škoda, že jsem nevoják. Začínám si na něj zvykat, ale zpočátku jsem si hodně přál potkat autora návrhu DO osobně.

• Výborný obraz i zvuk
    • Skvělé funkce
    • Lze připojit přenosný HDD-plně funkční
    • titulky v češtině
    • spotřeba kolem 80W,max 160W - dle nastavení.
    • EPG nemá chybu
    • 40 měsíců záruka-standart
    • Nepřehrává divx
    • nelze nahrávat a zároveň sledovat jiný kanál
    • Stojan asi není otočný,mě to aspoň nešlo
    • USB vstupy nejsou bohužel z boku,ale zezadu.

Stosedmičková úhlopříčka s touto výbavou za necelých 10tis. mě opravdu potěšila.Za ty peníze jsem lepší nenašel.Doporučuji všem.

za málo peněz slušná výbava spokojenost

OK

• Neni co hodnotit
    • Katastrofální kontrast! 100000:1 je hodně málo,rozmazanost

Katastrofální kontrast 100000:1 je hodně málo,rozmazanost,nedoporučuji budete zklamani! Televize má mit dynamicky kontrast 500000:1 a né sto.Při připojeni PS3 a hrani her jsem myslel že hraju PS2 ,totálni rozmazanost....vyhozeny love!

• příznivá cena
    • celkem slušná kvalita.
    • Na běžné sledování TV naprosto ideální a nemusíte platit za značku,jako je tomu u Ťamťungu a podobně.
    • Nemožnost nahrávání jiného programu než na který se díváte - možná jsem na to ještě jen nepřišel :-D

cena byla rozhodující pro výběr
    prozatím naprostá spokojenost s produktem
    pro běžné domácí sledování TV naprosto dostačující
    produkt 100% doporučuji ostatním,spokojenost

• Plně vybavený
    • Dobrá cena

Vysoká kvalita
    Skvěle vybavená TV
    Za prodejní cenu nabízí daleko více jak konkurence