GoGEN TVU 43S298

• Za málo peněz hodně muziky
  • , zakoupeno v ELEKTRODVORAK

• poměr cena/výkon
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

TV pracuje tak, jak jsem si představoval. Příznivá cena za slušnou kvalitu. Doporučuji

Druh televizorů

Operační systém Vlastní OS

Tunery

Typ tuneru DVB-T2 - HEVC, DVB-T, DVB-S2, DVB-C

Multimediální funkce

Multimediální funkce Červené tlačítko HbbTV, Vestavěné WiFi, DLNA, Přehrávání z USB, Webový prohlížeč, Hotelový mód

Aplikace Facebook, Twitter, YouTube

Index zpracování obrazu 800 CMP

Obnovovací frekvence panelu 50 Hz

Dynamický rozsah SDR

Vstupy/výstupy

Grafické vstupy HDMI 2.0, HDMI 1.4 a starší, D-SUB (VGA), Kompozitní, Komponentní, SCART

HDMI 2 ×

Ostatní vstupy/výstupy USB 2.0, Sluchátkový výstup, Digitální optický/Digitální audio výstup, LAN, CI / CI+ slot

USB 2 ×

Výška bez podstavce 57 cm

Hloubka bez podstavce 9,5 cm

VESA uchycení 200×200 mm

Dokumenty

• za super cenu super televize
    • po 2 měsících od nákupu přestal fungovat obraz ... prostě zmizel a to na při přehrávání dvd.

ze začátku spokojenost super obraz i zvuk .Poté zklamání a reklamace .takže počkáme na opravu a uvidíme

• , zakoupeno v MALL.CZ

• přehrává z youtube
    • hbb
    • prodloužená záruka
    • nic jsem nezaznamenala

Jsme s koupí moc spokojeni, obraz je opravdu pěkný, přehrávám si filmy a ostatní i z youtube, funguje na ní externí disk. Zvkuk též dostačující

• Poměr cena/výkon
    • 4K rozlišení - krásný obraz
    • Intuitivní ovládání, přehledné menu
    • Optický výstup (mám to k receiveru a super zvuk)
    • DVB-T2/S2
    • Záruka 40 měsíců
    • Smart center (zobrazení videí,fotografiví a pouštění muziky z telefonu a naopak i televize zobrazující se na mobilu)
    • Smart remote (ovládání televize chytrým mobilem - touchpad na internet funguje super, dále je tam klávesnice, ovladač jako takový a vše funguje jak má)
    • Ovladač (tlačítka jsou všechna hranatá, špatně se ovládá "poslepu" - např. tlačítka pro listování do stran se pletou)

Za málo peněz hodně muziky. Bál jsem se značky GoGen, ale musím říct, že mě mile překvapila. Je to nejlevnější 43" televize s DVB-T2/S2 a rozlišením 4K na trhu a jsem s ní naprosto spokojen. Výborný obraz, připravenost na budoucnost, malá spotřeba. Vše prostě funguje jak má a jsem naprosto spokojen, mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v CZC.cz

• -výhodná cena
    • -dobré vybavení
    • -

-rozhodující pro nákup byla cena a vybavení TV
    -zatím vše jde jak má.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Skvělý poměr cena/ výkon

Úhlopříčka 109 cm ( potřeboval jsem z prostorových důvodů)
    UltraHD ( 4K), LED Smart
    DVB-T2 Hevc, DVB-S2
    Operační systém Google Android
    DLNA, EPG, HbbTV, Webový prohlížeč
    Skvělá výbava- WLAN(WiFi), LAN, USB- 2x, HDMI 2.0- 2x, RCA,
    SCART ( už téměř nepotřebný) Optický, výstup na sluchátka, VGA, CI,
    Energ. tř. A+
    Zvuk neposuzuji- na optický výstup jsem připojil Soundbar
    Zatím 100% spokojenost, i když jsem poměrně náročný záruční doba 40 měsíců !