Grundig Vision 7 32 VLE 7131 BF

Úhlopříčka obrazovky
81 cm
12.9 kg

• Umí toho hodně
    • Nemám uspořádány programy podle svého zvyku. Je to nad mé síly, je to příliš komplikované

Přijímač mne plně uspokojuje. Užívací příručka by mohla být podrobnější. Na bezpečnostní pokyny a varování nejsem zvědav, ale potřeboval bych doplnit pokyny k ovládání.

• dobrý zvuk, kvalitní obraz-v rámci ceny
    • jednoduchý návod

za tuto cenu velmi kvalitní televizor

• Kvalita obrazu za dobrou cenu
    • Možnost připojení flash disku nejen na přehrávání, ale možnost i nahrávání
    • Snad jen možnost nahrávání jiného programu než je momentálně sledován, ale to bych chtěl za tuto cenu asi moc.

V porovnání s ostatními televizory v této cenové hladině jde o kvalitní výrobek.
    Mohu jen doporučit

Úhlopříčka obrazovky
81 cm
12.9 kg

Vynikající LED TV Grundig s Full HD rozlišením obrazu a 400 Hz technologií. České menu, USB přehrávač (Divx Plus HD), vysoké pozorovací úhly, záznam TV vysílání na USB, integrovaný tuner DVB-T a DVB-C, úhlopříčka 80 cm

Hlavní specifikace:

• Celé označení modelu: 32 VLE 7131 BF
  • Úhlopříčka: 80 cm (32")
  • Rozlišení: Full HD 1920×1080

Zvukový výkon 2× 10W

Equalizér

Nahrávání na USB

Multimédia:

USB přehrávač (DivX Plus HD)

• Podporované formáty: .m4a, .wma, .aac, .jpg, .jpe, . bmp, .png, .mov, divx, .mpg, .mpe, ,vob, .dat, .trp, .ts, .avi, .mp4, .mkv, .div
  • Podporované titulky: SRT, SSA, ASS, SMI, Video SUB

Tuner:

Analogový tuner

DVB-T a DVB-C tuner (MPEG-4)

EPG (7 dní)

Konektory: 4× HDMI 1× SCART 2× USB 2.0 1× VGA + PC audio 1× Komponent 1× CI slot 1× Anténní vstup 1× sluchátkový výstup 1× digitální optický výstup

Dodávané příslušenství:

Podstavec na nábytek (otočný)

Dálkové ovládání + baterie (3× AAA)

Český návod (tištěný, na CD nebo přímo v TV)

• Jsem výhradně kupcem německých technologií,hlavně pokud jde o´olektroniku a auta,protože Grundig je tradice a kvalita.Od německých výrobků lze očekávat kvalitu.Mám doma starší televizi od Grundig funguje již 16 let bez jediné poruchy což jsem nezažil ani u japonské technologie Sony,bratr měl Koreu a ta měla za 5 let potíže.Tahle Grundigovka je jednoduchá,ale přitom dobrá.Mám doma i rádia Grundig a budíky,je to prostě Grundig s velkym G.
    • Snad jen,že u nás nejsou rozšířené všechny výrobky Grundig třeba TV Grunding Vision 8 či 9 nebo budíky grundig sonoclok 990. www.grundig.cz

Nemá smysl kupovat Koreu,kvalitativně je Grundig asi to nejlepší,pak jsou Japonci či Philips,pak zbytek světa.

• kvalitní obraz i zvuk
    • usb s velkou podporou přehrávaných formátů, vč. titulků (včetně bezchybné interpunkce)
    • elegantní dálkový ovladač
    • LED signalizace zapnutí/vypnutí

za danou cenu (7990,-) mi přišla tato TV jako jasná volba. Full HD, USB (i nahrávání), velký rozsah nastavení obrazu i zvuku. TV máme připojenou na satelit (TechniSat), takže ladění a nastavování stanic odpadlo, ale věřím, že by to nebyl žádný problém, vzhledem ke kvalitnímu průvodci nastavením.
    Jako jedinné mínus bych uvedl otravnou modrou LED, která při vypnuté TV svítí stejně jasně jako při zapnuté a v noci to ruší tmu (ale to se dá řešit;)

• Umí toho hodně

• Obraz, zvuk, design, návod i balení OK.
    • Zatím nic.

Za málo peněz hodně muziky...

• Pro Grundig, ačkoliv dnes není na trhu tolik vidět, už tradičně hovoří to, že narozdíl zejména od korejských výrobců je kvalita zpracování příkladná. Opět jsem se přesvědčil, při porovnání se Samsungem, že celý televizor je takový pevnější, poctivě zpracovaný.
    • Neobjevil jsem

Doporučuji výrobky této značky! Kvalita obrazu je výborná. Grundig můžu doporučit zejména těm, kterým stejně jako mě vadí, jak jsou dnešní výrobky "čínské" - tj. měkké, podivný povrch ap. Grundig je takový offroad, prodej tureckým vlastníkům kvalitě výroby neuškodil.

• dobrý zvuk, kvalitní obraz-v rámci ceny
    • jednoduchý návod

za tuto cenu velmi kvalitní televizor

• Kvalita obrazu za dobrou cenu
    • Možnost připojení flash disku nejen na přehrávání, ale možnost i nahrávání

Mohu jen doporučit

Dobrá televize....spokojenost..

• S touto televizí jsem spokojená, má dobrý obraz i zvuk a dobře se u ní usíná.
    • Jednoduché ladění i ovládání.
    • Malá písmenka v TV programu jinak OK.

• Výborný obraz i zvuk
    • Žádné zbytečné funkce