Grundig Vision 8 49 VLE 8474

4K televizory
15.4 kg
Rozteč otvorů VESA
300 x 200

Skvělá Full HD LED televize 49 VLE8474 BL s technologií SMART A 3D, od značky Grundig.3D televize 49 VLE8474 BL má úhlopříčku 49", také 124 cm a černé líbivé provedení.Rozlišení televize 49 VLE8474 BL je 1920x1080 px a lze u ní použít zoom obrazu.

Technické parametry: 3D FULL HD SMART LED televizor s úhlopříčkou 49"" (124cm)

Full HD rozlišení 1920 x 1080 400Hz zpracování vstupního obrazu

Digitální tuner DVB-T/C/S2 (MPEG4 - HD)

Otevřený internetový prohlížeč

Zabudované rozhraní WiFi a Bluetooth

DLNA

Volitelné stahování internetových aplikací

Ovládání pomocí tabletu/smartphonu

Technologie Motion Picture Improvement s aktivním obvodem pro hladký a plynulý pohyb

Zoom obrazu

Dynamic Contrast Plus

Analogový a digitální tuner

Programovatelný časovač pro zapnutí a vypnutí TV 5ti pásmový ekvalizér

SRS - Studio Sound HD, Dolby Digital

Výkon 2x 20W

Teletext s pamětí 1000 stran

EPG - elektronický programový průvodve na 8 dní (DVB-T/C/S)

HBB TV

Dětský zámek 4x HDMI (CEC)

USB nahrávání (PVR) 2x USB (USB 3.0) - přehrávání souborů pomocí USB

Podporované formáty .m4a, .aac, .jpg, .jpe, . bmp, .png, .mov, divx, .mpg, .mpe, ,vob, .dat, .trp, .ts, .avi, .mp4, .mkv, .div

Podporované titulky: SRT, SSA, ASS, SMI, Video SUB

• Spotřeba (třída A+): 67 W, pohotovostní < 0,5 W
  • Rozměry bez podstavce (ŠxVxH): 1105 x 678 x 62,5 mm
  • Rozměry s podstavcem (ŠxVxH): 1105 x 706 x 235 mm
  • Hmotnost: 11,4 kg

3D brýle ve výbavě (6x, pasivní)

• Obraz,design,ovladač, pasivní 3D, funkce HbbTV
    • Funkce SMART, satelitní tuner, odezva procházení TV kanálů

TV je v kategorii SMART . Již po několika dnech se TV sama od sebe začala zcela náhodně vypínat (restartova).Dokonce jsem ji musel několikrát v noci vypnout ! Po nastavení Wifi připojení docházelo zase náhodně k odpojení a vždy bylo nutné TV vypnout vypínačem na boku přístroje , jinak se Wifi nedala připojit ! Satelitní tuner spolupracoval s kartou Skylink bez problémů ale i když se nastavilo v menu TV rychlé procházení tak přepnutí z kanálu na kanál trvalo vždy kolem 3 vteřin ! Po nastavení na normal byla doba přepnutí stejná ! Funkce SMART Inter@activ TV , nebudu komentovat . Grundig Applucation Store - výběr z 10 aplikací nemůže myslet firma Grundig vážně :-) Funkce HbbTV výborná abez problému . Za 5 měsíců jsem nezjistil jak připojit bluetooth klavesnici k TV , která je nezbytná pro webový prohlížeč . Prostě to nejde a nikde se nedočtete jak to udělat .

Dnes po 5 měsících se už nezapla a nonstop bliká LED kontrolka stavu .
    Technická podpora pro Grundig není žádná . Dostanete pouze informaci na servis . V manuálu se nedozvíte o chybových stavech ( signalizace LED) vůbec nic .

Bohužel vše zjistíte až po zakoupení , proto raději informuji další zájemce o tento model , který jsem zakoupil jako novinku v ČR a nemohl jsemsi nějak předem zjistit podrobnosti . Ale již to že není žádná technická podpora , případně infolinka v ČR a na stránkách www.Grundig.cz se nic nedozvíte mnělo být výstrahou . Bihužel vše zjistíte až po zakoupení TV .

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• Kvalitní výrobek
    • zavedená značka bez nutnosti podbízené reklamy
    • zatím nic,výrobek mám krátce

skvělý poměr ceny,kvality,výbavy,zpracování
    žádný asiat

• Pokud bych si měl já vybrat TV tak by to rozhodně byla Tv od Grundigu

Velmi dobré

• S touto značkou jsem neměl žádné zkušenosti a jsem mile překvapen.Měl jsem možnost tuto tv koupit za 13 999,-jsem spokojen s vybaveností tohoto tv za rozumnou cenu.Přehledné menu jednoduché ovládání, které potěší i nenáročné.Vřele všem doporučuji

Chtěl jsem vyzkoušet méně známou značkou na našem trhu i když si to nezaslouží protože má velkou historii

• kvalitní obraz, zvuk, konfigurace, logické menu, dizajn, přehledný ovladač
    • Nutnost aplikace live share pro bezdrátové připojení k pc.

Výborná TV co se týče kvality a možnosti připojení. Je vidět že Grundig se o své výrobky stará a vydává aktualizace. TV je velmi rychlá a jednoduchá na ovládání. Má velmi pěkný a přehledný ovladač a ne nepřehledného prcka jako to dělá např LG.Všem doporučuji.