Hisense 32A5600F

200 x 100
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
32 kWh

32” Hisense 32A5600F

Do každé domácnosti se sluší pořídit TV s dobrým obrazem, který vám věrně poslouží při odpočinku u filmů nebo při fandění u sportovních přenosů. Příjemná hodnota úhlopříčky 32 ” společně s rozlišením HD Ready je nejlepší volbou do obývacích pokojů neobyčejně náročných fanoušků filmu. Výrobcem užitá technologie LCD LED díky výkonné světelné diodě ručí za měnitelný odstín bílé po celé ploše obrazovky. Smart technologie televize představuje zcela intuitivní propojení s vaším smartphonem a možnost instalace řady aplikací.

Nejvýznamější znaky:

• Televize HISENSE s pěknou úhlopříčkou 32”
  • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání
  • Televize HISENSE nabízí hybridní využití HbbTV 2,0, to je spojení televizního vysílání a širokopásmového internetu
  • Červené tlačítko HbbTV na dálkovém ovladači umožňující pročítání např. vysílacího programu, archivů odvysílaných pořadů, zpravodajství nebo předpovědi počasí
  • Předpřipravená WiFi technologie TV umožňuje přístup k internetovému obsahu
  • Standard uchycení VESA s připravenými otvory se závitem ve vzájemné vzdálenosti 100×200 mm pro montáž na stojan
  • Přenosový protokol DLNA umožňující přehrávat média i s externími titulky

**Konektivita a DVB-T2

Jestliže využíváte klasickou anténu, tu nejdůležitější starost můžete vypustit. Nový tuzemský standard pozemního vysílání DVB-T2 televizor zvládne, žádné komplikace pro vás nenastanou. Díky integrovanému DVB-S2 tuneru můžete přijímat signál ze satelitu, který nabízí velmi široké pokrytí a pestrou paletu programů. Máte-li zařízenu kabelovou televizi, pak je možné zapojit 32” Hisense 32A5600F pomocí takzvaného DVB-C tuneru. Potenciál chytré televize rozvine až internet, pro který vyžijete klasických konektor známý z počítačů. Pokud se vám nechce zápasit s kabelem, uvítáte možnost připojit TV k internetu bezdrátově, prostřednictvím WiFi. Tak jako u telefonů a počítačů, i zde najdete vedle originálních aplikací úplně klasický webový prohlížeč. Pro mnohé nezbytnou funkcí televize HISENSE je připojení flash disků a externích disků skrze USB port.

Další chytré funkce a aplikace televize HISENSE

Televize HISENSE vám také mimo jiné nabídne aplikace a sociální sítě jako je YouTube, NETFLIX a Voyo.

Dokumenty

• - snadné a přehledné ovládání
    • žádná

V provozu zatím pár dnů, bez problémů

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

V současné době funguje perfektně, jsem s ním spokojen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Tenkost dutiny displeje.
    • Dálkové ovládání.
    • Různé porty, které můžete připojit k USB, HDMI atd.
    • Nabídka a systém Smart, ovládání zařízení jsou rychlé.
    • Reproduktor je brutálně slabý a produkuje nekvalitní zvuk a výše popsaný problém s "bílým šumem" v pozadí.
    • Kvalita obrazu je špatná.
    • Stojany se šroubují velmi obtížně, musíte na ně opravdu tlačit.

Podíval jsem se na něj na internetu a pak jsem si ho šel osobně prohlédnout do místního obchodu mezi ostatní 32" televizory. První věc, která mě zaujala, byla tenkost rámečku kolem displeje, který byl vynikající vedle televizorů Samsung a Lg podobné ceny a velikosti. Koupil jsem si ho v obchodě Media Markt a pak jsem si ho nainstaloval do ložnice. Pak přišla studená sprcha. Večer jsem při sledování televize při nízké hlasitosti asi 1-2-3 zaslechl podivný bzučivý zvuk vycházející z televize. Ztlumil jsem ji na 0 a stále jsem slyšel bzučení. Pak jsem vyzkoušel nastavení, ale nic nepomohlo, kromě tlačítka ztlumení zvuku na dálkovém ovladači. Tím se tento "šum v pozadí" zcela eliminoval. Po přečtení recenzí na internetu mnoho lidí hlásilo podobnou věc, nazvanou Hisense tv bílý šum. Televizor jsem odnesl zpět do Media Marktu, kde mi prodejce sdělil, že žádnou takovou reklamaci neobdržel, zkontroloval jej a řekl, že slyšel hluk vycházející z reproduktoru. Poté přistoupil k vystavenému televizoru stejného typu a poslechl si ho při hlasitosti 0-100 a také v tichém režimu a pak řekl, že tento zvuk vydává také, že bychom si na něj měli zvyknout, nebo si televizor Hisense nekupovat, a pak nám řekl, že se skutečně jedná o vadný výrobek, mohli mi vrátit peníze, ale jen díky jejich dobrotě, protože tento zvuk vydávají i jiné televizory stejného typu, takže nemohl říct, že se jedná o vadný výrobek, ale pochopil můj problém.

• , automaticky přeloženo z Pazaruvaj.com
    • Ideální . má bezdrátový internet
    • Žádné

Potřeboval jsem pěknou televizi

• , převzato z Heureka.sk

Bol som sa informovať na tento produkt v Planeu, povedali mi ,že je to väčší výrobca ako Samsung, cena je neskutočne dobrá .LED TV má dobrú výbavu a prehľadné menu. Po zaslaní bločku a foto výrobcovi by mali ešte 20eur vrátiť. Kúpil som si aj práčku.

• , zakoupeno v Electro World

• Pěkný obraz a přehledné ovládání.
    • Dodáno včas
    • Žádné