Hisense 65A7GQ

180 kWh

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

cena - výkon

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Ne je to dárek k 70 let,ještě zabaleno.

Druh televizorů
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
125 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
180 kWh

QLED televize • úhlopříčka 163,9 cm (65") • UHD rozlišení (3840×2160) • HDR10+/HLG • Frekvence 60 Hz • Obnovovací frekvence 2000 PCI • Quantum Dot • Wide Color Gamut • Dolby Vison IQ • MEMC • Filmařský mód • tunery DVB-T2/T/C/S2/S (H.265/H.264) • Game mode • PVR • Time Shift •  Anyview Cast/Stream • Bluetooth (BT 5.0) • Wi-Fi • LAN802.11-2.4G/5G • 3× HDMI 2.1 • 2× USB 3.0/2.0 • CI+/CI+ECP slot • zvukový 20 W (2*10W) • Dolby Atmos • webový prohlížeč • HbbTV 2.0.2. • Hotelový mód • Světelný senzor • Smartphone App • aplikace • energetická třída G • VESA 400X200 • operační systém VIDAA U5.0.Originální distribuce ČR se zárukou 2 roky (na IČO 1 rok) technologie Quantum Dot dokáže zobrazit přes miliardu barev a tak zobrazit vykouzlit mnohem věrnější barevné podání vychutnejte si sledování filmů a pořadů v té nejlepší obrazové kvalitě 4K Ultra HD rozlišení nejrealističtější prostorové zvukové zážitky přináší technologie Dolby Atmos technologie Dolby Vision zajistí jasnější a přesnější obraz, lepší jas a živější barvy unikátní Sportovní režim vás vezme doslova do centra stadionu díky automatické úpravě obrazu i zvuku integrovaný Herní režim se postará o nejrychlejší odezvu a zajistí maximálně plynulý průběh každé hry získejte přístup ke stovkám hodin zábavy díky nejnovějšímu operačnímu systému VIDAA U5.0 ten nabídne i široký výběr zábavných aplikací, včetně YouTube nebo Netflix asi nejjednodušším způsobem, jak televizi ovládat, bude pomocí hlasu inteligentní úprava obrazu v reálném čase pomůže podle zdroje vylepšit zážitek ze sledování televize se pyšní velmi nízkou úrovní modrého světla, díky čemuž nezatěžuje oči a snižuje jejich únavu světelný senzor detekuje okolní jas a automaticky upravuje nastavení obrazu pro co nejlepší sledování za každých světelných podmínek

Bluetooth poslouží například ke spárování s telefonem nebo bezdrátovou klávesnicí díky bezdrátovému připojení k Wi-Fi síti nemusíte do televize táhnout další kabely

Miliarda barev

Technologie Quantum Dot využívá namísto světelných LED diod takzvaných kvantových bodů, které dokážou na obrazovce reprodukovat mnohem širší spektrum barev než tradiční televizory. Dohromady se můžete těšit dokonce na více než miliardu barev.

Úchvatné zážitky ve 4K Ultra HD

Užijte si při sledování svých oblíbených filmů až čtyřikrát více detailů, než u klasické Full HD televize. Televize Hisense vám umožní vychutnat si váš oblíbený obsah v úžasném 4K Ultra HD rozlišení, které vás okouzlí neuvěřitelnou mírou detailů a přirozeným pohybem.

Obraz jako v kině

Kvůli dokonalému obrazu už nyní nemusíte chodit do kina. Televize Hisense přinese kino k vám domů díky podpoře technologie Dolby Vision HDR, která poskytuje přesnější a jasnější obraz, ať už při koukání na filmy, hraní her či sledování videí.

Dokumenty

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

cena - výkon

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Ne je to dárek k 70 let,ještě zabaleno.
    • Vynikající obraz, snadné použití
    • nevýhoda "chytrého" dálkového ovládání. "Hrbolaté" hledání není 21. století

Dobrý poměr ceny a kvality.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Krásný obraz a věrné barvy, vše, co by měl moderní televizor mít, popis říká, že nepodporuje dolby digital audio pouze dts, ale to je špatně, protože přehrává i dolby digital.
    • Vlastní reproduktory jsem ve skutečnosti netestoval, protože jsem je zapojil přímo do soundbaru, který jsem již měl.
    • Mám ho za 220k, byl to dárek za tu cenu, miluju ho, po Samsungu a Lg existuje život : )
    • Nezažil jsem.

dobrá velikost, přešel na 55 palců Samsung, Byl jsem trochu obávaný o značce, která mi byla neznámá, ale byl jsem příjemně zklamán.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobrá cena, snadná manipulace a prodloužená záruka!
    • To jsem ještě nezažil, ledaže by to bylo dost velké a někdy by se muselo trochu kličkovat... ! : -)

Spotřebič se mi moc líbí, nic extra, neumí prát - vařit, neumí ani odklízet sníh, ale pěkný přehledný obraz, jednoduché menu. Opravdu se nám to líbilo... !

• Levné, kvalitní,
    • Zmeškal jsem velké předsevzetí

Cena podle velikosti a značky

• Vše.
    • Vzhledem k velikosti si myslím, že přidaná základna není nejstabilnější, musel jsem si s ní trochu pohrát, aby stála bezpečně a náhodou se nepřevrátila.

Koupil jsem BF v akci, to mi opravdu dává. Nahradil 12 let starou 106palcovou plazmu Panasonic s velkou spokojeností. Obrázek je krásný a obrovský.