Hisense 65A85H

Popis produktu

Parametry produktu

Druh televizorů
OLED
Úhlopříčka obrazovky
164 cm
Úhlopříčka v palcích
65 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
DVB-C
ano
DVB-C2
ne
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
30 kg
Přenosné
ne
Energetická třída
G
Modelový rok
2022
Rozteč otvorů VESA
300 x 200
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
110 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
110 kWh

Parametry produktu

Druh televizorů
OLED
Úhlopříčka obrazovky
164 cm
Úhlopříčka v palcích
65 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
DVB-C
ano
DVB-C2
ne
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
30 kg
Přenosné
ne
Energetická třída
G
Modelový rok
2022
Rozteč otvorů VESA
300 x 200
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
110 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
110 kWh

Popis produktu

Hisense 65A85H

Chytrá televize Hisense 65A85H vám doma zajistí výbornou zábavu každý den. S 4K UHD rozlišením a bohatou škálou barevných odstínů se při sledování filmů a seriálů naplno ponoříte do příběhu a užijete si každou scénu plnými doušky. Kromě klasického ladění dostupných kanálů máte k dispozici také připojení k internetu, ať už přes ethernetový port, nebo bezdrátově přes Wi-Fi. Internet vám otevře dveře nekonečným možnostem zábavy. V operačním systému VIDAA U si přehledně vyberete z nabídky dostupných aplikací, mezi nimiž nechybí ani oblíbené streamovací služby včetně Netflixu, Youtube, Disney+, Voyo a mnohých dalších. A pokud máte vlastní audiovizuální obsah, který si chcete na televizi pustit, není nic jednoduššího, než připojit svůj externí disk nebo smartphone přes USB konektor.

Klíčové vlastnosti

  • Špičkový 4K UHD obraz pro neuvěřitelně reálné záběry
  • Snadný přístup k online aplikacím i streamovacím službám
  • Kvalitní zvuk i obraz s technologiemi Dolby Atmos a Vision IQ
  • Speciální herní a sportovní režimy pro pokročilou zábavu
  • Wi-Fi 6 pro stabilní a rychlé bezdrátové připojenÍ

OLED 4K Ultra HD premium

Ihned po zapnutí televize vás čeká vzrušující podívaná. Velká 55" obrazovka vám nabídne záběry v luxusní 4K UHD kvalitě na OLED displeji. Ostré křivky a syté barvy vás vtáhnou do děje, abyste si filmy, seriály i sportovní přenosy vychutnali ještě intenzivněji.

Operační systém VIDAA

Hnacím motorem televizoru je jeho operační systém VIDAA. Ten nabízí přehledné uživatelské prostředí a pohodlné ovládání. Na dosah ruky máte menu, ve kterém nechybí nabídka dostupných aplikací. K dispozici jsou samozřejmě všechny oblíbené streamovací služby včetně Netflixu, Youtube, Disney+, Voyo, Apple TV+ a mnohé další.

Ideální na rychlé scény

I rychlé závody na televizi vyniknou čistě a ostře. Obnovovací frekvence 120 Hz vykreslí obraz plynule a detailně bez ohledu na to, jestli sledujete fotbalové utkání, nebo akční film.

Dolby Atmos a Vision IQ

Pokročilé technologie Dolby Atmos a Vision IQ pomáhají ještě vylepšovat zvuk i obraz. Kdykoliv televizi zapnete, dočkáte se zážitku jako v kině. Zvuk vás obklopí ze všech stran a pomůže vám se naplno ponořit do sledovaného příběhu.

Zážitek jako v kině

Zážitek jako v kině pak kromě technologií Dolby Atmos a Vision IQ dovršuje certifikace IMAX Enhanced splňující přísné požadavky na digitálně remasterovaný obraz a výkonný zvuk. Filmy budou v televizi vypadat přesně tak, jak to jejich tvůrci zamýšleli, aby k vám do obývacího pokoje naplno pronikla jejich jedinečná vize.

Herní režim

Speciálně pro milovníky her je zde k dispozici herní režim. Ten zvládá snižovat zpoždění vstupu až na 20 ms, takže se dočkáte bleskově rychlých reakcí ihned po stisknutí tlačítka na ovladači. Proti svým soupeřům tak budete vždy o krok napřed, abyste na konci hry mohli slavit vítězství.

VRR 120 Hz pro náročné hráče

Proměnná obnovovací frekvence 120 Hz zajišťuje plynulý obraz, zatímco softwarová optimalizace pomáhá snižovat prodlev u i chvění. Výsledná plynulost a kvalita obrazu proto nadchne i náročné hráče, kteří vyžadují ty nejlepší podmínky pro nerušené hraní.

Sportovní režim

Televize vás virtuálně přenese na stadion, abyste si při sledování zápasu připadali, že skutečně sedíte na tribuně. Sportovní režim speciálně upraví nastavení obrazu tak, aby každá scéna ožila před očima.

Inteligentní 4K zobrazení

Technologie UHD AI Upscaler dokáže v reálném čase kontrolovat obraz a upravovat kvalitu zobrazení. I při jemných pohybech nebo při zhoršení signálu se dočkáte maximální možné obrazové kvality.

Dokumenty

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.