Hisense 70A7100F

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
177 cm
Úhlopříčka v palcích
70 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
DVB-C
ano
DVB-C2
ne
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
21.5 kg
Přenosné
ne
8K televizory
ne
Energetická třída
G
Modelový rok
2020
Rozteč otvorů VESA
400 x 300
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
142 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
180 kWh

Recenze

 • , zakoupeno v OKAY.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • lepší kvalita a vlastnosti, než by odpovídalo ceně
 • , zakoupeno v ElektroNet

  Doporučuje produkt

  100 %

  Zatím je to sice krátce co ji vlastním, ale je opravdu plně srovnatelná s dražšími televizemi. I když není obrazovka 100 Hz má opravdu vynikající obraz i ovládání, no prostě čistá a ostrá fotografie. Chtěl jsem koupit sice 75", ale díky tomu že nebyla skladem, 65" se mě zdálo málo, tak jsem zvolil kompromis. Přikoupil jsem k TV soundbar TCL za 10k a teprve teď je to vynikající. Rozhodoval jsem se mezi TV od Panasonic a Sony, ale nakonec jsem zvolil Hisense, protože mají asi opravdu velmi dobré zkušenosti s tv přijímači a konec konců vynalezli jako první průhledný display. Opravdu doporučuji už i z důvodu vynikající poměr cena /výkon.

 • , zakoupeno v Expert.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Ok

  Nic

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
177 cm
Úhlopříčka v palcích
70 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
DVB-C
ano
DVB-C2
ne
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
21.5 kg
Přenosné
ne
8K televizory
ne
Energetická třída
G
Modelový rok
2020
Rozteč otvorů VESA
400 x 300
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h
142 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h
180 kWh

Popis produktu

70” Hisense 70A7100F

Pro nejlepší požitek ze sportovních přenosů nebo filmů si zasloužíte TV 70” Hisense 70A7100F s výjimečně kvalitním obrazem a pokročilými funkcemi. Rozměrná úhlopříčka 70 ” dohromady s rozlišením 4K Ultra HD se bude hodit pro zážitky srovnatelné s kinem. Dokonalé rozlišení 4K vám pomůže objevit detaily, o kterých jste neměli ani ponětí. Výrobcem užitá technologie LCD LED díky výkonné světelné diodě jistí jednotné odstíny živých barev až k samým krajům obrazovky. Smart technologie televize představuje nekonečné možnosti díky šikovným aplikacím.

Nejpodstatnější vychytávky:

 • Televize HISENSE disponuje úhlopříčkou 70”
 • Luxusní 4K rozlišení pro perfektní detaily
 • Dynamický rozsah HDR je základem pro bezkonkurenční dynamiku a přirozenější podání
 • Typ tuneru DVB-T2 - HEVC je standardem bez kterého se uživatelé již brzy pro sledování pozemního vysílání neobejdou
 • Televize HISENSE nabízí univerzální využití po vzoru HbbTV 2,0, což je kombinace širokopásmového internetu a televizního vysílání
 • Červené tlačítko na ovladači nabízí možnosti pročítání například programu vysílaných pořadů, možnost pustit si pořad od začátku, zpravodajství nebo hraní her
 • Game Mode redukuje dobu odezvy obrazovky, když zrovna hrajete, tím pádem máte naprostou kontrolu nad hrou
 • Předpřipravená WiFi technologie televizoru umožňuje přístup k internetovému obsahu
 • Standard VESA uchycení s předem vyříznutými závity o rozteči 400×300 mm pro montáž na stěnu
 • Přenosový protokol DLNA umožňující přehrávat média i s externími titulky

Výjimečně kvalitní obraz

Sázíte na prvotřídní kvalitu obrazu? 70” Hisense 70A7100F s křišťálově čistým obrazem uchvátí vším, co dovede. Dovětek 4K značí přístroj s čtyřnásobným počtem takzvaných obrazových bodů, než mívají klasické Full HD televize. Obraz televize HISENSE se tedy skládá z 3840 × 2160 bodů, a jen díky tomu nabízí detaily na velmi vysoké úrovni. Ani při velkém přiblížení k obrazovce se kvalita nemění a zůstává ostrý. Nadprůměrně jemné rozlišení si můžete vychutnat jak u seriálů, sportu nebo dokumentů, tak například u Blu-ray filmů. I klasické filmy a seriály natočené v nedostatečném rozlišení umí televize zpracovat dopočítáním a jejich obraz trochu prokoukne. Nečekaným efektem vysokého rozlišení bývá plynulejší fungování chytrých funkcí a aplikací, tyto televize totiž dostávají silnější hardware.

Praktické funkce v čele s DVB-T2 tunerem

Pokud chytáte kanály na běžnou anténu, hlavní starost můžete hodit za hlavu. Nové tuzemské vysílání DVB-T2 televizor umí, je velice snadným řešením aktuálního přechodu. S DVB-S2 tunerem můžete přijímat signál ze satelitu, oblíbený kvůli pokrytí a pestrému výběru kanálů. Jde-li o kabelovou televizi, pak lze zapojit 70” Hisense 70A7100F pomocí tuneru schovaného pod zkratkou DVB-C. Potenciál chytré televize rozvine až internet, pro který má televize připravený konektor. Pokud s kabelem zápasit nechcete, připojíte se k internetu bezdrátově, pomocí WiFi. Stejně jako v chytrých telefonech a počítačích, i tady najdete nejen pestré originální aplikace, ale i klasické prostředí internetového prohlížeče. Pro spárování s reproduktory, klávesnicí a jinou elektronikou poslouží schopnost pracovat s Bluetooth signálem. Pro mnohé nezbytnou funkcí televize HISENSE je přehrávání obsahu z flash disků či externích disků pomocí USB konektoru.

Dokumenty

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

3zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 3 hodnocení
5
3 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
  80 %
  • 1. Nejrychlejší televizor s velkou obrazovkou, jaký jsem kdy vlastnil. To je rychleji než Philips, LG, Hyundai. Zapíná a vypíná se několikanásobně rychleji než všechny ostatní televizory. Spouští se tak rychle, že v návodu je dokonce uvedeno, abyste mezi zapnutím a vypnutím počkali 5 sekund, protože televizor není vhodný pro rychlé přepětí. YouTube se také spouští nebývale rychle.
  • 2.
  • 3. Falešná kritika zákazníků, že kvalita zvuku je nižší než kritická. Zvuk je v pořádku, pouze tovární nastavení televizoru jsou vysokofrekvenční. Televizor má řadu funkcí pro nastavení zvuku a všem doporučuji přejít do ekvalizéru a nastavit posuvník pro rozsah 100 Hz na maximum. Tímto způsobem jsou basy - zvláště patrné při řeči apod. - takové, jaké byste očekávali.
  • 4. Dálkové ovládání (které jsme obdrželi) je asi nejpraktičtější ze všech, které jsme měli. Je dobře čitelná ve tmě, má samostatná tlačítka YouTube a YouTube Music a není rušena tlačítky společností, které nepoužíváme nebo nemáme rádi, jako je Netflix. Je na dálkovém ovladači, ale nechtějí vám s ním vypíchnout oči.
  • 5. Rychle se připojuje ke všemu. Falešná kritika zákazníků, že YouTube je nekvalitní. Ve skutečnosti je přes wifi a kabel vynikající.
  • 6. Vypnutí obrazovky (pouze na zvuk) je hračka. K dispozici je také řada skvělých funkcí, od časově omezeného samostatného zapnutí až po vypnutí.
  • 7. Televizní obrazovky mají tendenci se při umístění a montáži na stěnu mačkat. Jedná se o první televizor s vynikající ochranou proti tomuto jevu, u kterého je napsáno, že se tyto ochranné vrstvy po instalaci odstraní.
  • 8. Může mít nejsilnější obrazovku, protože je to první televizor, kterému nikdo neřekl, aby ho neotáčel vzhůru nohama, ale naopak, aby ho položil na břicho pro takové a takové operace.
  • 8. Hmotnost je na svou velikost nízká, respektive nejlehčí z našich televizorů s obří obrazovkou.
  • 9. Montáž na stěnu je vynikající, a protože téměř všechny přípojky směřují dozadu (na rozdíl od jiných známých světových značek), HDMI, USB, anténní přípojky atd. jsou přístupné i při montáži na stěnu.
  • Zatím jedna nevýhoda: za dva dny používání se zvuk jednou vrátil do původního nastavení. Nemusel jsem znovu vstupovat do nabídky zvuku, ale změnil jsem kanál nebo tak, pak zase zpět a problém zmizel. To však vyvolává podezření, že se u tohoto televizoru vyskytují skryté závady, které se mohou v následujících týdnech znovu objevit nebo se mohou kumulovat s dalšími problémy a za šest měsíců se mohou ještě zhoršit. To je možné, protože bez ohledu na značku mají dnešní velké televizory často skryté závady, které se projevují jako softwarové závady, ale ve skutečnosti se jedná o hardwarové závady, které nelze opravit a které v případě vrácení vedou k výměně televizoru nebo vrácení kupní ceny.

  Televizor doporučuji všem. Navzdory mým bohatým zkušenostem, až na jednu malou výhradu, mohu dát pouze za pravdu. Předchozí: V posledních zhruba 2 letech jsme koupili 65" LG, Philips, Hyundais. Všem byly vráceny peníze, protože neexistoval žádný, který by nebyl vadný v několika bodech od začátku. Druhý Philips je bezchybný. První Philips zamrzal každé dva dny, jeho tlačítko napájení nešlo stisknout a do půl roku jsme ho museli dát do servisu kvůli poruše jedné z LED diod nebo LED pásků, a přestože byl levně vyrobený a šlo o základní díl, byl to už nedostatkový kus, takže nám vrátili peníze. LG dorazila se vším, co bylo na obrazovce 10 sekund, vypálené do ní po dobu 2 hodin, takže jsme ji vyměnili za Philips během 3 dnů. Hyundai - který jsme koupili do obývacího pokoje - dorazil s hrubými a neopravitelnými chybami programu (příčina chyb je hardwarová a podle techniků neopravitelná). Televizor musel být z druhé ruky, protože asi po 3 měsících byla obrazovka po vypnutí téměř plná barevných skvrn. Půl roku jsme ho tolerovali, pak jsme ho po množících se softwarových (hardwarových) závadách poslali do servisu a oni nám vrátili peníze. Koupili jsme si 70" televizor Hisense v naději, že levnější výrobky na Západě méně známé společnosti budou spolehlivější.

 • , zakoupeno v OKAY.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • lepší kvalita a vlastnosti, než by odpovídalo ceně
 • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
  100 %
  • Má ostrý displej a můžete rychle přecházet mezi mnoha aplikacemi. Výkonný procesor Buffalo!
  • Ne, ale hledal jsem ho.

  Je to zdaleka nejlepší televizor s ohledem na poměr cena/výkon. Snadno překonává Sams. a další výrobce!

 • , zakoupeno v ElektroNet

  Doporučuje produkt

  100 %

  Zatím je to sice krátce co ji vlastním, ale je opravdu plně srovnatelná s dražšími televizemi. I když není obrazovka 100 Hz má opravdu vynikající obraz i ovládání, no prostě čistá a ostrá fotografie. Chtěl jsem koupit sice 75", ale díky tomu že nebyla skladem, 65" se mě zdálo málo, tak jsem zvolil kompromis. Přikoupil jsem k TV soundbar TCL za 10k a teprve teď je to vynikající. Rozhodoval jsem se mezi TV od Panasonic a Sony, ale nakonec jsem zvolil Hisense, protože mají asi opravdu velmi dobré zkušenosti s tv přijímači a konec konců vynalezli jako první průhledný display. Opravdu doporučuji už i z důvodu vynikající poměr cena /výkon.

 • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
  100 %
  • Krásné barvy, ostrý snímek.
  • žádné

  Perfektní poměr cena/výkon!

 • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
  100 %
  • Obrovský, krásný obraz, WiFi , Bluetooth, zrcadlení telefonu to vše je výhoda, stejně jako to, že je extrémně jednoduchý, připojený rychle po prvním zapnutí.
  • Na dálkové ovládání si stále zvykám, protože ne vždy se mi podaří najít přístup k některým funkcím okamžitě. Myslím, že je to jen otázka zvyku.

  Nejlepší poměr cena/výkon v této velikosti!

 • , zakoupeno v Expert.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Ok

  Nic