JVC LT-65VAQ8135

QLED Android SMART TV, úhlopříčka 164 cm (65"), 4K Ultra HD, DVB-T/T2/S2/C, vestavěný subwoofer, Wi-Fi, Bluetooth, Netflix, O2 TV, HBO GO, Voyo, KODI, Stereo&Video VÝROBEK ROKU...
17 990 Kč

Apple AirPlay 2
Napájení 12V
Hotelový mód

• , zakoupeno v Alza.cz

TvJVC jsem měl již před hodně lety a byl jsem s ni velice spokojen .Tuto novou jsem si zvolil po zkušenostech s touhle značkou. Nová je trochu náročnější na uvedení do provozu

Druh televizorů
Apple AirPlay 2
Napájení 12V
Hotelový mód

Technologie displeje: QLED
Úhlopříčka obrazovky: 164 cm (65")
Rozlišení displeje: 4K Ultra HD
Technologie zobrazení: QLED (Quantum Dot)
Frekvence panelu (Hz): 50
Obraz v obraze (PIP): NE
Ambilight:
Smart TV: Ano
HbbTV (červené tlačítko): Ano
Tuner: DVB-C; DVB-S2; DVB-T; DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner: NE
Operační systém: Android TV
Wi-Fi: Integrovaná
Internetový prohlížeč: ANO
Webové aplikace: Google Play; HBO GO; Kodi; Kuki; Lepší.TV; Netflix; Prime Video; Red Bull; Skylink Live TV; Sledovani.tv; Spotify; Twitch; VLC; YouTube
DLNA: ANO
Výška bez podstavce (cm): 85.5
Šířka bez podstavce (cm): 146
Hloubka bez podstavce (cm): 7.5

Provedení výrobku: černá barva

Android TV nový svět televizní zábavy
Objevte nový a snadnější způsob, jak si užít zábavu, kterou máte rádi. Sledujte videa ze svých oblíbených aplikací, přehrávejte hudbu, hrajte hry, a to vše na velké obrazovce televizoru.
Vyberte si z bohaté nabídky více než 5000 aplikací dostupných na Google Play a nainstalujte si je přímo do televizoru. Většina zahraničních i tuzemských VoD aplikací, jako je např. Youtube, NETFLIX, HBO GO nebo Lepší.TV, je k dispozici pro Android TV. Stažené aplikace si můžete následně přehledně uspořádat na domovské obrazovce.
Vestavěná funkce Chromecast umožňuje snadný přenos fotografií, videí, hudby a dalšího oblíbeného obsahu z vašeho zařízení přímo do televizoru.
Funkce AVS Audio Video Share propojí televizor s dalšími zařízeními v domácí síti, na velké obrazovce si tak můžete přehrát uložený obsah.
Díky hlasovému vyhledávání Google můžete pomocí dálkového ovladače snadno vyhledat požadované informace či oblíbený obsah.

Podlehněte ostrému obrazu
SMART televizor JVC se může chlubit ostrostí obrazu, která si nezadá s ostrostí samurajského meče. Díky QLED displeji se 4K rozlišením a zobrazovací technologii 2800 Hz Picture Performance Index Vám nabídne realistický obraz a maximálně příjemný zážitek ze sledování televizoru.
K dokonalému požitku ze sledování filmu patří nejen ostrý a do nejmenšího detailu věrohodný obraz, ale také kvalitní zvuková kulisa. Proto je televizor vybaven vestavěným subwooferem a pokročilou technologií zpracování zvuku Dolby audio Processing.

Maximální kompatibilita pro příjem televizního signálu
Televizor je vybaven všemi dnes používanými tunery pro příjem televizního signálu. Nechybí DVB-T2 tuner s kodekem HEVC H.265 pro příjem nového formátu pozemního digitálního vysílání. Standardem televizorů JVC je také kabelový DVB-C tuner a DVB-S2/S tuner pro příjem satelitního vysílání, který doplňuje Skylink Fast Scan.

HbbTV
Stisknutím červeného HbbTV tlačítka vstoupíte do doplňkového obsahu a archívů televizních stanic.

Nadstandardní podpora pro všechny majitele televizoru JVC
Značka JVC si pro své zákazníky připravila prémiový balíček JVC PREMIUM SERVICE PACK nabízející množství výhod, které ocení každý majitel televizoru JVC.
Na všechny své televizory poskytuje značka JVC prodlouženou záruku v délce 42 měsíců. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách výrobce.
V případě nutnosti zásahu servisního technika, poskytuje značka JVC rychlé vyřešení opravy v řádu několika pracovních dní přímo u Vás doma. Odpadá tak starost s obtížným převozem větších televizorů do servisu a zpět.

OBRAZ
QLED displej
Rozlišení UHD / 4K (3840 x 2160 pxl)
Úhlopříčka 164 cm (65")

Digitální optický audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot

PŘÍSLUŠENSTVÍ
Bluetooth dálkový ovladač s mikrofonem

OBECNÉ

Šířka (cm): 161.00
Hloubka (cm): 16.50
EAN: 4975769026546

Záruční doba: 42 měsíců po registraci

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160), úhlopříčka 164 cm, DVB-C/S2/T/T2 (H.265), Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč, 2800 PPI, HbbTV, HDR, 3x HDMI, 2x USB, OS Android TV, Energetická třída E

Dokumenty

• Recenze

Zobrazit video recenzi

• Recenze

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Alza.cz

• Decentní design s výborným podstavcem
    • Skvělý Qled obraz a to i za slunného dne + dobré pozorovací úhly
    • Velmi dobrý zvuk s vestavěnými subwooferem
    • Android možnost si mnoho aplikací doinstalovat
    • Né úplně optimalizovaný systém Android
    • Chvílemi zpožděné reakce

Dlouze jsem se rozhodoval mezi různými značkami. Chtěl jsem do novostavby velikou Qled TV pokud možno do 20000 Kč. V hledáčku jsem měl také značky Phillips, Hisense, LG nanocell a Samsung. Vyřazovací metodou nakonec u mě vyhrálo JVC LT-65VAQ8135. V eshopech se cena pohybovala kolem 20000 i více korun, v Kamenných obchodech jako obvykle ještě podstatně více, ale díky akci v Datartu jsem ji zakoupil za 14000 Kč což je opravdu super cena za 65" palcovou qledku. Tato akce se týkala i jiných značek takže to nebyl rozhodují element, ale nečekaný bonus.
    Původně jsem u TV počítal s velikostí 55 " palců, nyní vzhledem k tomu, že v novostavbě budeme od TV přes 4,5m už teď vím že by to bylo málo.
    Samotná TV designově působí decentně, plastové rámečky vypadají elegantně i když místy trochou vržou, osobně mě to netrápí jakmile se TV zavěsí na své místo tak pravděpodobné na ní několik let nesáhnu ( doufám). Tady bych chtěl dodat, že ačkoliv u nás bude TV výhledově zavěšená, tak dodaný matný podstavec mě zaujal svojí kvalitou, masivností ( je to opravdu kus železa), ale přitom působí velmi elegantně, zabere minimum místa a i takto velká TV na něm stojí jak přibitá.
    Ohledně samotného obrazu, vyzkoušel jsem filmy ve 4K, Blu-Ray, Netflix, YouTube, i hard disk a obraz byl naprosto skvělý a to i za sluného dne, pozorovací úhly jsou také na dobré úrovni i když to pro mě osobně není příliš důležité, co však oceňuji mnohem více je, že v JVC chápou že TV není zrcadlo.
    Celkově obraz působí velmi příjemně a přirozeně.
    Ohledně zvuku jsem byl zvědavý na vestavěný subwoofer a o něco výši výkon reproduktorů než u běžných TV a bylo to velmi milé překvapení. Filmy zní opravdu skvěle, mluvené slovo je krásně srozumitelné a v akčních scénách je subwoofer opravdu znát, simulace prostorového zvuku je také na TV solidní a přitom hlasitost jsem dával max. někam do třetiny a v místnosti už je to opravdu znát. Samozřejmě audiofil nadšením tleskat nebude a stejně si pořídí kvalitní soundbar nebo repro sestavu, ale pro běžného uživatele jako jsem já je to opravdu velké plus.
    Co se Androidu týká nevím jestli jsem byl příliš horlivý, ale systém mému zápalu nestíhal, nicméně při běžném používání je vše ok, ale bleskové rekace tu rozhodně nehledejte. V nastavení TV jsem místy tápal ale vše je o zvyku.
    Jinak ohledně aplikací chromecast funguje skvěle, předinstalovaný přehrávač je svižný, ale neporadí si s mnoha formáty na hard disku, naštěstí Google play to jistí a tohle je největší přednost androidu, aplikací je opravdu hodně a když nevyhovuje jedna nainstaluje se druhá ( tady bych chtěl říci, že za mě Kodi vyhrává nad VLC i co se týká přenosu zvuku) Menu s aplikacemi se dá upravit podle vkusu každého, takže ani uživatel, který nechce být zahlcen obsahem si ho může povypínat jen na to co potřebuje.
    Suma sumárum když vezmu poměr cena výkon tak je to výborná TV s krásným obrazem, výborný zvukem a Android systémem, který má jak své klady tak zápory.
    PS: na PlayStationu vše běží výborně, ale nejsem multiplayerový hráč takže mi 50 hz nevadí.
    Prodloužená záruka je také další plus.

• QLED