LG 37SL8000

37 palců
DVB-T tuner
19.6 kg

• , zakoupeno v DNO elektro

• Super obraz, kompatibilita, usb načte HDD 1TB s ca 700 videosoubory a ca 5000 fotkami. Po pár dnech zatím spokojenost.
    • Zatím nic.

Sice starší typ, ale není zbytečně přeplácaný funkcemi PC a 3D. Kvalitní TV...

• , zakoupeno v Elme.cz

• Téměř vše, co jsem si v recenzích na webu výrobce našel
    • Chybí výstup na sluchátka - jack, výrobce píše, že tam je a skutečnost je jiná...

Dobrý a kvalitní výrobek - jsem spokojen

• , zakoupeno v 123shop.cz

• vzhled, obraz, zvuk, snadné menu, usb-divx, bluetooth-foto z mobilu apod.

mám ji 14 dní a zatím spokojenost ;-)

Úhlopříčka obrazovky
94 cm
Úhlopříčka v palcích
37 palců
DVB-T tuner
19.6 kg

Skvělé vlastnosti

Bluetooth 4x HDMI 1.3

USB 2.0 (HD DivX, MP3, JPEG)

Inteligentní senzor

Servis u Vás doma

SIMPLINK (HDMI)

Smart Energy Saving

Design

Unikátní supertenký design s bezrámovou technologií

Pulsující světlo

Obraz

TruMotion 200Hz

Full HD 1920 x 1080 150 000:1 dyn. kontrast 2,2 ms odezva

Průvodce nastavením obrazu

Expert Mode (ISF)

Zvuk

Invisible Speaker laděné Markem Levinsonem 10W + 10W (2 reproduktory)

Clear Voice II

Systém TV příjmu

Analogové

DVB-T

OBRAZ

Obrazový procesor (XD Engine)

• Poměr stran 16:9
  • Nastavení poměru stran - 8 módů (16:9/Just scan/Original/4:3/14:9/Zoom / Cinema Zoom/full wide)

AV Režim (Kino/Hra/Sport)

Nastavení obrazu pro pokročilé 24p Real Cinema

ZVUK

Výkon reproduktorů (W)10W+10W

Čistý hlas (Clear Voice)

Zvukové režimy - 5 módů (Standard/Music/Cinema/Sport/Game)

Režim prostorového zvuku - SRS Trusurround

USB (2.0)

Typ podporovaných souborů:

JPEG/MP3/DivX

Bluetooth

Sluchátka

Mobilní telefon

Speciální funkce

Inteligentní senzor (auto. jas/barvy/kontrast)

EPG (SI)

VSTUPY A VÝSTUPY - zadní panel

RF vstup

Scart

Digitální optický audio výstup

Komponentní vstup + Audio - (480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p) - 1080p : 60p/50p

RGB vstup (D-Sub 15pin)

VESA kompatibilní

Elektrické vlastnosti

Spotřeba (příkon) 190W

Pohotovostní režim

• Mám ji už asi 2roky a naprostá spokojenost.
    • Zatim bez závad.
    • Nemáme žádné proti.

Dobrý obraz a provoz.Mohu doporučit.

• , zakoupeno v DNO elektro

• Zatím nic.

Sice starší typ, ale není zbytečně přeplácaný funkcemi PC a 3D. Kvalitní TV...

• , zakoupeno v Elme.cz

• Téměř vše, co jsem si v recenzích na webu výrobce našel

Dobrý a kvalitní výrobek - jsem spokojen

• přehledné menu
    • snadné nastavení
    • špičkový obraz

toto LCD doporučuji!!!

• , zakoupeno v 123shop.cz

• vzhled, obraz, zvuk, snadné menu, usb-divx, bluetooth-foto z mobilu apod.

mám ji 14 dní a zatím spokojenost ;-)

• - obraz
    • - zvuk
    • - vzhled
    • - jednoduché menu
    • - možnost automatického nastavení formátu obrazu 16:9/4:3
    • - výborná zkušenost s reklamací LG
    • - po provozu přes půl roku závada - špatné těsnění obrazovky, projevilo se to šedivými skvrnami na obrazovce (usazený prach)
    • - v manuálu špatná informace o možnosti naladit kabelovou televizi (UPS, O2 ap.)
    • - možnost připojení pouze 250GB HDD

Televizi jen doporučuji, po zkušenostech s jinými značkami, bych dal opět přednost LG a jejich xxSL8000

Doporučuji v záruční době hlídat čelo obrazovky, typickou závadou (dle servisu LG) u těchto televizí je špatně zakončené těsnění u obrazovky - důsledek je vniknutí prachu, který na obrazovce vytvoří šedivé mapy prachu, oproti tomu je ale výtečná komunikace s reklamačním servisem - zavoláte, přijedou si pro ni a za necelých 14dní, vám ji přivezou opravenou.

• Bomba obraz i zvuk

• Obraz
    • USB - filmy!!!
    • Bluetooth
    • -

Televizi jsem vydražil za 11800, prodejní cena min. 18500. Super designově zapadne kamkoliv, největší výhoda USB- stáhnete film z netu a hned přehrajete. Obraz výborný i bez HD rozlišení. Doporučuju. Vydražil jsem na u LIMAL

• dokonalý obraz
    • výborný zvuk
    • krásný vzhled
    • formáty obrazu

Velká spokojenost, ale rozpaky s nutným přepínáním 16:9 a 4:3

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• nejlepší obraz LCD TV na trhu, USB vstup s připojením externího HDD - možnost přehrávání DivX filmů

Super TV