LG 43UF6907

• přehlednost TV
    • upscaling funguje výborně ,ale funguje od fullHD
    • HDTV programy vypadají výborně
    • dobrý poměr cena výkon
    • dobá ovladatelnost (ale doporučuji magic ovladač velmi urychlí práci)
    • ukázková videa ve 4K nemají chybu :D
    • max 50 fps zobrazení při rychlém pohybu se buď mázne nebo mírně poskakuje(člověk se na to ale musí soustředit aby si toho všiml neni to rušivé)
    • SD (normální TV signál) vypadá 10x hůř než u starých TV daleko více vynikne nekvalita SD vysílání!!!
    • svítí li slunce na TV je prd vidět což se dá očekávat

Výborná televize,která nabídla pro mě dobrý poměr cena výkon za relativně málo peněz v tomto segmentu hodně muziky.
    Ovšem sledovat běžné televizní vysílání v SD kvalitě a nejlépe nějaký odpad z USA 80. let je otřes, nedá se na to moc koukat na té ploše a při takovém rozlišení obrazovky opravdu ty nedokonalosti vyniknou tak 10x víc než na fullHD.
    U HD programů už je to o něčem trochu jiném u nich se již aktivuje upscaling a to pak vypadá opravdu krásně.Ač u plynulých např přeletů nad krajnou je vidět jak se statické prvky které se posouvají mírně trhají což způsobuje 50hz zobrazovač není to nic extrémního a řekl bych že při sledování filmů to nebude rušivé já sem si toho chtěl všimnout a tak sem si všiml (kdo chce psa bít hůl si vždy najde).

Ale jelikož televizní odpadní vysílání sleduji minimálně, tak o to víc docením smart funkce jako předinstalovaný youtube a internetový prohlížeč atp.a na internetu už je ,,většina" videí full hd a na ty se zapojí upscaling -krásně se na to kouká. O 4k videích ani nemluvím to je radost pohledět.

Televize je spíše určena pro méně a středně náročné uživatele pro někoho kdo vidí každou nedokonalost doporučuji volit televizi který zobrazí alespoň 100hz = jinou cenovou relaci.

!!!!Chcete li sledovat primárně televizní SD vysílání tak nedoporučuji 4k televizi pořizovat vůbec maximálně Full HD.!!!!
    V současné době si myslím že SD vysílání bude ještě takovou dobu která bude hraničit s životností přístroje hlavně nejste li někde u Prahy.

Máte li kabelovku nebo chcete sledovat online popř připojit PC tak tuto televizi doporučuji :)

• , zakoupeno v Elektrochram

Modelový rok
2015
Rozteč otvorů VESA
200 x 200

43UF6907 je smart LED televize od značky LG. Model 43UF6907 disponuje 108cm úhlopříčkou a rozlišením v UltraHD kvalitě. Televize 43UF6907 umožňuje přehrávání souborů ze smartphonu nebo tabletu na velké obrazovce, ale i naopak. K pohodlnému, snadnému a rychlému ovládání televize 43UF6907 slouží magický ovladač. Přístup k internetu a integrovaný WiFi systém umožňují širší využití televize 43UF6907. Nyní je možné přes televizní obrazovku sledovat oblíbené webové stránky, přehrávat videa a hudbu přímo z internetu nebo využívat mnoho aplikaci, které zatraktivní chvíle před televizí.

Technické parametry:

• Úhlopříčka: 108 cm
  • Úhlopříčka v palcích: 43 "
  • Rozlišení: Ultra HD (3840x2160)
  • TV tuner: DVB-T/T2/C/S/S2
  • Časovač vypnutí: ano
  • Výstupní výkon (RMS): 10 W
  • Certifikace DLNA: ano
  • Certifikace DivX: DivX HD
  • Slot pro paměťovou kartu: ne
  • Přehrávání souborů přes USB: video/fotografie/hudba
  • Audio vstup (2x cinch): 1
  • Ethernet(LAN): 1
  • Sluchátkový výstup: 1
  • Digitální optický výstup: 1
  • Vstup pro satelitní parabolu: ano
  • Šířka: 97.1 cm

• přehlednost TV
    • upscaling funguje výborně ,ale funguje od fullHD
    • HDTV programy vypadají výborně
    • dobrý poměr cena výkon
    • dobá ovladatelnost (ale doporučuji magic ovladač velmi urychlí práci)
    • ukázková videa ve 4K nemají chybu :D

• Miracast
    • Možnost zálohy programů na USB-pořadí
    • Stále, slabší RAM
    • Absence LG AN-MR600

Je to má druhá SMART tv odstejného výrobce. V porovnání z předchozím modelem 37LS570S (model 2012) je to razantní rozdíl. Když jsem ji vybalil byl jsem překvapen. Desing v mém případě bílé barvy, velmi slušivé. Existuje ve dvou variantách. Píšou, že zlatá. Trochu jsem se obával podstavce, je tvořen ze dvou nožiček, ne z plastu, je to zřejmě nějaká slitina. Téměř kopírují šířku TV. Rozměr je 91cm a to je minimum. Já jsem musel koupit nový TV stolek. Ideální budem šířka aspoň 95cm. Nožičky mají ze spodu gumové šputny, tak neujede.
    Po počátečním jednoduchém nastavení mne ohromila zvukově. Mohutný a barevný je k dispozici několik režimů. Co se týká nastavení nenapadá mě nic co by mě tam chybělo. Co tam konečně nechybí, je možnost zálohy nalazených programů na USB. Kdo má např. CA modul UPC tak ví o čem mluvím, když přijde aktualizace nových kanálů.(kterou lze samozřejmě vypnout). Ještě by bylo fajn, možnost nějaké editace. Jinak CA modul jsem zasunul a funguje bez větších problémů. Konektivita je v mém případě dostačující. Kdo má více přístrojů,tak jsou k dispozici pouze 2 HDMI. Trochu mě zaskočila možnost připojení přes SCART.
    Jedna z důležitých funkcí pro mne Miracast ten funguje perfektně. Zkoušel jsem i hru přes mobil, téměř v pohodě až na drobnou odezvu.
    Obraz mi vyhovuje, někomu možná ne. Po shlédnutí BD akčního filmu, jsem neměl pocit mazanice. Možná to poznám u nějakého filmu později...
    Trochu mě mrzí absence magického ovladače (už chyběl u předchozího modelu), ale lze ho tak na 75% nahradit APP LG TV PLUS od LG na google play. Ovladač se trochu změnil od předchozího modelu, ale asi jde o zvyk. Myslím tlačítka a funkce.
    Co se týká HW moc jsem toho nenašel. Pouze info o výrobku v tv je vypsané dostupné interní úložiště 0,72/0,79GB. Mám nainstalované asi zatím 4 APP (při instalaci jsem koukal, mají v řádu od kB po pár MB) z obchodu LG a na výběr tam je tak nějak NIC. Osobně využívám HBO GO a běží plynule. Ohledně APP je tam přítomna i apka NETFLIXu, pro někoho možná důležitá info.
    Dnes se mi při zdlouhavém přerovnávání programů restartovala z důvodu nedostatku paměti. Následná záloha programů na USB v pohodě.
    Závěrem bych doporučil, a doufám, že bude sloužit...

• , zakoupeno v Elektrochram

• design

• , zakoupeno v LGshop.cz

• Rozhodla cena a značka už jsme nechtěli ryskovat se stejnou značkou co jsme měli a tato se nám zdála podle všech parametreů nejlepší.
    • Zatím nic,jedině že v rozlišení 4K obraz moc nevyužijem protože se v tomto rozlišení ještě nevysílá,ale za to televize nemůže :D

Máme ji zatím krátkou dobu,ale vše funguje jak má.Jsme spokojeni.Ještě dokoupíme magický ovladač a bude to na 100%.

• Dobrá cena
    • Žádné

Výborná cena.

kvalitni vyrobek

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena/výkon, kupoval jsem v akci
    • zlatý rámeček - barvy opravdu každý vnímáme trochu jinak.

Má první chytrá TV takže se člověk učí...4K je parádní jen to musíte zohlednit při výběru filmů atd

• , zakoupeno v CZC.cz

• Velmi kvalitní výrobek za pěknou cenu.

Spokojenost - využil jsem akční nabídky.

• Pozorovací úhly
    • Nepřehraje DIVX HEVC, ale přitom klasický HEVC jo
    • 50hz displej, výrobce udává 1200.
    • IPS - čím víc se sešeří, tím je to horší (černá je skoro šedá)
    • Nenačte mi exfatový disk

4k dobré tak na fotky, jonak zbytečné.I tak na fotky nutné si pohrát s obrazem, defaultní je hrozný