LG 49UM7100

Produkt roku 2020 - Finalista

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Řídit televizi hlasem? S domácím zábavním centrem od LG proč ne! Sledování filmů, videí nebo poslouchání hudby nikdy nebylo tak snadné. TV lze ovládat i klávesnicí a myší, navíc máte možnost propojit ji s mobilním telefonem. A kvalita obrazu LED displeje a zvuku? Nezůstává pozadu. Důvodem je 4K rozlišení vyzařující jemné detaily a živé barvy, čtyřjádrový procesor zajišťující dynamický kontrast včetně odstranění šumu a technologie Ultra Surround. Vše je přitom zabaleno do designově vyšperkovaného kabátu, který svým moderním a jednoduchým zpracováním zkrášlí jakoukoliv místnost.

Centrum dění

Každý rodinný dům či byt by měl mít místnost, respektive "kout", kde se schází celá rodina - k odpočinku, povídání nebo setkávání s přáteli. A každé takové centrum se neobejde bez pořádného zábavního středobodu v podobě komplexního televizního média. Souhlasíte? Nechte se inspirovat produktem od LG!
Centrum dění

Apple AirPlay 2
Hotelový mód

Recenze

• zakoupeno v eshopLG.cz

• TV naprosto splňuje mé požadavky v této cenové relaci
    • Nakupoval jsem více velikostí a u střední velikosti 55 palců je obraz úplně jiný než u 65 palcové, co mám já. Obraz je velmi tmavý a musel jsem se hodně hrabat v nastavení, abych obraz vyladil. Menší rozměr a moji 65 stačilo nastavit jednoduchým uživatelským rozhraním a obraz je super. Zároveň se mi u 55 palcové ztlumuje obraz podle světla v místnosti a v nastavení to nemám povolené.
  • zakoupeno v EMIKO

• Pomer cena kvalita