LG 60SJ850V

• intuitivní ovládání
    • snadná instalace
    • výborný obraz
    • skvělý zvuk

Původně jsem chtěl 55" verzi (evropská TV roku 2017 dle EISA), ale na lgshopu se naskytla super akční cena na 60" verzi (cenový rozdíl jen 3tis), takže nebylo o čem :)

A v porovnání přímo v kamenném obchodě najednou ta 55" vypadala hrozně malá :)

Je to již druhá LG TV v domácnosti, takže jsem věděl do čeho jdu. 32" verze v ložnici šlape jak hodinky :)

V původním rozstřelu jsem ještě uvažoval o Sony 8505, odrazoval mě ale Android.... a Philips jsem zavrhl z důvodu nedůvěry v kvalitu jejich TV (Tato LG nahradila doma Philips TV sedmičkové řady v ceně 33tis - stáří ca 4 roky. Ambilight sice super, ale TV 2x v servise a po záruce se odporoučel panel = náhodně se zasekával obraz na polovině obrazovky).

• Velice hezký obraz

Podpora kodeku H.265 HEVC
Záznam na USB
Operační systém
webOS 3.5

Super UHD televizory jsou pověstnou špičkou ledovce mezi LG LED TV.

• intuitivní ovládání
    • snadná instalace
    • výborný obraz
    • skvělý zvuk

A v porovnání přímo v kamenném obchodě najednou ta 55" vypadala hrozně malá :)

• Velice hezký obraz
    • Snadná obsluha