LG 86UH955V

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka obrazovky
218 cm
Úhlopříčka v palcích
86 palců
Průměrný příkon
187 W
DVB-T tuner
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ano
Hmotnost
54 kg
Rozteč otvorů VESA
600 x 400

Recenze

 • , zakoupeno v ocOSTRAVA

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Jsme absolutně nadšení
  • nic

Parametry produktu

Úhlopříčka obrazovky
218 cm
Úhlopříčka v palcích
86 palců
Průměrný příkon
187 W
DVB-T tuner
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ano
Hmotnost
54 kg
Rozteč otvorů VESA
600 x 400

Popis produktu

LG 86UH955V, 4K Smart Televize LED SMART SUPER UHD 3D TV s úhlopříčkou 86"(218 cm),Ultra HD,DVB-T2/C/S2,WiFi,WIDI,HDMI,USB,webOS 3.0,PMI 2700 (200Hz),HEVC (H.265 kodek) /4K Upscaler,Internetový prohlížeč,Magic Mobile Connection,Nahrávání TV vysílání,DLNA  

LG Super UHD TV 4K

Užívejte si super obraz. Stačí vám k tomu jen LG SUPER UHD TV. Tento extrémně tenký LG SUPER UHD TV vás ohromí ještě předtím, než ho vůbec zapnete. Široké spektrum barev televizoru LG SUPER UHD je zárukou toho, že každá vaše oblíbená scéna doslova ožije před očima miliardami bohatých barev. LG SUPER UHD TV je navíc tím zdaleka nejlepším televizorem pro zobrazování HDR obsahu dovedeného k dokonalosti technologií Dolby Vision. Okuste fantasticky věrné barvy, dramatický kontrast a výjimečné rozlišení.* Technologie Dolby Vision bude k dispozici prostřednictvím aktualizace softwaru, která vyžaduje připojení k internetu.  

HDR Super s technologií Dolby Vision

Technologie High Dynamic Range televizoru LG SUPER UHD (HDR Super) plně podporuje technologii Dolby Vision. Jasnější a ostřejší obraz pyšnící se přesnými barvami a jemnými detaily diváky doslova pohltí. Při každém pohledu na obrazovku budete mít pocit, jako byste se v dané scéně opravdu ocitli.* Technologie Dolby Vision bude k dispozici prostřednictvím aktualizace softwaru, která vyžaduje připojení k internetu.    

Proč je technologie Dolby Vision tak důležitá?

HDR SUPER podporuje technologii Dolby Vision, která zaručuje jasnější a ostřejší obraz, lepší kontrast a fantastické barvy. Vlna nových video titulů dostupných v Dolby Vision vám zajistí zábavu přesně v takové podobě, jakou její autoři zamýšleli.* Technologie Dolby Vision bude k dispozici prostřednictvím aktualizace softwaru, která vyžaduje připojení k internetu.  

Displej IPS 4K Quantum

Displej IPS 4K Quantum je tím, co LG SUPER UHD TV odlišuje od ostatních UHD televizorů.Díky miliardám věrných barev bude obraz LG SUPER UHD TV vypadat stejně opravdově jako skutečná příroda. Rozlišení 4K, které je čtyřikrát vyšší než Full HD, je stejně ohromující z jakéhokoli úhlu sledování.  

Colorprime Plus

ColorPrime Plus s rozšířenou barevnou škálou dokáže vyobrazit syté barvy. LG SUPER UHD TV vám umožní vychutnat si obsah s větším množstvím realistických barev.   

Billion Rich Colors

Funkce Billion Rich Colors dělí barvy do širokého spektra. To umožňuje přesnější nastavení barev napříč barevnou škálou. Konečným výsledkem je 64krát větší sytost barev oproti běžné LCD TV, a diváci tak mohou zkoumat barvy v mimořádně působivých detailech.   

Široký úhel sledování

Díky technologii této obrazovky obraz zůstane přesně na stejném místě z každého úhlu sledování. Díky tomu si můžete vychutnat syté a živé barvy z jakéhokoli místa vašeho obývacího pokoje.   

Ultra Luminance

Systém ULTRA Luminance vysílá zbývající signály v tmavých oblastech do jasnějších oblastí pro zvýšení kontrastu. LG SUPER UHD TV má vynikající schopnost vyobrazovat tmavé tóny, a díky zřetelné hranici mezi tmou a světlem si diváci mohou vychutnat ostřejší a jasnější obraz.  

Super design

Super Design je technologie, která přináší jednolitou obrazovku a mimořádně malou tloušťku. Díky dechberoucí štíhlosti a jednolitému designu televize splyne s vaším obývacím pokojem a obohatí váš interiér. LG SUPER UHD TV je ohromující bez ohledu na to, zda je právě zapnutá nebo vypnutá.   

Zvukový systém značky Harman / Kardon

LG SUPER UHD TV má zvuk navržený firmou Harman/Kardon®., díky čemuž přináší luxusní audio systém, dříve u televize nevídaný.   

WebOS 3.0

LG SUPER UHD TV posouvá jednoduchost a zábavnost systému webOS na ještě vyšší úroveň prostřednictvím verze webOS 3.0. Je tomu tak z jednoho jediného důvodu – abyste měli neustále snadno po ruce informace o pořadech v hlavním vysílacím čase.* Grafické uživatelské rozhraní systému webOS se může lišit podle konkrétní země.    

Magic zoom

Magic Zoom dokáže zvětšit záběry přímo při sledování. Stisknutím tlačítka Zoom na dálkovém ovládání lze zvětšit scénu pro prohlížení detailů.   

Magic Mobile Connection

Magic Mobile Connection umožňuje divákům snadno si vychutnat obsah jejich chytrého telefonu v televizi. Pomocí Wi-Fi připojení si mohou pouštět hudbu a video aplikace na velké obrazovce.   

Magický ovladač

Magický ovladač (Magic Remote) dokáže ovládat TV i set-top box zároveň s použitím pohybového a hlasového ovládání. Převezměte kontrolu nad svou zábavou na nové úrovni komfortu dálkového ovládání. Neztrácejte čas hledáním a věnujte jej zábavě. 

Informace

Design, vlastnosti a technické údaje produktů se mohou měnit bez předchozího upozornění.  

Technické parametry:  

Displej 3D technologie pasivní

Dynamická frekvence [Hz] 2700

Frekvence obrazu [Hz] 200

Rozlišení displeje [px] 4K UHD (3840 x 2160)

Technologie displeje

LCD

Typ LED

Edge

Typ podsvícení

LED

Úhlopříčka obrazovky [palce] 86

Funkce

Bluetooth ano

DLNA ano

Miracast ano

Nahrávání na USB/ext. disk ano

Smart TV ano

WiDi ano

Fyzické charakteristiky

Barva stříbrná

Hloubka bez stojanu [mm] 67,4

Hloubka [mm] 366

Hmotnost [kg] 54,6

Montáž na zeď (VESA) ano

Šířka bez stojanu [mm] 1938

Šířka [mm] 1938

Velikost VESA [mm] 600 x 400

Výška bez stojanu [mm] 1114

Výška [mm] 1176

Napájení a spotřeba

Energetická třída

A+

Spotřeba el. energie [kW/rok] 273

Spotřeba při zátěži [W] 187

Spotřeba v klidu [W] 0,3

Operační systém

Operační systém

WebOS

Připojení k síti

Počet portů RJ-45 1

RJ-45 port ano

Wi-Fi ano

Reproduktory

Integrované reproduktory ano

Konfigurace reproduktorů 5.2

Výkon reproduktorů [W] 80

Rozhraní 3.5mm jack výstup ano

CI/CI+ slot ano

Digitální optický výstup ano

HDMI vstup ano

Komponentní vstup ano

Kompozitní vstup ano

Počet 3.5mm jack výstupů 1

Počet CI/CI+ slotů 1

Počet HDMI vstupů 3

Počet portů USB 2.0 2

Počet portů USB 3.0 1

USB 2.0 ano

USB 3.0 ano

Tunery

DVB-C ano

DVB-S2 ano

DVB-T2 ano  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v ocOSTRAVA

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Jsme absolutně nadšení
  • nic