LG OLED65B8

Připravte se na skutečný požitek při sledování. Vysoké 4K rozlišení, skvělá hloubka ostrosti či dokonalá černá vtáhnou diváky do děje. Dech beroucí je i zobrazení barev díky mnoha podporovaným formátům HDR. O svižný chod se postará inteligentní procesor Aplha 7. Televizor se také stane ozdobou každého interiéru i díky téměř bezrámečkovému displeji. Stačí se pohodlně usadit a nechat se pohltit skvělým obrazem i zvukem.

Dokonalost ukrytá v černé

Díky vysoké kvalitě zobrazení černé barvy v obraze spatříte neuvěřitelné detaily v dechberoucím kontrastu. Pro dosažení maximálního požitku z každé scény bylo použito přes osm milionů samo svítících pixelů, které mají každý svůj jas. Při sledování jakékoliv scény se odhalí každý detail a obraz dostane hloubku.

Druh televizorů
2018
Rozteč otvorů VESA
300 x 200

• , zakoupeno v Electro World

TV opravdu velká takže potřeba počítat s větším prostorem. Pokud se planujete dívát ze 2m a nemáte min. satelitní signal tak obraz není tak skvělý. HD stanice se dají ale zbytek nic moc. Mně osobně nevyhovuje ani jeden z přednastavených obrazových režimů takže jsem musel dost dloho nastavovat obraz tak aby byl koukatelny. Před tím jsem měl plazmu panasonic kde byl podle mne obraz daleko měkčí a barvy na mne působili tepleji, přirozeně . U LG jsou buď barvy přepaleny nebo v jiných obr. režimech mdle takže nezbyva něž si vybrat vhodný režim a upravit ho dle sebe. TV mám v dost jasné místnosti takže pokud jsem chtěl mít kvalitní obraz přes den ale i večer tak jsem musel vypnout Automatickou úpravu jasu nebo ji dát na minimum. V režimu auto to moc dobře nefunguje a večer byl obraz dost tmavý. Zvuk není špatný já mám nastaveny režim kino a dokonce to má i nějakou basovou linku. Ovladač je dobrý co bych vytkl tak v porovnání s panasonicem pokud chci vyvolat info o stanici co právě vysílá tak u LG je to dle mého názoru zbytečně dlouhé a komplikované. U panasonic je tlačítko " i "což bohužel u LG chybí. Tady se musí klikat více krát. Taktež tlačítko back ovládá více funkci což mi trochu vadí jelikož někdy zapnu něco co nechci. Jinak to neni špatná TV . Zatím bez vypálení obrazovky někde se recenzuje že jsou na to oled tv nachylnějsi tak uvidíme tak dlouho vydrží. Dívám se hlavně na běžný TV program, youtube ,dvd blue ray .

• , zakoupeno v eshopLG.cz

Je to dělo

• , zakoupeno v OKAY.cz

Skvělý obraz, zvuk z reproduktorů neoslní, pokud je člověk zvyklý na domácí kino, ale to v žádném případě není zápor.
    Rozhodně to za ty peníze stojí.

Druh televizorů
2018
Rozteč otvorů VESA
300 x 200

Inteligentní procesor

O bezproblémový a bleskurychlý chod televizoru se stará inteligentní procesor Alpha 7. Ten zajistí, že se můžete těšit z bezvadného obrazu, protože díky němu se sledovaný obraz vyčistí od rušivého šumu, vykreslí bohaté a syté barvy či dokáže promítnout hluboké detaily. To vše najednou a okamžitě.
Inteligentní procesor

Aktivní HDR technologie

Již tak kvalitní obraz je posunut na nejvyšší úroveň díky podpoře nejmodernější HDR technologii. Dechberoucí reprodukce barevných odstínů i dokonalé detaily v každé scéně. To vše je zásluhou podpory širokého spektra HDR formátů jako jsou HDR10 Pro a HLG Pro a technologií Dolby Vision a Advanced HDR. Parádní obraz doprovází také prostorový zvuk Dolby Atmos. Zažijte každou scénu tak, jak ji zamýšleli Hollywoodští tvůrci.
Aktivní HDR technologie

Dokonalý doplněk interiéru

Tento televizor oděný do moderního designu se stane ozdobou každé místnosti. Navíc můžete vaši televizi proměnit na digitální galerii. Ve stejnojmenném režimu budou promítány nádherné fotografie z celého světa poskytované společností TripAdvisor, vždy aktualizované podle sezóny. Stačí se usadit a nechat se ohromit obrazem i zvukem.
Dokonalý doplněk interiéru

Televize OLED s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 65"/164 cm. Smart TV s OS webOS Smart TV. Technologie HDR, 4K upscaler, Dolby Atmos. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A. Bluetooth.

Dokumenty

• Výborný obraz
    • příjemný zvuk
    • zajímavý design velmi tenkého panelu
    • magic ovladač s hlasovým vyhledáváním.
    • Škoda, že nemá o.s. android, který má spoustu možností a aplikací
    • tenký panel je atraktivní, ale při montáži, nebo při manipulaci s televizí je nepříjemně subtilní.
  • , zakoupeno v eshopLG.cz

Je to dělo

• Skvělá televize, nemám naprosto žádnou výtku.
    • Perfektní černá.
    • Výborný zvuk.

Myslel jsem si, že nic obrazově lepšího než moje předešlá plazma od Panasonicu řady ST, již nebude.
    Opak je pravdou.
    Z televize jsem naprosto nadšený.
    Pár postřehů:
    Obrazové režimy jsou převážně moc světlé, pro tmavější realistické nastavení jsem použil doporučení zkalibrování na YouTube.
    Je pár detailů, které bych zkritizoval, jsou to ale maličkosti, které nejsou podstatné.
    A to:
    - Dálkové ovládání "Magic", nemá podsvětlení.
    - Nepřišel jsem na to, jak automaticky vypnout zvuk na vstupu HDMI při spuštění domácího kina.( MMC). Musím na ovladači sjet zvukem na nulu. ( Když se dá Mute, symbol zůstává na obrazovce).

• , zakoupeno v OKAY.cz

Rozhodně to za ty peníze stojí.

• , zakoupeno v LGshop.cz

• prostě OLED zobrazovač

tento produkt jsme měli vyhlédnutý již několik měsíců jen jsme čekali až uzraje cena

• , zakoupeno v LGshop.cz

Perfektní poměr cena / kvalita. Nádherný obraz a funkce.

• Dolby Atmos zvuk
    • OLED

• Dolby Atmos jestli nekdo pouziva
    • Mnohem horsi nez Philips 873.Tru motion nepouzitelny narozdil Philips kde vse bezi plynule a bez artefaktu a kde muzu i v hernim modu zapnout zlepsovac pohybu..tady u LG nejde.Lag sice 21 ale co z toho kdyz obraz je trhavy (pomize jedine hrat v hrat v 60fps).U Philips 39lag ale jede plynule a bez artefaktu v hernim modu.Rozdil 21 a 39 je nulovy,prakticky placebo efekt.V rezimu film philips 59lag (obraz ostry,rozliseni v pohybu 1080linek,plynuly bez-artefaktu....u LG 93lag.(rozmazane,hodne artefaktu,nejde ti vylepsit ani strednim nastavenim,pak zas to trha,male rozliseni linek v pohybu.C8 bude na tom lip ale i tak na Philips 873 nebude mit

Zklamala celkove,nepouzitelna pro hry ktere bezi v min jak 60fps
    Chod menu je pomalejsi nez vcelku normalne bezici menu android v Philips

skvělá TV bez sebemenších výtek