Orava LT-611

• ideální do kuchyně/ložnice
    • překvapila mě kvalita obrazu
    • vstup usb
    • zvuk, je jakoby plechový

Chtěla jsem něco do ložnice, což tahle televize splňuje velikostí. Jako bonus jsem brala vstup usb (mnohé televize těchto parametrů ho nemají). Co mi kazí radost je zvuk. Doufám, že to časem buď dokáži nějak nastavit, nebo si zvyknu.
    Mám model v bílé barvě a kupodivu to nevadí, jak jsem se bála.
    Obraz je dobrý za jakýkoli světelných podmínek.

• Zatím velká spokojenost - moc hezká televize do ložnice
    • hodně jednoduché dálkové vládání - např. není možnost prohlédnutí celé programové nabídky jednotlivých tel. stanic

Mám televizi jen pár dní, ale zatím celková spokojenost. Moc hezký vzhled - bílá je opravdu hezká. Kvalita obrazu super, jen zvuk trošku slabší kvalita - bez problémů jsme vyřešili přidáním reprobedýnek k počítači. Za pěknou cenu pěkná televize. Hlavně aby vydržela :)

Druh televizorů
A
Rozteč otvorů VESA
100 x 100

LCD televize Orava LT 611

Orava LT-611 představuje menší televizor s úzkým profilem, který se skvěle hodí do ložnice nebo dětského pokoje. Televizor nabídne úhlopříčku 56 cm a špičkové rozlišení Full HD, díky kterému si užijete perfektně detailní zobrazení vysílaných pořadů. Kromě toho disponuje obrazovka vysokým kontrastem a nízkou dobou odezvy. Použití LED podsvícení vede k nižší spotřebě energie a televizor se tak řadí do energetické třídy A. Díky integrovanému DVB-T tuneru si nemusíte lámat hlavu s nákupem set-top boxu. Tuner bez problémů zvládá i moderní standard MPEG-4. Pokud pro příjem digitální kabelové televize nepotřebujete přístupovou kartu, je zde připraven i tuner DVB-C.

Výbornou funkcí je možnost přehrávat i nahrávat digitální obsah s použitím externího disku nebo flashdisku přes rozhraní USB. Díky tomu se už nemusíte obávat, že vám unikne oblíbený pořad. Konektor HDMI je možné použít pro připojení DVD přehrávače či mobilního telefonu a vychutnat si tak sledování filmů nebo prohlížení fotografií na větší ploše. Starší počítač je možné připojit pomocí VGA vstupu. O kvalitní zvuk se starají dva reproduktory s celkovým výkonem 5 W. Ve výbavě se nachází i hotelový mód, pomocí kterého můžete upravit různá nastavení pro uživatele televizoru a zabránit tak například jeho rozladění. Samozřejmostí je přítomnost teletextu.

Parametry a specifikace:

• ideální do kuchyně/ložnice
    • překvapila mě kvalita obrazu
    • vstup usb
    • zvuk, je jakoby plechový

Mám model v bílé barvě a kupodivu to nevadí, jak jsem se bála.
    Obraz je dobrý za jakýkoli světelných podmínek.

• Zatím velká spokojenost - moc hezká televize do ložnice

• , zakoupeno v TEshop

• Přesně to, co jsem čekala
    • Podrobný popis produktu se velmi hodí při výběru

Spokojená s výrobkem, ale zatím je v provozu velmi krátkou dobu. Doporučuji pro doplňkové použití.

• , zakoupeno v ELESHOP

• v dané kategorii se nic lepšího ve stejné ceně a kvalitě nedalo sehnat
    • zatím nic

doporučuji jako další TV do kuchyně, vyměnil jsem za TV Hyuday a je mnohem kvalitnější

• , zakoupeno v OKAY.cz

• perfektni

český produkt

• Dobrý zvuk i obraz.
    • HDMI vstup s podporou přenosu zvuku.
    • Nízká spotřeba.
    • USB vstup pro přehrávání a záznam.
    • Plochu TV nelze sklápět či vyklápět.
    • Horší kvalita dálkového ovladače.

Skvělá volba v poměru kvalita/cena.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Příjemný design v bílé barvě
    • Zabere málo místa
    • Výhodný podíl kvality a ceny

S výběrem tohoto produktu jsem velmi spokojena, přináší mi radost jak díky své samotné užitné hodnotě tak při každém pohledu na něj díky jeho designu: oproti klasickým letitým "černým" televizím je to příjemná změna:)

• Levný,
    • kvalitní,
    • malá spotřeba,
    • bezva zvuk z repro.....
    • zatím nejsou žádné záporné poznatky

Byl mně doporučen od známého