Orava LT-834

• , zakoupeno v CZC.cz

• Pěkný obraz
    • Internetový prohlížeč katastrofální
    • Slabý zvuk, menu nepřehledné

Pro mé použití, jako reklamní obrazovka poměrně dostačující, ale fandit hokeji, to jde bídně...

• dobrá cena, super obraz celková kvalita přístroje
    • nesplnuje tech.parametry pro mé využití

Tv jsem v zákoné lhůtě 14 dní vrátil a to pouze na základě dvou tech, parametrů, které mi nevyhovovali pro moji potřebu. Jinak tv předvedla jak kvalití obraz se zvukem a jinak velice dobrá Smatr tv za neskutečně nízkou cenu. Tuto tv mohu zákazníkům doporučit,,kteří nehledájí tv s nadupanými funkcemi.Jak se říká za málo peněz hodně muziky.Hledal jsem dlouho mezi tv smart,které byli za vysoké ceny se stejnými funkcemi a tuto tv jsem zařadil mezi levnější s dobro výbavou. Doporučuji..

• snadná instalace
    • skvělý obraz
    • chytré funkce
    • vynikající DVB-T přijímač
    • trochu neintuitivní dálkový ovladač

Dobrý SMART televizor, který dělá, co se od něj očekává. Připojení na internet proběhlo automaticky po zapojení kabelu z routeru. Wifi jsem nezkoušel. Chytré funkce zatím nemám tolik vyzkoušené. Zatím jsem nepřišel na to, jak získat další aplikace a zda to vůbec jde. Takže to bych nerad hodnotil. Překvapil velmi pěkný obraz na HD programech. Zvuk televizoru je dostačující kvality. Ladění a nastavení je intuitivní. Naladily se všechny programy z 60 km vzdáleného vysílače Černá hora + spousta polských a to na malou směrovou anténu bez zesilovače, takže přijímač DVB-T je velmi dobrý. Dálkový ovladač je poněkud nepřehledný a vadí mi trochu např přepínání programu jen pomocí směrových šipek kruhového ovladače nebo čísly. Ocenil bych kolébku P +/-. To samé hlasitost.

Doporučuji.

5 kg
Energetická třída
A

LED televize Orava LT 834 LED B95B

Chytrá televize značky Orava se může pochlubit spoustou funkcí společně s moderním designem. Kvalitní obrazovka s úsporným LED podsvícením a úhlopříčkou 82 cm poskytuje vynikající vizuální zážitek při sledování televize. Jedná se o HD Ready televizor s rozlišením 1366x768, který nabízí vysoký kontrast, nízkou dobu odezvy a široký pozorovací úhel. Televizor disponuje integrovaným tunerem DVB-T pro příjem pozemního digitálního vysílání a tunerem DVB-C pro kabelovou televizi. Zařazení do energetické třídy A svědčí o nízké spotřebě energie.

Díky přítomnosti konektoru LAN můžete připojit televizor do domácí sítě a hned využít možnosti surfovat na internetu. Televizor je také WiFi ready - s pomocí dokoupitelného USB adaptéru je možné se připojit k internetu i bezdrátově. Připraveno je pro vás několik užitečných aplikací například pro prohlížení videií na Youtube nebo svižný internetový prohlížeč. Mnoho dalších si můžete snadno stáhnout v internetovém obchodě.

Přehrávání digitálního obsahu z externích disků a také nahrávání televizních pořadů je snadné díky USB. Sdílení souborů v domácí síti usnadňuje technologie DLNA. Pro připojení DVD přehrávače nebo notebooku jsou připraveny dva konektory HDMI. Špičkový zvuk nabízejí reproduktory s výkonem 2 x 6 W.

Obraz:

Doporučuji.

• , zakoupeno v ELESHOP

Spokojeny zakaznik. Dekuji

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pekne a prehledne menu, dobre hraje i na pokojovou antenu
    • -

Kvalita solidni za dobrou cenu...

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• za málo peněz, rozumná kvalita a vyráběno když ne v Čechách tak aspoň na Slovensku
    • Zatím nic nevím

Vybíral jsem si televizi aby měla přístup na internet, a byla za rozumnou cenu, U tohoto produktu se mi to podařilo.
    Celkem jednoduché ovládání. Kdo má zkušenosti s počítačem aspoň základy, intuitivně může ovládat

• , zakoupeno v OKAY.cz

• funguje dobře za ty peníze dobrá a hezká televize
    • zatím nic

je to dobrá barevná televize obrázky se v ní hýbají a mluví česky

• , zakoupeno v Elektro Oáza

celková spokojenost

o.k

• Cena, výkon, wifi
    • zatím nic

velmi slušná televize, s web prohlížečem