Panasonic TX-32C300E

Smart televizory
3D televizory
4K televizory
9 kg

Televize TX-32C300E od leta prověřené značky Panasonic s úhlopříčkou 32" v černé barvě.Televizor TX-32C300E spadá do energetické třídy A+, která se řadí mezi úsporné.U televize TX-32C300E se můžete těšit na podsvícení Direct LED, USB vstup i teletext.

Technické parametry:

Úhlopříčka 81 cm

Úhlopříčka v palcích 32 "

Rozlišení HD ready (1366x768)

TV tuner DVB-T/C

Časovač vypnutí ano

Výstupní výkon (RMS) 24 W

Certifikace DLNA ne

Certifikace DivX Ne

Slot pro paměťovou kartu ne

Přehrávání souborů přes USB video/fotografie/hudba

Sluchátkový výstup 1

Digitální optický výstup 0

Digitální koaxiální výstup 1

Audio výstup (2x cinch) 0

Vstup pro satelitní parabolu ne

Šířka 73.5 cm

Výška včetně podstavce 47.8 cm

Hloubka včetně podstavce 18.5 cm

Hmotnost včetně podstavce 0 kg

Energetická třída A+

Spotřeba energie (roční) 45 Kilowatth.

Spotřeba energie (průměrná) 31 W

• Kvalita-cena

Splnilo očekávání

• , zakoupeno v ALFA.cz

• tenký rámeček
    • kvalita obrazu při čelním pohledu
    • kvalitní značka
    • kvalita obrazu při pohledu ze strany, stačí úhel tak 60-70° a barvy jsou vybledlé

Pro nenáročné uživatele doporučuji :)

• kolizní dálk.ovladače nejsou ani pro přístroje dvd Panasonic-musi se vypnout ovladáni přístrojů připojených HDMI jinak ovladačem TV vypnete vše co je připojeno HDMI.to jsem nevedel.
    • -velká neprůhledná tabulka menu
    • -nejde připojit MP3 přehrávač-málo místa,pouze přes prodlužovací kabel

dobrý obraz,standartní zvuk,jednoduché ovládání,mazaní programu i číslování,vývod sluchátek-dostatečná hlasitost,

• cena v akci-5200 kč
    • jednoduché ovládání
    • na klasickou antenu a vzdálenost menší než 1,5m horší obraz

Chce to sedět aspoň 2m od tv, nebo mít kabelovku, pak je to OK

• -jednohuchá instalace a seřazování programů
    • -dobrý obraz i ze vzdálenosti 1,5m
    • -tuner funguje i při 80% signálu
    • -průměrný zvuk,zlepší se zapnutím zesílení basů
    • -pokud máte i jiny přístroj Panasonic kolizní menu ovladačů(mam dva dvd přehrávače a pokud jeden zapnu a otevřu menu tv,otevře se menu dvd přehrávače,mě se i otevře časovač set-top-boxu.musím ostatní vypnout a pak otevřít menu tv)
    • -z úhlu nad 30' sledování,obraz ztrácí barvy

dobrá koupě,pokud máte i jiny přístroj Panasonic,TV kupte jinou znacku-kolizní ovladače,měl jsem tv 48cm a ted 32 palců na 1,5m vzdálenosti je opravdu velká plachta na koukání.jinak vse ok

• , zakoupeno v Electro World

• firma s kterou máme ty nejlepší zkušenosti
    • kvalitní příjem i ovládání
    • připojení během 5 minut.

Vyhovuje nám jak výrobce, tak i momentální cena.
    Televizor jsme dali do provozu velice jednoduše a rychle. Velice nás potěšilo, že ve výbavě je připojení scart.
    Televizor se velice jednoduše ovládá.
    Tento výrobek doporučuji pro domácnosti, které požadují kvalitní příjem.
    Nemám zatím negativní zkušenosti, pokud bychom při příštím nákupu měli nějaké pochybnosti s důvěrou se obrátíme na EW.
    Kvalita přístroje splnila naše očekávání, tento televizor patří podle nás mezi dobré přijímače, samozřejmě nás potěšila i momentální nižší cena.
    S koupí jsme naprosto spokojeni, kvalita, design i cena odpovídá našemu požadavku.

• TV nedisponuje tunerem DVB-T2, jak je zde uvadeno!!! Overeno u vyrobce.

Mel jsem v umyslu si tuto tv koupit, ale TV nedisponuje tunerem DVB-T2, jak je zde uvadeno!!! Overeno u vyrobce

• , zakoupeno v Electro World

• cena,obraz