Panasonic TX-40CS520E

Wi-Fi
LAN konektor
Záznam na USB

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• TV máme asi rok, stále skvěle funguje. Programy se ladí dobře, dobře řešený má i tv průvodce.
    • TV máme naproti oknu, nešťastné řešení, při denním světle je obraz špatně vidět. Připojení na internet je pomalé, ale to je asi problém většiny smart tv.

Televize je dobrá, zvuk dobrý, po ročním provozu bez poruchy, jsme s ní spokojeni, koupili by jsme znovu. Jen to ovládání internetu ovladačem je náročné a zdlouhavé.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Krásné barvy
    • Zvuk
    • Smart aplikace
    • Původní nastavení barev je nesmyslné
    • Horší pozorovací úhly
    • Nepodporuje aplikaci spotify

Bang for the buck.

Barvy poměrně solidní jenom funkce jako dynamické barvy atd jsou k ničemu. Něco jako nastavení pro zvýraznění basu u hudby. Ze začátku se zdá být lepší, ale je to jenom levné přesycení.
    Jinak ovšem aplikace fungují, prodleva na smart tv není až tak hrozná. Vybalil jsem zapojil a vše fungovalo.
    Později nastalo hraní si s barvami ale to je již dle preference

• , zakoupeno v Expert.cz

• TV je opravdu chytrá
    • Dostatečné množství funkcí a nastavení
    • Snadná obsluha i nastavení
    • Pěkný obraz, vzhled přístroje
    • Po nastudování návodu pro mě osobně žádné, věděl jsem, do čeho jdu.

Pro tuto TV jsem se rozhodl po delším zkoumání různých modelů téměř všech výrobců. Velkou váhu pro mě má značka Panasonic a dalším argumentem byl fakt, že televize je Made In Czech Rep.. Přemýšlel jsem i o modelu s větší úhlopříčkou, ale nechtěl jsem investovat příliš vysokou částku. Navíc jsem měl klasickou TV Sony, takže jsem se rozhodl pro metrovou Vieru. Bál jsem se problémů s obrazem u starých filmů s poměrem 4:3, ale i když automatika obraz zdeformuje, nastavení formátu obrazu je otázka chvíle. Hodně se mi líbí design TV, je to fešanda... Nastavení bylo dílem chvíle, nebyl problém (plusem je hlasový průvodce). Připojení TV k internetu byl fofr a pak jsem jen zíral. Problémy s načítáním externího HDD jsem nepocítil, protože po spárování s notebookem přes Wi-Fi si film prostě pustím z notebooku přes síť do TV. Spolupráce se smartphonem naprosto suprová a bez problémů. Pro mě, jako průměrného uživatele, nerozmlsaného 4K, BlueRay, 3D atd. je televize naprosto dostačující, obraz u HD progamů je parádní, zvuk překvapil. Samozejmě je možnost upravit téměř jakékoliv parametry. Zamrzí nemožnost záznamu na USB, ale pro mě to není důležité. Za cenu 10,000,- je to dobrý kup. S televizí jsem maximálně spokojen.

Druh televizorů

Zvuk

Surround režim

V-Audio

Reproduktory 2 reproduktory

Výstup reproduktoru 20 W (10 W x 2)

Dolby Digital Plus*1

Twin HD Tuner / 3x Twin HD Tuner — / —

Unikátní procesor —

Zabudovaná Wi-Fi síť

Y

Panasonic Media Center (aplikace)

Panasonic Media Center (aplikace) —

Jmenovitá spotřeba 54 W

Okolní snímače

Design

Design koncept

Lesklá černá s ozdobnou spodní částí

Barva podstavce / Design

HDMI

HDMI 2 (zadní)

HDMI (4K 60/50p s HDCP2.2) —

Podporované vlastnosti

Audio Return Channel (Vstup 2)

USB 1 (na straně; USB 2.0 x 1)

Port LAN 1 (vzadu)

CI (Common Interface) 1 (CI Plus, Version 1.3)

SD karta —

Scart konektor 1 (vzadu)

Vstup komponentního videa sdíleného s kompozitním

RCA phono type x 1 (vzadu)

Digitální audio výstup (optický) 1 (vzadu)

Výstup na sluchátka 1 (boční)

OBECNÉ

Hmotnost (s podstavcem) 12,5 kg

VESA standard

Rozměry balení (Š × V × H) 1 302 × 647 × 115 mm

Celková hmotnost balení 16.0 kg

Poznámka * 1 "Dolby" a double-D jsou ochranné známky společnosti Dolby Laboratories.

Poznámka *2 Obsah, který lze zobrazit, se může lišit podle oblastí a služeb.

Poznámka *3 Webový prohlížeč není schopen správně zobrazit některé webové stránky. Obsah, který lze zobrazit pomocí webového prohlížeče VIERA, podléhá následujícím podmínkám:

Poznámka - zobrazený obsah se může lišit v závislosti od modelu

Poznámka - zobrazený obsah může být odlišný od zobrazeného obsahu na Vašem PC

Poznámka - zobrazený obsah může být limitován.

Poznámka *4 Jsou dostupné klávesnice splňující standard HID (Human Interface Device Profile).

Poznámka *5 Autorská práva na software aptX® vlastní společnost CSR plc nebo společnosti této skupiny. Všechna práva vyhrazena.

Poznámka

The aptX® mark a aptX logo jsou pod ochrannou známkou CSR plc nebo její dceřiné společnosti. Mohou být registrovány v jednom či více jurisdikcích.

Poznámka *6 Založeno na měřicí metodě IEC 62087 Ed.2.

Poznámka *7 Spotřeba energie XYZ kWh ročně, na základě spotřeby televizoru, který je v provozu 4 hodiny denně, 365 dní v roce. Skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání televizoru.

Poznámka *8 Není zde uvedeno veškeré příslušenství.

Poznámka *9 26 jazyků (angličtina / němčina / italština / španělština / francouzština / dánština / finština / švédština / holandština / maďarština / čeština / rumunština / bulharština / polština / norština / estonština / lotyština / litevština / portugalština / turečtina / řečtina / chorvatština / slovenština / slovinština / srbština / makedonština)

Poznámka *10 Jsou dostupná audiozařízení splňující standard A2DP (Advanced Audio Distribution Profile).

Poznámka *11 Pouze pro země a regiony, kde je dostupná relevantní služba.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• hezký vzhled, připojení internetu, doufal jsem, že kvalitní (???) značka
    • v tuto chvíli vše ostatní

Po naladění TV jsem si mohl o FULL HD nechat jen zdát, obraz nevýrazný, na mnoha místech černé rozmazané mapy, při nastavování TV v pozadí nějaké divné červené a modré čáry. Z Panasonicu CZ doporučena návštěva technika, který TV odvezl, oprava cca 14 dní, která stále trvá, prý nějaká vadná součástka. Zkusil jsem značku Panasonic poprvé a také naposledy. TV by snad měla projít nějakou výstupní kontrolou, u TV za 10.000,- Kč bych čekal trochu kvalitnější výrobek. Zakoupeno u Tivis s.r.o.

• paradni obraz i zvuk, smart funkce docela ovladatelne

spatny obraz z UPC media boxu pres SCART. HDMI i antena je ok. bude to asi chybou media boxu

• , zakoupeno v ALFA.cz

• TV je opravdu chytrá
    • Dostatečné množství funkcí a nastavení
    • Snadná obsluha i nastavení
    • Pěkný obraz, vzhled přístroje
    • Po nastudování návodu pro mě osobně žádné, věděl jsem, do čeho jdu.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Váha televize, obraz, zvuk, jednoduché nastavení, design, funkce

Tu televizi prostě miluju! :-) Nemůžu se na ní vynadívat, i když je vyplá...

• , zakoupeno v OKAY.cz

ok

• , zakoupeno v EURONICS

• vše
    • zatím jsem nic neobjevila

spokojenost

• , zakoupeno v Digiboss

• Dobrý poměr cena /výkon.

Spokojenost.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jednoduchá obsluha
    • Jednoduché nastavení
    • jeden vstup USB

Dobrá kvalita za přijatelnou cenu