Panasonic TX-50CS520E

Hotelový mód

• , zakoupeno v ELEKTRO plus

• - vše co je uvedeno v popisu sedí
    • - super, ovladač je velmi přehledný, jsme spokojenější než se samsungem

- produkt jsem dlouho porovnávala i se samsungy a lg, až jsem se rozhodla pro tento a přítel je z ní nadšený
    - Mohu doporučit, i eshop

• , zakoupeno v ELESHOP

• Úhlopříčka,nové technologie
    • něco tam přece chybí-tlačítko-zmrazení obrazu

Panasonic oblíbená a osvědčená značka,která každého potěší.

• , zakoupeno v PanaStore.cz

máme jí teprve 5 dní,zatím vše ok!!!

Druh televizorů
HbbTV
LAN konektor
Záznam na USB
Hotelový mód

Velká LED televize TX-50CS520E značky Panasonic s úhlopříčkou 50".U televize TX-50CS520E se můžete těšit na podívanou ve Full HD rozlišení 1920x1080 px.Televizor TX-50CS520E je v černém provedení s úzkým rámečkem, který nepřekáží při sledování např.videii na YouTube, které si přehrajete díky možnosti využití Wi-Fi.

Technické parametry:

Úhlopříčka 126 cm

Úhlopříčka v palcích 50 "

Rozlišení Full HD (1920x1080)

TV tuner DVB-T/T2/C

Teletext ano

Výstupní výkon (RMS) 20 W

Certifikace DLNA ano

Certifikace DivX Výrobce neuvádí

Slot pro paměťovou kartu ne

Přehrávání souborů přes USB video/fotografie/hudba

Sluchátkový výstup 1

Digitální optický výstup 1

Digitální koaxiální výstup 0

Audio výstup (2x cinch) 0

Vstup pro satelitní parabolu ne

Šířka 112.6 cm

Hloubka včetně podstavce 23 cm

Hmotnost včetně podstavce 17.5 kg

Otočný podstavec ne

Energetická třída A+

Spotřeba energie (roční) 88 Kilowatth.

Spotřeba energie (průměrná) 63 W

- Mohu doporučit, i eshop

• , zakoupeno v ELESHOP

• Úhlopříčka,nové technologie
    • něco tam přece chybí-tlačítko-zmrazení obrazu

Panasonic oblíbená a osvědčená značka,která každého potěší.

• , zakoupeno v PanaStore.cz

máme jí teprve 5 dní,zatím vše ok!!!

• Velikost obrazovky
    • Slušný zvuk.projev
    • Wifi
    • Obrazová kvalita
    • Nemožnost připomenutí programu? V dnešní době??
    • Nepodpora HDD

Abych byl upřimný, dosud jsem nedal na většinu produktů zn.Panasonic dopustit. I proto jsem doufal v to, že mne tato TV také nezklame.
    Za danou cenu,tj.necelých 14.000 Kč se téměř ani nedalo odolat. Velká úhlopříčka, funkce a aplikace, jméno výrobce..
    Po vybalení jsem byl nadšen designem, zde se nedá říct půl špatného slova. Ale tím mé nadšení začalo pomalu opadávat. Kvalita obrazu je o poznání horší, než u mé předchozí LG. A nepomůže ani všemožné nastavení obrazu. Samozřejmě, není to žádná tragedie, ale i tak jsem počítal s tím, že si polepším.
    Další zklamaní nastalo, když jsem marně hledal možnost nastavení připomenutí vybraného TV programu. Po přečtení X diskuzí jsem bohužel zjistil, že tato možnost u této TV (a i jiných novějších modelů od Panasonicu) není. Starší tuto možnost mají, novější modely ne. Kdo by tento krok zpět čekal?
    A jako poslední dosavadní zklamání nastalo, když jsem se bláhově rozhodl pustit film z mého HDD. TV disk chvíli chroustala, ale nepobrala. Zkusil jsem tedy druhý disk od WD - situace stejná. Třetí disk jsem zkusil už jen z nouze, ale i tady jsem neuspěl ( je třeba podotknout, že na mé předchozí TV a dalších TV v rodině jsem ani s jedním zařízením problém neměl). Jediné, co tato TV pobrala, jsou USB flash...
    Co mne u této televize překvapilo, byl zvukový projev. Pokud má někdo problém se sluchem, nebo se vyžívá v hlasitém podání youtube, apd., je tato TV pro Vás ta pravá:-)
    Celkově ale musím říct, že po této mé zkušenosti bych si dnes stejný model nevybral a možná bych se celkově poohlédl po jiné značce, jelikož stejné neduhy se řeší i u jiných modelů tohoto výrobce.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• vyborne spokojenost

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• naprostá spokojenost
    • zatím nic

televizor máme krátce, ale zatím úplná spokojenost