Panasonic TX-50CXE720

98 %

Popis produktu

Parametry produktu

Úhlopříčka obrazovky
126 cm
Úhlopříčka v palcích
50 palců
DVB-T tuner
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ano
Hmotnost
17.5 kg
Energetická třída
A

Recenze

 • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • po dobrych zkušenostech jsem zvolil tuto znacku

  splnuje me požadavky
  mam s těmito televizory dobře zkusenosti

Parametry produktu

Úhlopříčka obrazovky
126 cm
Úhlopříčka v palcích
50 palců
DVB-T tuner
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ano
Hmotnost
17.5 kg
Energetická třída
A

Popis produktu

Intenzivní zážitek ve 4K s chytrými funkcemi. Řada CX720 vás nadchne bezchybným obrazem ve 4K a novou úvodní obrazovkou využívající systém Firefox. 4K Ultra HD Televizory 4K Ultra HD s rozlišením 3840 × 2160 mají tak detailní a bezchybný obraz, jako byste se namísto sledování televizoru dívali oknem ven na skutečný svět. Abyste nepřišli ani o jediný detail zachycený v rozlišení 4K, máte k dispozici panel s vysokým jasem a velkou barevností a výkonný procesor Quad Core Pro.

Díky speciální technologii Wide Colour Phosphor, která dokáže reprodukovat širší rozsah barev, pokrývá více než 90 % standardů DCI. Televizory s technologií Studio Master Colour poskytují rozsáhlejší paletu přirozených odstínů, které si na rozdíl od většiny LCD televizorů zachovají realistický vzhled v jakékoli scéně.

Díky systému Firefox se vrací úvodní obrazovka „my Home Screen“, která slouží jako brána k veškerým kanálům, aplikacím a připojeným zařízením. Nová úvodní obrazovka využívající systém Firefox umožňuje snadný a intuitivní přístup k vámi zvolenému obsahu.

Nová generace LCD panelů s vysokým jasem výrazně zlepšuje barvy a dynamiku. Kontrast se ale skutečně zlepší pouze v případě, že lze řídit jas v tmavých oblastech obrazu. K tomu slouží technologie lokálního stmívání, která jednotlivé svazky podsvícení televizoru nastavuje na různou úroveň jasu. Lze tak snížit jas v tmavých oblastech bez snížení intenzity jasných oblastí.

Kvůli použitému typu světla a nutnosti omezit jas oproti kontrastu nebývají LCD televizory obvykle příliš jasné. Superjasné panely překonávají tento problém kombinací nového systému řízení panelu, struktury panelu lépe propouštějící světlo a efektivního systému podsvícení.

Dny, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, jsou pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru. Když k tomu přidáte funkci TV Anywhere, získáte přístup k převedenému vysílání i z místa mimo domov.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
98 %
průměr z 4 hodnocení
5
4 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • Doporučuje produkt

  100 %
  • Skvělý obraz, i standardní TV vysílání vypadá lépe
  • DVB-T2 (včetně HEVC)
  • HDMI 2.0
  • 4k rozlišení
  • Chybí 3D brýle

  Skvělá televize, která má vše na co si člověk vzpomene - smart funkce, ovládání hlasem, chytrý ovladač atd. Nejdůležitější pro nás však byla podpora DVB-T2 a kodeku HEVC (h.265) a také hdmi 2.0 - je to připravené i na budoucí vysílání a nebude potřeba kupovat settopbox.

 • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • po dobrych zkušenostech jsem zvolil tuto znacku

  splnuje me požadavky
  mam s těmito televizory dobře zkusenosti