Panasonic TX-58GX800E

2019
Rozteč otvorů VESA
400 x 200

• , zakoupeno v CinemaShop

• Obsahuje všechno co jsem si přál Opravdu všechno vč. Satelitního receiveru a optiky. DOPORUČUJI!
    • Vynikající poměr kvalita / cena.
    • Nechce mi načíst SSD USB disk 3TB

Modelový rok
2019
Rozteč otvorů VESA
400 x 200

Špičkový 4K LED televizor s detailně prokresleným obrazem díky HDR Bright Panel Plus a rozlišení Ultra HD. Technologie Dolby Vision™ a HDR10+ poskytují nepřekonatelný vizuální zážitek s bohatými a věrnými barvami, zatímco Dolby Atmos® vás vtáhne přímo do děje díky úžasně realistickému zvukovému dojmu.

Procesor HCX

Televizory Panasonic řady GX810 disponují doposud nejvýkonnějším obrazovým procesorem HCX (Hollywood Cinema Experience), který zajišťuje špičkové zpracování obrazu. Systém procesoru využívá dlouholeté know-how o barvách, úrovni černé a jasu získané z referenčních plazmových televizorů a profesionálních monitorů Panasonic. Procesory HCX jsou laděny přímo v srdci filmového průmyslu v Panasonic Hollywood Laboratory ve spolupráci s filmovým koloristou. Výsledný obraz včetně zpracování barev, který na televizoru uvidíte, je díky tomu přesně podle představ filmařů.

Podporuje formát HDR10+ / Dolby Vision

Televizor podporuje hned několik formátů HDR, v čele s HDR10+ a Dolby Vision™. Jde o HDR standardy nové generace, které využívají tzv. dynamická metadata, což umožňuje úpravu jasu a barev dynamicky v průběhu filmu. Díky HDR uvidíte bohatší barvy a detailně prokreslený obraz ve světlých i tmavých scénách. Vedle zmíněných nejvyspělejších formátů HDR podporuje televizor i standardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma, takže si v kvalitě HDR můžete přehrávat různý obsah.

Podpora formátu Dolby Atmos®

Dokonalý zvuk jako v kině s formátem Dolby Atmos® Díky podpoře nejmodernějšího formátu Dolby Atmos se zvuk šíří ze všech směrů a dokonce i shora. Silný dynamický zvuk se šíří trojrozměrným prostorem a zcela vás pohltí jako v kině.

Chytré funkce a intuitivní ovládání

Televizor používá operační systém My Home Screen 4.0, který je velmi intuitivní, rychlý a nabízí možnosti přizpůsobení pro ještě jednodušší používání televize. Součástí jsou chytré a streamovací aplikace, jako YouTube nebo Netflix. Televizor podporuje také hlasové ovládání prostřednictvím služeb Google Assistant a Amazon Alexa.

Klíčové vlastnosti SMART LED televizoru Panasonic GX810

• Kompatibilní s hlasovým ovládáním Google Assistant a Amazon Alexa
• Vyrobeno v Plzni v ČR
• Nezávislé ovládání hlasitosti TV a sluchátek

• , zakoupeno v CinemaShop

• Vynikající poměr kvalita / cena.
    • Nechce mi načíst SSD USB disk 3TB
    • Některá 4K videa se sekají

Všem vřele doporučuji!!!

• výborný obraz,rychlá odezva,vyrobeno u nás

• Atraktivní cena
    • Velký rozsah funkcí

• Přehrává filmy s USB Flash disku, připojeném na metrovém prodloužení.
    • Má slot pro CA MODUL.
    • Je velká.
    • Obraz je moc hezký, velmi přirozený.
    • Tovární nastavení obrazu je OK.
    • Zvuk je solidní.
    • Software je svižný.
    • Má tenký okrajový rámeček.
    • 4K obraz je super.
    • Smart funkce Youtube, Netflix, internet fungují bez zádrhelu.
    • Stojánek vypadá ve skutečnosti líp než na fotce, je nižší než se zdá.
    • Bluetooth sluchátka lze připojit.
    • Obrovská těžká krabice, tak tak se vleze do auta a vytočit se s ní na schodišti jde blbě.
    • Na nasazení televize do stojanu je potřeba třech lidí, protiskluzové rukavice by nebyly špatné.
    • Některé funkce v Menu zbytečně skryté.
    • Nefunguje v EPG upozornění na budoucí televizní pořad, dle návodu by TV co umí nahrávat měly podporovat tuto funkci, Panasonic mi na dotaz zatím neodpověděl.
    • Nejasná podpora klávesnic.
    • Základní přiložený návod je nedostatečný, nejlépe stáhnout kompletní.
    • S základním UPC settoboxem nefunguje zvuk, nevím proč, mám CA Modul.
    • Málo USB vstupů a špatně přístupných.

Všichni, se ptali proč nechci Samsung, sám nevím, ale dle této recenze, https://www.expertreviews.co.uk/panasonic/1410904/panasonic-gx800-review, je to nejlepší TV v této cenové relaci, jsem spokojený, má v továrním nastavení moc hezký, přirozený nepře-saturovaný ostrý obraz, převzorkování na 4K funguje, obraz je hladký bez zrnitosti, šum jde vidět až s 50cm vzdálenosti, zvuk je standardní, myslím že neohromí, ani neurazí, prosvity kolem okraje nepozoruji, obraz je plynulý a bez duchů na 50Hz. Můj deset let starý šestkový 100Hz Samsung, tedy duchy dělal a dost. Naladit kabelovku byl problém, ladění stanic je schováno v menu nastavení DVB-C, setřídění stanic je jednoduché, nejlépe se dělá v oblíbených, dát stanice do oblíbených je bezproblémové, na přečíslování stanic si však vymezte delší čas to se vývojáři nevyznamenali, tuner funguje svižně a plynule. Nepřišel jsem ovšem na to, jak nastavit v EPG upozornění na budoucí pořad, při kliknutí na budoucí pořad se objeví hláška že není zapojeno HDD, dle návodu, až po zapojení HDD ( min 160G) na USB, dostanete na výběr jestli chcete pořad nahrát, nebo sledovat. Přehrávaní stažených filmů, s USB Flash disku funguje, ale funkce je totálně zakopaná, viz video, https://support-cz.panasonic.eu/app/answers/detail/a_id/6328/p/13265, zatím jsem zkoušel pouze MKV, funguje skvěle, nastavení obrazu kino je super. Dálkový ovládač je velmi jednoduchý, takový archaický na dnešní dobu, funguje, až na to že některá tlačítka jsou moc blízko sebe, hlavně ty umístěné kolem směrových tlačítek. Youtube, Netflix, internet, červené tlačítko, fungují bez problému, spárovat televizor s telefony Xiaomi přes bluetooth nelze, asi se vidí, ale no nevím. HDR jsem nezkoušel myslím, že funguje jen asi po připojení externího přehrávače, funkce není v menu aktivní. Co vadí je, že má jen dva vstupy USB a ještě špatně přístupné. Také se nikde nedozvíte, jaká klávesnice je s touto TV kompatibilní.

Snadné ovládání krásný obraz

• pěkný obraz a zvuk