Philips 50PUS6162

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak vypadá čtyřnásobek již tak jemného rozlišení Full HD. Kromě vysokého počtu detailů, které díky přepočtu do vyššího rozlišení můžete zakusit i u staršího obsahu, vaší podívanou pozvedne na zcela novou úroveň také IPS panel s podporou technologie HDR Plus. V praxi to znamená široké pozorovací úhly, věrné barvy a vysoký jas s kontrastem i u značně komplikovaných scén s velmi světlými a tmavými místy, čemuž pomůže i schopnost lokálního stmívání u podsvícení panelu. Kromě špičkového obrazu jistě oceníte také realistický zvuk s plnými basy a věrnými výškami, jakož i chytré možnosti plynoucí z označení Smart TV. Sledování videí a filmů z internetu, prohlížení webu nebo dokonce hraní her je tedy samozřejmostí.

Čtyřnásobně lepší než standard

Označení Ultra HD 4K jednoduše znamená, že se panel ve srovnání se standardním Full HD rozlišením chlubí přesně čtyřnásobným počtem jednotlivých obrazových bodů. V praxi vám tak obraz bude připadat skutečně jemný a plný detailů, které jste doposud nemohli spatřit.

Druh televizorů
Hotelový mód
Operační systém
Android TV

• , zakoupeno v CZC.cz

S televizí jsme zatím spokojeni.

• Cena, kvalita

Hotelový mód
Operační systém
Android TV

I televizor může být chytrý

Oproti běžným televizorům poskytuje Smart TV systém daleko více možností zábavy. Díky připojení k internetu přes kabel či bezdrátovou Wi-Fi síť si můžete v intuitivním prostředí prohlížet webové stránky, sledovat videa z YouTube, hrát hry nebo třeba poslouchat hudbu. Vše najdete v přehledné Galerii aplikací Philips. Stačí si jen vybrat.
I televizor může být chytrý

Elegance do každého obýváku

Dokonalý obraz musí být podpořen také pohledným designem, aby nenarušoval estetiku vaší domácnosti. Elegantní tenké rámečky z temně černých lesklých materiálů podepřené geometricky tvarovaným stojanem ostudu skutečně neudělají.
Elegance do každého obýváku

Ostrost není všechno

Kromě působivého ultrajemného rozlišení se můžete těšit na kvalitní IPS panel se širokými pozorovacími úhly a věrnými barvami, přímé podsvícení úspornou LED technologií či třeba na vysokou zobrazovací frekvenci pro plynulé pohyby. To vše si díky okamžitému přepočtu čtyřjádrovým procesorem můžete vychutnat i u staršího obsahu s nižší kvalitou obrazu.
Ostrost není všechno

Připraven na budoucnost

Televizor je plně kompatibilní s připravovaným vysílacím standardem DVB-T2 a novou technologií nazvanou HDR Plus. Ta u podporovaného obsahu dokáže nabídnout mnohem větší škálu jasu a kontrastu než konvenční řešení. Především se však jedná o daleko lepší zobrazení scén se světlými a tmavými místy.
Připraven na budoucnost

Čistý zvuk

Pro dokonalý audiovizuální zážitek je kromě dobrého obrazu zapotřebí také stejně dobrý zvuk. Kromě slušného 20wattového výkonu reproduktorů schopných vytvořit realistickou zvukovou kulisu oceníte také pečlivé zpracování zvukových vln pomocí funkce Philips Sound Processing. Jen tehdy vynikne i ten sebemenší závan větru přesně tak, jak to režisér zamýšlel.
Čistý zvuk

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3 840 x 2 160 px). Úhlopříčka 50"/126 cm. SMART TV. Technologie HDR Plus, Pixel Plus UHD, Incredible Surround. Typ tuneru C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Energetická třída A+.

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (7)
  • zvuk (4)
  • obrazovka (4)
  • poměr cena/výkon (3)
    • , zakoupeno v CZC.cz

S televizí jsme zatím spokojeni.

• Cena, kvalita
      • Nevím
    • , zakoupeno v Elektrochram

zatím spokojenost,vše funguje jak má,dodání rychlé

• , zakoupeno v MNOHO

• Skvělá cena, skvělý obraz a zvuk,vzhledově pěkná,přehledná prosté jen mohu doporučit
      • Nic proti jsem nenalezla

Prodavač velice ochotný pokud budu zase v budoucnu něco kupovat tak jedině v MNOHO

• Neuvěřitelně dobrý upscaling - nebylo vůbec poznat jestli je program v SD nebo v HD kvalitě, absolutně žádné artefakty v obraze ani na SD kvalitě signálu
      • Přívětivé menu, kde se mi podařilo okamžitě setřídit oblíbené programy tak, jak jsem potřeboval
      • Perfektní zvuk, který jsem ani nečekal - bezvadné basy a středy
      • Konektor na sluchátka a možnost zvolit si hlasitost zvlášť do sluchátek
      • Televize bliká neuvěřitelně agresivním způsobem, kdy po shlédnutí jednoho 40ti minutového pořadu, máte oči vypálené jak dvě baterky (s nastavením obrazu na nejnižší možnou úroveň jasu, kontrastu i gama)
      • Neuvěřitelně nekvalitní podsvícení obrazu tak, že když koukáte na nějakou světlou jednolitou plochu (především fotbalové hřiště nebo obloha) a kamera se po té ploše pohybuje, nelze si nevšimnout tmavých a světlých ploch v podsvícení - vyloženě to ruší a nekoukáte na nic jiného, než na to podsvícení
      • Reakce na ovladač někdy až se vteřinovým zpožděním, někdy televize špatně zpracuje signál z dálky a zareaguje úplně jinak, než co se po ní chtělo - stalo se mi to asi v +- 5% povelů

Televizi jsem s těžkým srdcem vrátil, protože jsem jí koupil v akci v Tescu za 7.699Kč (2.8.2018) - takže to vypadalo na bezvadný kup. Pak se po prvotním nadšení začaly projevovat problémy s blikáním obrazu (nesnesitlné to bylo hlavně v noci i při totálním snížení jasu a kontrastu na minimum, kdy byl obraz ještě jakž takž vidět). Zkoušel jsem věci přijít na kloub, tak jsem vzal kameru a začal obraz natáčet kamerou, abych viděl jestli bliká nebo proč mě z ní bolejí oči. To co jsem viděl na kameře mě přesvědčilo o tom, že tato TV není do budoucna slučitelná se zdravým zrakem. Měl jsem doma ještě starou CRT TV a když jsem jí zkusil také natáčet kamerou, tak se tam ukazovalo to samé obrazové rodeo, jako na této TV. Potom jsem šel do elektra, kde mají všechny TV připojeny na televizní signál a zkoušel jsem se na ně podívat také kamerou. Žádná jiná neměla tak blikající obraz, jako ta moje. To rozhodlo o tom, že se tuto TV musím vrátit. Přitom ukázkový film, který má TV uložený v paměti, aby na ní bylo alespoň něco vidět, když jí v obchodě nepřipojí na TV signál, byl naprosto v pohodě a docela se na něj dalo dívat - prostě chtějí někoho ulovit a pak se doma nestačíte divit...

• , zakoupeno v MNOHO

• Pěkný obraz, jednoduché ovládání, široké využití.
      • Možnost připojení přes WiFi
      • Ideální velikost mám 126 cm
      • A výborný poměr kvality a ceny.
    • , zakoupeno v IPRICE.CZ

• Poměr cena kvalita za tyhle peníze lepší telka není!
      • Krásný obraz a vynikající zvuk
      • Chvíli mě trvalo než jsem přišel na to jak se řadí kanály
      • Telka jednou zamrzla, stačilo vypnout a zapnout ze zasuvky
    • , zakoupeno v CZC.cz

K televizi zatím připomínky nemám. Mám pouze jednu, a to k držáku televize, kterou jsem chtěla zavěsit na stěnu. Přestože jsem chtěla držák ke kupované televizi, která je 50", dostala jsem na max. 40". Tak toto mě rozzlobilo.

• cena, vzhled
    • , zakoupeno v DNO elektro

• Cena a poměr kvalita/cena

Jako TV a monitor je úplně v pohodě. Reproduktory dostačující. Smart funkce a prohlížeč webu je už horší. Někde nejdou spustit videa, načítání trochu trvá, občas se sekne. Přehrávání s flashdisku jde, jen bohužel nepodporuje všechny formáty avi, takže občas se rozjede jen zvuk. Na druhou stranu projíždět web na TV je spíš nouzovka a výrobce to třeba ještě vychytá nějakým updatem.