Philips 50PUS6523

Úhlopříčka v palcích
50 palců
Smart televizory
4K televizory

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Na to, abych mohl televizor zodpovědně hodnotit, je
    doba jeho užívání příliš krátká, ale zatím vše funguje
    tak jak má. Velkou výhodou je zabudovaný satelitní
    přijímač, takže není třeba používat externí přijímač.
    Já sám nejsem příliš zkušený uživatel podobných
    zařízení, takže jsem vybíral podle popisu a uvedených
    parametrů. Vzhledem k mé finanční situaci(důchodce)
    jsem samozřejmě vybíral z nabídky těch levnějších
    výrobků, přesto si myslím,že jsem vybral dobře. Televizor
    funguje tak jak jsem očekával a určitě jeho kvalita je
    vzhledem k ceně velmi dobrá.

pěkný obraz

• nízká cena
    • Nevím, proč výrobce polepuje displej nálepkami, které potom musím pracně oloupávat a dávat pozor, abych displej nepoškrábal
    • Návod jsem nenašel, takže z internetu.
    • Obrazovka by mohla být matnější, dost se v ní vše zrcadlí

Ještě jsem vše nevyzkoušel, uvidím později. V zásadě však funkční.

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
126 cm
Úhlopříčka v palcích
50 palců
Smart televizory
4K televizory

Philips 50PUS6523 Ultra tenký LED televizor Philips 50PUS6523 s rozlišením 4K Ultra HD je nabízen ve stříbrném provedení s 50" úhlopříčkou (126 cm). Disponuje systémem Saphi, který zjednodušuje možnosti Smart TV. Díky svému sebevědomému designu pasuje do každé domácnosti. Mezi přitažlivé vlastnosti patří i technologie Micro Dimming, díky níž sledování ve dne nebo v noci nebude problém. Plynulost obrazu s výjimečným kontrastem zajistí technologie Pixel Precise Ultra HD. Smyslovost zážitku bude dosaženo prostřednictvím technologie HDR Plus. Součástí je i technologie DTS HD (optimalizuje zpracování zvuku) a galerie aplikací Philips (Youtube, Netflix). Philips 50PUS6523 od výrobce Philips v kategorii Televize, Foto, audio a video | Televizní technika | Televize | Ultra HD televize za skvělé ceny v Electroword.cz

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Na to, abych mohl televizor zodpovědně hodnotit, je
    doba jeho užívání příliš krátká, ale zatím vše funguje
    tak jak má. Velkou výhodou je zabudovaný satelitní
    přijímač, takže není třeba používat externí přijímač.
    Já sám nejsem příliš zkušený uživatel podobných
    zařízení, takže jsem vybíral podle popisu a uvedených
    parametrů. Vzhledem k mé finanční situaci(důchodce)
    jsem samozřejmě vybíral z nabídky těch levnějších
    výrobků, přesto si myslím,že jsem vybral dobře. Televizor
    funguje tak jak jsem očekával a určitě jeho kvalita je
    vzhledem k ceně velmi dobrá.

pěkný obraz

• nízká cena
    • Návod jsem nenašel, takže z internetu.
    • Obrazovka by mohla být matnější, dost se v ní vše zrcadlí

Ještě jsem vše nevyzkoušel, uvidím později. V zásadě však funkční.

• , zakoupeno v Electro World

Dobrý jsem spokojena