Philips 55PUS6272

Chytrý televizor Philips s funkcí Smart TV vás nadchne nejen svým neotřelým designem, který skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru, ale především svojí bohatou výbavou, funkcemi a technologiemi. Do vínku jich dostal tolik, kolik se jen vešlo, a všechny z nich stojí za to! Tento ultratenký LED televizor nabízí detailní obraz v rozlišení 4K Ultra HD s funkcí HDR slibující nepřekonatelnou podívanou, speciální podsvícení Ambilight a zvuk ve studiové kvalitě, na který jen tak nezapomenete. To je spojení, které vás zcela pohltí!

Tahle podívaná vás dostane

Zapomeňte na již výběhové rozlišení Full HD. Tento televizor s kvalitou obrazu 4K Ultra HD jej předčí hned čtyřikrát! Díky technologii Ultra Resolution zvyšující původní kvalitu obrazu až na plných 8 milionů pixelů získáte obraz v té nejvyšší kvalitě – s perfektní ostrostí, dokonale vykreslenou hloubkou, dechberoucím kontrastem a plynulým pohybem bez sebemenší vady na kráse.

Druh televizorů
16.6 kg
Rozteč otvorů VESA
300 x 200

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• barvy a ostrost v pohodě, jen se mi zdá že by mohla mít více paměti...

Cena / výkon

16.6 kg
Rozteč otvorů VESA
300 x 200

Obraz jako žádný jiný

Obraz v rozlišení 4K Ultra HD je lákadlem sám o sobě. Když k němu ale připočtete technologie HDR Plus a Pixel Plus Ultra HD optimalizující kvalitu obrazu, získáte podívanou, o které se vám ani nesnilo. Mimořádně plynulý a hladký obraz, který má hloubku, vyšší kontrast, dechberoucí detaily a širší barevné spektrum, které si věrohodně poradí s každým odstínem – černá bude černější a bílá jasnější.
Obraz jako žádný jiný

Unikátní podsvícení

Technologie Ambilight osvětluje okolní stěny mimořádně širokou září ze tří stran obrazovky. Každá vaše podívaná tak získá tu správnou atmosféru. Barvy i hloubka zážitku budou tak intenzivní, že se od obrazovky nebudete moci ani na chvilku odtrhnout.
Unikátní podsvícení

Zábava bez hranic

Díky Galerii aplikací Philips získáte přístup k celé řadě chytrých funkcí, které vám otevřou dveře do nekonečného světa online zábavy. Stačí televizor zapnout, připojit k internetu a můžete začít tento svět prozkoumávat – tak snadné to je!
Zábava bez hranic

Všechny funkce po ruce

Tradičním televizorům už dávno odzvonilo. Současnost patří chytrým Smart TV! K dispozici budete mít řadu funkcí a přídavných aplikací, se kterými objevíte zcela nové možnosti. Půjčujte si a streamujte videa, hry i filmy; sledujte své oblíbené televizní kanály díky funkci Catch-Up nebo nahrávejte pořady na připojené USB zařízení. Díky praktickému ovladači to zvládnete pohodlně a online.
Všechny funkce po ruce

Zvuk bez kompromisů

Slyšte, slyšte! Funkce Philips Sound Processing dopřeje vašim uším ten nejčistší zvuk, jaký si dokážete představit. Každý závan větru, každá kapka dopadající na zem, to vše a ještě mnohem víc uslyšíte přesně tak, jako to režisér ve skutečnosti zamýšlel. Jasné dialogy s hlubokými basy jsou pouze začátkem.
Zvuk bez kompromisů

Odlehčený design

Dost bylo televizorů s nudnými stojany. Tento model má důmyslně vytvořený rámový stojan, který je otevřený, působí dojmem lehkosti a vypadá prostě skvěle. Zapadne tak do každého interiéru, ať už jste zastáncem klasiky nebo si potrpíte na elegantnější styl.
Odlehčený design

SMART LED, 139 cm, 4K Ultra HD, 900 PPI (100Hz FR), Natural Motion, Micro Dimming, HDR+, Ambilight 3, DVB-T2/S2/C, H.265 HEVC, Dual Core, 3x HDMI, 1x USB3.0 + 1x USB2.0, WiFi, 20W, A+ (55PUS6272/12)

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ExaSoft.cz

• barvy a ostrost v pohodě, jen se mi zdá že by mohla mít více paměti...

• Opravdu výborný obraz
    • slušné možnosti připojení
    • Příšerně pomalá odezva
    • občasné svévolné zapínání
    • občas nejde zapnout
    • někdy problikává ambilight v jedné polovině obrazu
    • když si dáte info o kanálu, abyste věděli co dávají. tak nelze přepínat kanály, dokud opět info nezavřete, což je v kombinaci s příšernou odezvou neuvěřitelně otravné
    • má problém s některými avi soubory ze síťového disku
    • Při připojení soundbaru přes optický kabel televize nedokáže fungovat nějak automaticky a musel jsem na TV manuálně vypnout repro v televizi, jinak hráli oboje repro a zvuk nebyl dobrý, po vypnutí stále upozorňuje na to že repro v televizi byly deaktivovány, ale hlasitost lze regulovat.

Za cenu za kterou jse mTV zakoupil neměla moc konkurentů, v podstatě jne noname značky, nebo nějaké LG ale s horším panelem, navíc ambilight je opravdu vinikající.
    Jediným úskalím je špatný SW televize a s ním spojená pomalost systému a občasné vrtochy - svévolné zapínáním, problikávání podsvětlení atd.
    Snad se philipsu podaří ještě něco doladit v SW, ale spíše to vidím na reklamaci televize.
    Co vím ale určitě, kvůli ambilight půjdu zase do philipsu, i když k němu mám výtky...

• Podsvícení super,můžete si ho měnit jak chcete.Obraz skvělý hlavně když si pustíte internet.Jinak v televizi záleží na kvalitě filmu.Obraz a zvuk si můžete taky nastavit podle sebe.Za mě zatím spokojenost.Mám ji přes měsíc.
    • Zatím jsem nic nenašla

Cena / výkon

velka spokojenost rychle a snadné laděni i nastaveni televize

• cena/kvalita a velikost
    • ambilight (3 stranný)
    • 4k
    • DVB-T2
    • nereagující tv na ovladač = nutnost vytáhnout TV z el. sítě
    • na můj vkus pomalé přepínání programů
    • chybějící informace po přepnutí na zvolený program
    • nefungující ambilight = nutnost znovu vypnout a zapnout TV
    • řazení programů pomocí seznamu oblíbených
    • nastavování časovače aut. vypnutí TV

Tak předně, s televizorem jsem celkově spokojen, to co jsem uvedl v mínusech jsou informace které jsem věděl ještě před koupí, neboť už byly několikrát zmíněny. Za sebe musím říct že za 10k korun je to dobrý kup, kterého nelituji.

Nyní k tomu co se mi na TV nelíbí. Cca 1x za 15 dní se mi TV po spuštění zasekne, kdy běží nějaký program a ať zmáčknete na ovladači cokoli, vyjma tlačítka vypnout, TV nereaguje. Nicméně i po vypnutí a opětovném zapnutí TV znovu nereaguje. Poté člověk musí přistoupit k tomu že ji vytáhne z el. sítě, znovu zapojí a už to běží. Obdobné se děje i u funkce ambilight, kdy zapnete TV, zapnete Ambilight a nic. Zde ovšem stačí vypnout a znovu zapnout TV ovladačem a už to běží, tedy alespoň v mém případě. Jednou na to stačilo dokonce jen přepnout u TV kanál, což ovšem nefunguje vždy, ale znovu zapnout TV je v tomto případě jistota.

Pak už je to jen pár drobností, kdy jsem asi rozmazlen z předchozí TV zn. Finlux. Po přenutí TV se mi u Finluxky automaticky ukázaly cca na 5 vteřin informace o zvoleném kanále, signálu, vysílaném pořadu atd. Zde to není, člověk musí mačkat po přepnutí na jiný kanál zbytečně tlačítko "i" na ovladači. Třeba to jde někde nastavit, ale já na to nepřišel.

Další co je nezvyk je řazení kanálů pomocí seznamu oblíbených, ale to zase není taková hrůze že by kvůli tomu člověk odvezl TV do nebezpečného odpadu.

A v neposlední řadě prodleva mezi přepínáním kanálů, ale není to nic extrémního, zažil jsem i horší. A nastavování časovače aut. vypnutí. Finlux na to měl samostatné tlačítko.

Celkově jsem spokojen, ambilight je super, synátorovi se to hrozně líbí, takže pohoda. Za deset to neber?

• , zakoupeno v DNO elektro

Standard za slušnou cenu.

• , zakoupeno v MNOHO

Perfektní obraz, propojení s telefonem i počítačem , 4k videa na Youtube neskutečná paráda, ale obyčejný neHD signál vypadá slušně, ale samozřejmě k takovéhle úhlopříčce je ideální HD nebo 4K. Za 13 500kč, s Philips akcí cashback vrácení 3tisíc kč u tohoto typu - tedy cena 10 500kč + akce 5letá záruka zdarma Philips tato koupě neměla chybu. Aby šli setřídit naladěné kanály tak je nejdříve nutné je dát do oblíbených, setřídit a zobrazit oblíbené, kvůli tomu jsem musel kouknout do návodu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Perfektní obraz
    • Ambilight 3 - pecka...
    • Cena !!
    • Solidní zvuk
    • Řazení stanic
    • Pomalá odezva

I přes pár negativ to byl dobrý kup...obraz je perfektní - jen si stačí trochu pohrát s nastavením, zvuk je dostatečný. Rychlé připojení - HDD, wifi... 4K i přes wifi úplně v pohodě. Určitě doporučuji!

• Perfektní obraz
    • funkce Ambilight parádní
    • Super cena
    • Vzhledově,hezka
    • Rychlá reakce ovladače
    • Slušný zvuk
    • Nízká spotřeba
    • Na internetu jde použít v pohode jen youtube a po registraci i Prima,ostatní celkem k ničemu
    • Docela složité řazení programu

Telku mám krátce,ale mužu doporučit,za super peníz krásný obraz,slušný zvuk,funkce Ambilight,internet na sledování videí z youtube.Řazeni kanálu nakonec jednoduché,ale musí se dát do oblíbených a teprve potom jdou seřadit,jinak to nejde a máte je jak vám je seřadí telka...Mají to udajně všechny televize od tohoto výrobce.Muže se stát ze telka "zamrzne"vyřeší to vytažení ze sítě,ale to jsem s telkou dělal psí kusy než se to stalo...