Samsung HG40EC690

Popis produktu

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
101.6 cm
Úhlopříčka v palcích
40 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano
4K televizory
ne
Doba odezvy
6.5 ms
Formát obrazovky
16 : 9
Rozlišení
1920 x 1080
Scart
ano
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Wi-Fi
ano
LAN konektor
ano

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
101.6 cm
Úhlopříčka v palcích
40 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano
4K televizory
ne
Doba odezvy
6.5 ms
Formát obrazovky
16 : 9
Rozlišení
1920 x 1080
Scart
ano
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Wi-Fi
ano
LAN konektor
ano

Popis produktu

Vylepšete pokoj pro hosty moderním a cenově dostupným hotelovým televizorem.

Samsung HG40 je vysoce výkonný displej. Jeho moderní a přímočarý design přispívá k příjemné atmosféře v pokoji a vynikajícímu zážitku ze sledování.

Samsung HG40EC690 je hotelový televizor, který je vhodný do pokojů v hotelu, penzionu či apartmánu. Jedná se o televizi s LED podsvícením a HD rozlišením. Hotelový televizor je navržen pro snadné použití.

Úsporná LED technologie

Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů a především úspory. Televizor s LED technologií dosahuje vyššího dynamického kontrastu a lepšího podání barev. Současně technologie šetří životní prostředí.

Klíčové vlastnosti

Samsung řady HG40EC690 nabízí HD rozlišení 1920 X 1080 bodů s úhlopříčkou obrazovky 40 palců . Televizor je vybaven digitálním pozemním a kabelovým tunerem (DVB-T/C). O zvukový doprovod při sledování filmů a pořadů se starají základní reproduktory. TV je vybaven vzdálenou správou Lynk REACH a nabízí jednoduchý design.

Zjednodušte zobrazení a správu obsahu s Lynk REACH 3.0

Lynk™ REACH je softwarové řešení, které pomáhá spravovat a distribuovat obsah na pokoje pro hosty bez nutnosti pokoj navštívit. Lynk™ REACH je hotelový informační systém, který poskytuje hostům hotelové informace prostřednictvím televizní obrazovky.

Díky řešení vzdáleného řízení obsahu Lynk REACH poskytnete svým hostům nadstandardní služby velmi snadno a pohodlně. Samsung Lynk REACH obsahuje plně přizpůsobitelné uživatelské rozhraní, které poskytuje vysoce flexibilní způsob, jak informovat hosty. Editovatelné šablony umožní změnit text a velikost obrazu, barvy, písma, umístění. Cílem je optimalizace vzhled obsahu a posílení image značky hotelu. Díky Lynk REACH můžete nabízet služby či produkty, a tím generovat další zisky z prodeje. Toto řešení umožňuje distribuovat reklamní obsah hostům přímo na pokoj prostřednictvím televizní obrazovky. Hotelovým hostů Lynk REACH poskytuje mimo jiné i doplňky s aktuální informacemi o počasí nebo o odletech a příletech z vybraných letišť s využitím obsahu poskytovatelů třetích stran.

Dopřejte hostům vřelé přivítání prostřednictvím Vaší přispůsobené domovské nabídce.

Můžete zvýšit pohodlí hostů tím, že je můžete pozdravit z domovské obrazovky, která zobrazí živý kanál spolu s uvítací zprávou, informacemi o hotelu, datum, čas. Dále pak můžete využít funkce jako je ranní buzení, můj kanál, režim spánku nebo časovače. Toto nastavení lze snadno spravovat po již stávající koax síti nebo přes USB.

Základní parametry

  • Typ televize: Hotelová
  • Nativní rozlišení: 1920 X 1080 bodů
  • Úhlopříčka displeje ["]: 40
  • Frekvence [Hz]: 100
  • České menu: Ano

Mont

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.