Samsung LE32C350

10 kg

• kvalitní výrobek za dobrou cenu
    • elegantní design
    • veškeré funkce včetně PIP a vestavěného DVB-C

Výrobek doporučuji pro poměr mezi kvalitou a cenou.

• Hraje dobře, výborné barvy, jas, kontrast, zvuk

Výborný televizor

• hodně dobrý poměr ceny a užitných vlastností
    • nemám výhrad, co jsem potřeboval splňuje

Byť výběhový typ (koupeno v akci), má více funkcí než jsem hledal. Výborná cena, standardní obchodní i přepravní podmínky. Spokojenost.

Druh televizorů
DVB-C
3D televizory
4K televizory
10 kg

HD Ready LCD televizor 82 cm SAMSUNG LE32C350 "ČESKÁ ZÁRUKA" s vestavěným tunerem pro příjem analogového a digitálního (DVB-T/C) televizního vysílání s podporou MPEG4, USB - černý.

Úhlopříčka 32"/82 cm 16:9

Vysoký dynamický kontrast

HD rozlišení 1366x768 pixelů

Integrovaný digitální tuner DVB-T/C MPEG4 (pozemní/kabelový)

Analogový tuner

Mód Zábava

Herní mód

Hotelový mód

Sleep timer/off timer 1

• jsem spokojena hezky desing,barvy,zvuk zatim se sni ucim:)vcera koupena takze spokojenost

spokojenost.uricte doporucuji .

• kvalitní výrobek za dobrou cenu
    • elegantní design
    • veškeré funkce včetně PIP a vestavěného DVB-C

Výrobek doporučuji pro poměr mezi kvalitou a cenou.

• Hraje dobře, výborné barvy, jas, kontrast, zvuk

Výborný televizor

• hodně dobrý poměr ceny a užitných vlastností
    • nemám výhrad, co jsem potřeboval splňuje

• S přístrojem jsem spokojený,obraz výborný,zvuk je dík maličkým měničům dobrý,ale jedná se o televizi,tak ok:ovládání jednoduché,i editace programů,jen to chce myslet.
    • Za cenu kterou jsem platil,báječné.
    • nemožnost spustit video soubory z usb.

se značkou jsem dlouhodobě spokojen,a to nejen s televizorem.
    Tento přístroj je co do ceny,kvalita-vybavení-excelentní.

• Obraz
    • USB
    • Zatím nic

Super televize,za tudle cenu bezkonkureční,obraz téměř dokonalý,USB je dobrá výhoda jen škoda že na něm nejdou filmy.

• rozměry
    • složitost
    • satelitní tuner
    • absence ful hd

cena
    rozměry
    účel využití
    doporučim tomu kdo od tohoto výrobku očekávají to co já

• , zakoupeno v DNO elektro

• vhodná jako "druhá" televize v domácnosti, nelze-li se dohodnout na společně sledovaném programu na "velké" plazmě
    • -český manuál
    • ve srovnání s plazmou méně kvalitní obraz

cellková spokojenost, zvlášť s přihlédnutím k pořizovací ceně

• , zakoupeno v AZelektro.cz

• vše co jsem od výrobku očekával
    • nic mě nenapadá

super

• Velmi dobrý obraz
    • Intuitivní ovládání
    • Zatím nic

Již druhá televize Samsung, se kterou jsem velmi spokojení.