Samsung LE40D503

USB port
Sluchátkový výstup
Počet SCART vstupů

• , zakoupeno v Eldum.cz

• Full HD,2x HDMI,1x USB 2.0 nic víc není třeba možná jen VGA by ještě mohlo být
    • VGA chybí

S televizí jsem velice spokojen a na stěně vypadá opravdu elegantně.Přemýšlel jsem o větší úhlopříčce ,ale bohatě stačí tato i do větších místností.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Sluchátkový výstup
Počet SCART vstupů

Samsung LE40D503

LCD televize Samsung LE40D503

Samsung LE40D503 je ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní a elegantní televizor s velmi dobrou výbavou zahrnující dvojici HD TV tunerů. Televizor využívá vlastní video procesor HyperReal Engine, který na 40" obrazovce dokáže vykreslovat snímky v plném HD rozlišení 1920 x 1080. O ozvučení se stará dvojice reproduktorů s výstupem 20 W RMS. HDMI vstupy v rozhraní jsou u moderního televizoru v dnešní době již samozřejmostí stejně jako USB 2.0 vstup pro prohlížení fotek (JPEG) a přehrávání hudby (MP3) z externí USB datových úložišť. Uživatele, kteří zatouží po instalaci televizoru na zeď, potěší podpora pro VESA uchycení.

Vlastnosti obrazovky:

• Velikost: 40" (101,6 cm)
  • Technologie: LCD
  • Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
  • Poměr stran: 16:9
  • Zobrazovací frekvence: 50 Hz CMR (Clear Motion Rate)

Příjem TV signálu:

HD DVB-T tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání ve vysokém rozlišení (MPEG-4)

HD DVB-C tuner pro příjem kabelové televize ve vysokém rozlišení (MPEG-4)

Ozvučení:

Výstup 2x 10 W (RMS)

SRS TheaterSound

DTS 2.0 + Digital Out

Dolby Digital Plus

Dolby Pulse

• Video vstupy a výstupy: 2x HDMI 1.4 vstup 1x SCART 1x kompozitní vstup
  • Zvukové vstupy a výstupy: 1x výstup na sluchátka 1x digitální optický výstup 1x PC vstup
  • Další výbava: 1x USB 2.0 1x CI slot 1x RF vstup (pozemní/kabelový)

Funkce:

EPG

PIP (obraz v obraze)

Teletext (1000 stran)

Mód zábava, herní mód

Časovač

Anynet+ (HDMI-CEC)

EU Eco známka

Přehrávání z USB (JPEG, MP3)

Provedení televizoru:

• Barva: černá/antracitová
  • Rozměry (bez podstavce): 967 x 568,3 x 107,1 mm (Š x V x H)
  • Rozměry (s podstavcem): 967 x 626,1 x 199,9 mm (Š x V x H)

Podpora VESA

dobrá kvalita za dobrou cenu

• Obraz
    • Zvuk
    • Nenašel jsem Pc vstup

Televize je za cenu dobrá,jediné co mě nepotěšilo byl ten Pc vstup,musel jsem napojit přez hdmi k počítači.

• , zakoupeno v Electro World

• Perfektní TV za skvělou cenu.
    • Snad jen nedostatečný popis funkcí a možností v tištěném manuálu , vše jsme museli hledat v e-manuálu.

Perfektní TV za skvělou cenu, HD kvalita , doporučuji.

• , zakoupeno v Electro World

skvělý design, dobré parametry....

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

Dobrý poměr kvalita a cena.

• , zakoupeno v Electro World

Velice slušná technika vzhledem k ceně.

• Za ty peníze je tato perfektní televize schopna s boji konkurencí dražších televizí.
    • Není na otočném podstavci.

Za malé peníze dobrá kvalita.Můžu jen doporučit.

• 100 mhz,
    • Vadné pixely

Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji. Doporučuji.