Recenze Samsung QE55Q6FN

• Ambient mode
  • OS Tizen
  • Dálkový ovladač
  • Zatím jsem nic nenašel

Novou televizi jsem vybíral opravdu dlouho a po pár dnech používání musím zatím konstatovat, že jsem vybral skvěle. Obraz je prostě skvělý, překvapil mě i kvalitní zvuk. OS Tizen mi vyhovuje stejně jako nový ovladač od Samsungu. Líbí se mi, že i běžné vysílání na něm vypadá dobře, hry na PS4 dostaly úplně nový rozměr, stejně jako filmy ve vysokém rozlišení.

Jediné, co nechápu, že tahle televize se prodává tak draho v ČR, já jí kupoval v Chemnitz v Mediamarktu za 899 €, což je velký kontrast oproti místní ceně 40.000 Kč, respektive 33.900 Kč při aktuální akci Samsung dny.

Viditelnost za denního světla: Výborná
Josef
Josef

Přidáno: 12. července 2018

• krásné barvy, to se jen tak nevidí
  • oceňuji jednoduché propojení s notebookem
  • skvělý zvuk

Na koupení nové televize Samsung jsem se velmi těšil a po jejím nainstalování jsem rozhodně nebyl zklamán. Právě naopak, byl jsem přímo nadšený. Zvuk je ohromující a o obraze ani nemluvím. Absolutně se nedá porovnat s předchozí televizí. Nádhera. Cena je podle mě trochu vyšší, ale stojí to za to.

Viditelnost za denního světla: Výborná
Václav K.
Václav K.

Přidáno: 12. července 2018

• ambient mode
  • design

Pro někoho je možná tato televize dražší. Ale řekněte mi, jaká jiná televize má funkci Ambient mode? A ještě na takové úrovni. Vypadá skvěle a je opravdu úžasné na ní sledovat filmy. Obraz, barvy, zvuk dokonalé. Ovládání jednoduché díky stylovému ovladači. Za mě prostě 5 hvězd z 5.

Viditelnost za denního světla: Normální

• zvuk
  • ovladač
  • Ambient mode
  • Nic, jsem nadšený

Jsem jsem mile překvapen, Samsung se technologicky posunul o velký kus a odvedl dobrou práci. A o designu ani nemluvím. Televize je vážně dokonalá, pokud si potrpíte na designové kousky a aby to u vás nějak vypadalo. Obraz a zvuk jsou neskutečné! Na TV opravdu hodně vychytané. TV jednoduše zapojíte. Celé ovládání je intuitivní. TV máme na zdi a vypadá to opravdu krásně. Díky Ambinent modu vám dokáže i splynout.

Viditelnost za denního světla: Normální

Samsung UE55NU8002