Samsung QE65LS03

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
165.1 cm
Úhlopříčka v palcích
65 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
Smart televizory
ano
4K televizory
ano
Hmotnost
26.5 kg
Energetická třída
A
Modelový rok
2019
Rozlišení
3840 x 2160
Prohnutá obrazovka
ne
Podpora HDR
ano
Scart
ne
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Sluchátkový výstup
ne
Počet USB vstupů
2
PIP (obraz v obraze)
ano
Wi-Fi
ano
HbbTV
ano
LAN konektor
ano
Podpora kodeku H.265 HEVC
ano
Záznam na USB
ano
Operační systém
Tizen
Hotelový mód
ano
Netflix
ano

Recenze

 • , zakoupeno v MALL.CZ

  Doporučuje produkt

  100 %

  Krásný obraz. Jednoduché nastavení. S ovladačem je třeba se sžít. Na stěně vypadá skvěle. Doporučuji.

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
165.1 cm
Úhlopříčka v palcích
65 palců
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ano
Smart televizory
ano
4K televizory
ano
Hmotnost
26.5 kg
Energetická třída
A
Modelový rok
2019
Rozlišení
3840 x 2160
Prohnutá obrazovka
ne
Podpora HDR
ano
Scart
ne
USB port
ano
Počet HDMI vstupů
4
Sluchátkový výstup
ne
Počet USB vstupů
2
PIP (obraz v obraze)
ano
Wi-Fi
ano
HbbTV
ano
LAN konektor
ano
Podpora kodeku H.265 HEVC
ano
Záznam na USB
ano
Operační systém
Tizen
Hotelový mód
ano
Netflix
ano

Popis produktu

4K QLED televizor SAMSUNG s rozlišením 3840 × 2160 v úhlopříčce 163 cm (65"), HDR, duální tuner DVB-T/T2 (HEVC/H.265)/S2/C, Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, HbbTV, přehrávání z USB, záznam vysílání na USB, Timeshift, ovládání hlasem (AJ), webový prohlížeč, Art Mode + Art Store,– kompatibilní s rámy Samsung The Frame, dekodér Dolby Digital Plus, Připojení 4× HDMI 2.0 (ARC), 3× USB 2.0, 1× LAN, 1× optický audio výstup, 1× Cl+ (1.4)

Obraz? Ano, a také televizor   * Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného obrázku. Objevte naši produktovou galerii.  4 Hlavní funkce   1. 100% barevný objem

Anorganická technologie, která reprodukuje 100% barevného objemu s jakoukoli úrovní jasu   2. Art Store

Přihlaste se k odběru a získejte neomezený přístup k výjimečné řadě fotografií a uměleckých děl   3. Jedno připojení a kabel jsou téměř neviditelné

Sjednotte všechny své kabely do jednoho a získejte čistší a čistší prostředí s One Connect   4. Není součástí dodávky nástěnný držák mezery

Rám zavěste na zeď za pouhých 15 minut a nenechte téměř žádnou mezeru

Nejlepší umělecké galerie ve vašem obývacím pokoji

Art Store

Užijte si 3 měsíční bezplatnou zkušební verzi s The Frame a objevte působivou škálu obsahu z uměleckého obchodu Samsung. Pronajmutím plné služby získáte neomezený přístup ke sbírkám umění a fotografií od nejtradičnějších k nejmodernějším.

Nejlepší umělecké galerie ve vašem obývacím pokoji

Art Store

Užijte si 3 měsíční bezplatnou zkušební verzi s The Frame a objevte působivou škálu obsahu z uměleckého obchodu Samsung. Pronajmutím plné služby získáte neomezený přístup ke sbírkám umění a fotografií od nejtradičnějších k nejmodernějším.   * V některých zemích nemusí být The Art Store k dispozici. ** Díla obchodu Art Art se mohou změnit bez předchozího upozornění. *** V některých zemích nemusí být umělecká prodejna k dispozici. **** Díla obchodu Art Art se mohou změnit bez předchozího upozornění.

Objevte různé kategorie umění

Snadné odhalení

Všichni se můžeme zamilovat do nějakého uměleckého díla; od použité barvy, techniky, inspirace tématu ... Díky seskupení podle kategorií bude zábavnější a jednodušší objevit širokou škálu děl, kus za každý den. * Obrázky jsou poskytovány pouze pro ilustrativní účely, aby se usnadnilo porozumění.    

Největší umělecká sbírka na vašem televizoru

Vyzkoušejte to na 3 měsíce * Služba se může lišit podle oblasti.

ART režim

Vylepšete svůj prostor uměním

Užijte si svou vlastní uměleckou sbírku a ukážte ji nejmodernějším způsobem. Rám se přizpůsobí vašemu prostoru a vašemu stylu. Elegantní doplněk vašeho domova. Chcete-li si vychutnat působivou televizi, zapněte ji a obdivujte svá oblíbená umělecká díla. * Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného obrázku. Objevte naši produktovou galerii.

Vytvořte si vlastní kolotoč obrázků  

Oblíbené 

Užijte si svou vlastní galerii se svými oblíbenými kousky v obývacím pokoji. Vyberte a označte svá oblíbená díla a přistupujte k nim z jednoho místa.   * Obrázky jsou poskytovány pouze pro ilustrativní účely, aby se usnadnilo porozumění.

Proměňte svůj prostor

Naprogramujte svá umělecká díla 

Synchronizujte umělecká díla a fotografie umělců, které se vám nejvíce líbí, a dejte jim druhý život ve vašem obývacím pokoji.   * Obrázky jsou poskytovány pouze pro ilustrativní účely, aby se usnadnilo porozumění.

Užijte si umění celý den

Senzor jasu

Senzor jasu detekuje okolní světlo a automaticky vyrovnává jas obrazovky a barevný tón pro přirozené osvětlení. Ve dne iv noci si můžete užívat umění v perfektních podmínkách. * Výkon se může lišit v závislosti na osvětlení.

Zjistěte svou přítomnost

Pohybový senzor detekuje vaši přítomnost a promění televizní obrazovku na umělecké dílo, takže si můžete užívat své oblíbené kousky. Když odejdete, vypne se, aby se šetřila energie. * Pohybový senzor pracuje, když je aktivován v režimu Art. Výkon se může lišit v závislosti na osvětlení.

Váš rám, váš styl

Přizpůsobitelný rám

S rámečkem máte moc se rozhodnout. Vyberte si rám, který nejlépe vyhovuje vašemu prostoru nebo vašemu vkusu. Díky své magnetické sestavě jej můžete přizpůsobit mrknutím oka. * Přizpůsobitelné rámečky se prodávají samostatně.

Dej to poslední dotek s rámečkem

Změňte vzhled svého obývacího pokoje pomocí přizpůsobitelných rámečků pro váš televizor.    

Nenechte se rozptylovat

Jeden kabel

Sjednotte všechny kabely do jednoho a získejte čistší a čistší prostředí díky téměř neviditelnému kabelu. * Zařízení musí být připojena k One Connect. ** Pouze pro kompatibilní zařízení. *** Jedno neviditelné připojení 15 m prodává se samostatně **** Rám je k dispozici pouze s jedním neviditelným připojením (VG-SOCR15).

Jeden připojit

Připojte všechna zařízení k zařízení One Connect pomocí téměř neviditelného kabelu, abyste optimalizovali svůj prostor a udrželi jej bez poskvrny.    

Pověste to jako obrázek

NO GAP nástěnný držák

Instalace rámu je jednoduchá a rychlá, můžete jej naklonit do stran, dozadu nebo dopředu pro ideální polohu. Dokonale se přizpůsobí ve všech typech prostorů. * Držák na zeď bez mezer se prodává samostatně. ** Od zadní strany televizoru se mezera může lišit v závislosti na instalaci a typu stěny. *** Mezi stěnou a televizorem může být malá mezera, pokud zeď není 100% plochá, je postavena bez perspektivy s podlahou nebo je nesprávně instalována. **** Skutečný úhel sklonu se může lišit v závislosti na velikosti.    

Proměňte svůj prostor ve skutečnou galerii

Možnosti podpory

Mysli jinak. Pokud nechcete pověsit rám, vyberte si z různých možností podpory, které nejlépe vyhovují vašemu stylu a osobnosti. * V závislosti na regionu nebo modelu může být podpora Studio prodávána samostatně. ** Podpora studia je kompatibilní s 55 “/ 65” televizory The Frame. *** Rám je k dispozici pouze s podporou Studio (VG-STSM11B).    

Přizpůsobte své umění

Nyní máte více možností než kdy dříve přizpůsobit svůj rám. Režim Art vám umožňuje vybrat si mezi 7 různými styly a paletou 10 barev. Nakonfigurujte galerii podle svých představ tak, aby vaše umělecká díla a fotografie vypadaly perfektně.

Přizpůsobte své umění

Nyní máte více možností než kdy dříve přizpůsobit svůj rám. Režim Art vám umožňuje vybrat si mezi 7 různými styly a paletou 10 barev. Nakonfigurujte galerii podle svých představ tak, aby vaše umělecká díla a fotografie vypadaly perfektně.

Miliony barev s kvantovou tečkou

QLED 100% barevný objem

Skutečné barvy jako život sám. Díky exkluzivní technologii Samsung Quantum dot reprodukují televizory Frame 100% barevného objemu a zobrazují jasné a tmavé scény s jakoukoli úrovní jasu * QLED byl ověřen světově uznávanou certifikační a testovací asociací Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) pro svou schopnost produkovat 100% barevný objem.

Úžasný HDR s nejlepším QLED

HDR

S technologií HDR si můžete vychutnat všechny scény, jako by to byl skutečný život. Hlubší a přirozené kontrasty *    

Hlasové asistenty  

Frame TV se stává středem nového propojeného života. * Některé funkce a funkce poskytované zařízeními nemusí být kompatibilní nebo mají omezení použití. ** Kompatibilita funkce napájení televizoru se může lišit v závislosti na modelu.

Bixby v rámu

Můžete také mluvit s The Frame. Bixbyho hlasový asistent jde daleko za pouhé ovládání Rámu. Zeptejte se a obdržíte! * Tato funkce je k dispozici pouze v některých jazycích. ** Obsah zobrazený na obrazovce jsou simulované obrázky pouze pro ilustrativní účely.

Airplay 2

Integrovaný AirPlay 2 vám umožňuje přehrávat nebo sdílet obsah ze zařízení Apple na velké obrazovce. Snadno přehrávejte videa, hudbu, fotografie a mnohem více obsahu ze zařízení iPhone, iPad a Mac v rámečku. “ * Specifikace vzhledu, designu a uživatelského rozhraní, které nemají vliv na výkon produktu, se mohou bez předchozího upozornění změnit. * iTunes jsou k dispozici pouze pro uživatele starší 13 let v USA. UU. Vyžaduje se přístup k internetu (mohou být účtovány další poplatky). Příslušné podmínky    

Amazon Alexa

Nový rámeček spolupracuje s Alexou, aby vám usnadnil život. Díky kompatibilitě můžete Alexa přimět k zapnutí televizoru, změně kanálu, ovládání hlasitosti a mnohem více. * Amazon, Alexa a všechna loga související s ochrannými známkami Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. * Služba nemusí být k dispozici v době spuštění The Frame a její dostupnost se může lišit podle oblasti. *** Dostupnost funkcí a uživatelské rozhraní se mohou lišit podle oblasti. Před použitím ji zkontrolujte. **** Kompatibilita funkce napájení televizoru se může lišit v závislosti na modelu.    

Asistent Google

Nové televizory The Frame spolupracují s Google Assistant, aby vám usnadnily život. Změňte kanál, upravte hlasitost, ovládejte přehrávání a mnohem více pouze pomocí hlasu. * Google, její související značky a loga jsou registrované ochranné známky společnosti Google LLC. * Služba nemusí být k dispozici v době spuštění The Frame a její dostupnost se může lišit podle oblasti. *** Dostupnost funkcí a uživatelské rozhraní se mohou lišit podle oblasti. Před použitím ji zkontrolujte. **** Kompatibilita funkce napájení televizoru se může lišit v závislosti na modelu.    

S QLED je vše jednodušší

Jeden dálkový ovladač a Smart TV

QLED je ještě chytřejší díky Smart TV a One Remote Control. Snadný přístup k veškerému obsahu z jakéhokoli zařízení, od dekodéru po konzolu, aplikace nebo živou televizi. Potřebujete pouze jediné dálkové ovládání * Kompatibilní zařízení se mohou lišit podle oblasti. ** Aktuální produkt a dálkové ovládání se mohou lišit od skutečného produktu a zobrazeného na obrázku. *** Musíte si stáhnout a nainstalovat aplikaci SmartThings.    

Apple TV

S novou aplikací Apple TV si můžete zakoupit, vypůjčit si a sledovat nejnovější vydání ve filmech a přihlásit se k odběru kanálů Apple TV. Stačí kliknout na ikonu aplikace Apple TV a ponořit se do celého jejího obsahu. * Apple a Apple TV jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. ** Obsah obrazovky je pro ilustraci simulován.      

Obsah, který chcete, v dlani

Zapomeňte na prohledávání nabídek. Rychlý přístup k vaší oblíbené sérii pomocí exkluzivních tlačítek Netflix, Prime Video a Rakuten na dálkovém ovladači. Rychlé a snadné.     -    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v MALL.CZ

  Doporučuje produkt

  100 %

  Krásný obraz. Jednoduché nastavení. S ovladačem je třeba se sžít. Na stěně vypadá skvěle. Doporučuji.