Samsung UE40HU6900

80 %

Popis produktu

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
102 cm
Roční spotřeba energie
115 kWh
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ne
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
11.4 kg
Energetická třída
B
Modelový rok
2014
Rozteč otvorů VESA
200 x 200

Recenze

 • , zakoupeno v OKAY.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • Super hračka pro velké
  • nic

  100%

 • , zakoupeno v KASA.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Byl mi doporučen přítelem, úžasné barevné rozlišení
  Doporučila bych všem svým přátelům

 • , zakoupeno v ELLAND

  Doporučuje produkt

  100 %
  • UHD TV co dodat...
  • Nic!!!!

  Top

Parametry produktu

Druh televizorů
LED
Úhlopříčka obrazovky
102 cm
Roční spotřeba energie
115 kWh
DVB-T tuner
ano
DVB-T2
ne
DVB-S/S2
ano
Smart televizory
ano
3D televizory
ne
4K televizory
ano
Hmotnost
11.4 kg
Energetická třída
B
Modelový rok
2014
Rozteč otvorů VESA
200 x 200

Popis produktu

Samsung přináší televizory pro rok 2014, které přináší inovativní funkce, štíhlejší provedení a propracovanější obraz. Model Samsung UE40HU6900 nabízí inteligentní funkce, možnost hlasového ovládání, UHD rozlišení, výkonný čtyřjádrový procesor či možnost zobrazení mobilního obsahu na televizoru a dálkové ovládání pomocí smartphone. Televizor UE40HU6900 je ideální pro milovníky nových trendů. UHD (4k) rozlišení 3840x2160.

Úžasný obraz UHD s věrnými a živými barvami

Díky technologii Color Brilliance uvidíte všechno přesně tak, jak to příroda zamýšlela. Televizor podává barevné odstíny s ohromující přesností – jako byste byli součástí děje. Všechno, co vidíte na obrazovce, je jasné a syté. Barvy ožívají v nádherné intenzitě a obraz vypadá přirozeně a věrně. Nyní se můžete ponořit do mimořádně živého obrazu UHD, který je skutečně brilantní.

Převod na rozlišení UHD zvyšuje kvalitu každého sledovaného obsahu

Díky obrazovému systému UHD od společnosti Samsung si můžete vychutnávat různé typy obsahu v téměř dokonalé kvalitě obrazu UHD, a to i v případě, že daný obsah nepochází ze zdroje UHD. Inovativní technologie zpracování od společnosti Samsung zvyšuje kvalitu vysílaných televizních pořadů a filmů, stejně jako videa na vyžádání a dalšího obsahu. To znamená, že tato technologie nejenže zpracovává zdroje UHD tak, aby se zobrazovaly s ostrým rozlišením 4K, ale převádí také obsah s nižším rozlišením na úroveň ostrosti, která je téměř stejná jako při rozlišení Ultra High Definition.

Detailnější obraz vytvořený pro rozlišení UHD

S pokročilou technologií ztmavování obrazu UHD od společnosti Samsung získáte při sledování obsahu s rozlišením UHD ideální úroveň kontrastu a barev. Vyšší rozlišení UHD mimo jiné znamená, že k zobrazení mimořádně detailního obrazu je potřebná vyšší úroveň jeho zpracování. Právě proto společnost Samsung vyvinula technologii ztmavování obrazu UHD, která optimálně zpracovává černou a bílou a vytváří mnohem živější barvy.

Čtyřnásobek rozlišení Full HD

Obraz s rozlišením Ultra HD znamená, že na obrazovce uvidíte každičký složitý detail zřetelněji než kdykoli předtím. Váš televizor Samsung UHD nabízí čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD s přesnými a věrnými barvami. Vychutnávejte si obraz, který byl optimalizovaný k dosažení ještě větší ostrosti, a detaily, jaké jste ještě nikdy neviděli.

Technologie Clear Motion Rate minimalizuje rozmazání pohybu

Díky pokročilé technologii Clear Motion Rate (CMR) od společnosti Samsung se dokonce i rychle se měnící scény zobrazují čistě. Vyšší úroveň CMR znamená čistší obraz a menší rozmazání pohybu, takže akční filmy, sportovní přenosy a další zábavu si můžete vychutnávat v maximální kvalitě. Tato technologie využívá vyšší obnovovací frekvenci panelu, vyšší rychlost obrazového procesoru a technologii podsvícení. To znamená, že obraz je jasně lepší.

Připravený na budoucnost

Televizní technologie se neustále vyvíjejí a totéž platí i pro televizor Samsung UHD. Díky soupravě UHD Evolution Kit* můžete svůj televizor Samsung UHD aktualizovat tak, aby byl kompatibilní s budoucími standardy UHD, aniž byste museli kupovat nový televizor. Připravte se na budoucí standardy UHD s funkcí Future Ready*.* Souprava UHD Evolution Kit se prodává samostatně.* Tato funkce je založená na aktuálních možnostech připojení televizorů UHD, standardech vysílání a iniciativách zaměřených na standardizaci technologie Blu-ray.

S rychlejším spouštěním se pobavíte dříve

Přístup k zábavě nyní můžete získat rychleji než kdykoli předtím. Možnost Instant On totiž znamená, že váš televizor Samsung Smart TV se spustí za méně než 2 sekundy. To je mnohem rychlejší než televizory Samsung Smart TV z roku 2013, díky čemuž budete trávit méně času čekáním a více času skutečným sledováním televizoru. Zamyslete se nad tím: všechny tyto ušetřené sekundy se sčítají. Nyní už nemusíte ztrácet čas čekáním, než se váš televizor zapne.* Skutečný dálkový ovladač se může lišit od ovladače na obrázku.Přístup k zábavě nyní můžete získat rychleji než kdykoli předtím. Možnost Instant On totiž znamená, že váš televizor Samsung Smart TV se spustí za méně než 2 sekundy. To je mnohem rychlejší než televizory Samsung Smart TV z roku 2013, díky čemuž budete trávit méně času čekáním a více času skutečným sledováním televizoru. Zamyslete se nad tím: všechny tyto ušetřené sekundy se sčítají. Nyní už nemusíte ztrácet čas čekáním, než se váš televizor zapne.

Skvělý multitasking s funkcí Multi-Link Screen (Quad) funkcí Multi-Link Screen od společnosti Samsung, která umožňuje sledovat více obrazovek současně, si můžete svou zábavu vychutnávat na zcela nové úrovni. Funkce Multi-Link Screen (Quad) vám umožňuje používat na obrazovce televizoru UHD až čtyři různé obrazovky současně, a to způsobem, který vám vyhovuje nejvíce. To znamená, že na jedné obrazovce můžete sledovat živé televizní vysílání a na druhé se dívat na obsah služby On TV, zatímco na zbývajících dvou obrazovkách sledujete videoklipy z YouTube a zároveň vyhledáváte další obsah, na který byste se mohli dívat. Zažijte ten pocit, kdy máte v jednom televizoru až čtyři televizory UHD. * Možnosti funkce Multi-Link Screen se mohou lišit v závislosti na oblasti.* Funkce se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru.

Skvělý multitasking s funkcí Multi-Link Screen (Dual)

S funkcí Multi-Link Screen od společnosti Samsung, která umožňuje sledovat více obrazovek současně, si můžete svou zábavu vychutnávat na zcela nové úrovni. Můžete vyhledávat informace na internetu o televizní show, který sledujete na stejné obrazovce, nebo sledovat doporučené videoklipy související s live show zároveň.* Možnosti funkce Multi-Link Screen se mohou lišit v závislosti na oblasti.* Funkce se mohou lišit v závislosti na modelu televizoru.

Váš televizor rozumí celým větám, které říkáte

Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete svůj televizor ovládat lépe než jen pomocí jednoslovných příkazů. Když chcete sledovat film, stačí, kdy řeknete „find“ (najít), název filmu a potom slovo „movie“ (film). Když chcete sledovat sedmý televizní kanál, řekněte „channel 7“ (kanál 7). Když chcete navštívit webovou stránku, jednoduše řekněte její webovou adresu. Pomocí svého hlasu můžete vyhledávat i informace o počasí, sportovní výsledky a burzovní informace* a otevírat různé aplikace, jako je například YouTube.* Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control* Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.* Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.* Vyhledávání informací o počasí, sportovních výsledků a burzovních informací pomocí hlasové interakce nemusí být v některých oblastech dostupné.

Řekněte klíčové slovo a najděte ho pomocí hlasové interakce

Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete vyslovením jediného slova ovládat svůj televizor a najít přesně to, co potřebujete. Pokud chcete sledovat film, stačí, když kliknete na tlačítko vyhledávání na obrazovce a vyslovíte název filmu. Chcete-li otevřít aplikaci, kterou chcete použít, jako je například YouTube, stačí říct její název. Když chcete navštívit webovou stránku, jednoduše řekněte její webovou adresu. Se sofistikovanou technologií hlasové interakce od společnosti Samsung je to opravdu tak jednoduché.* Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control* Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.* Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.

Jednoduše ovládejte televizor pomocí hlasových příkazů

Díky nejnovější technologii hlasové interakce od společnosti Samsung můžete svůj televizor ovládat pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Pomocí svého hlasu můžete získat přístup k různým funkcím televizoru včetně výběru kanálu, nastavení úrovně hlasitosti či vypnutí televizoru. K dispozici jsou i jednoduché hlasové příkazy, které vám umožňují pozastavit a zastavit obsah, který právě sledujete. * Funkce hlasové interakce vyžaduje ovladač Samsung Smart Control* Hlasové ovládání není dostupné ve všech jazycích, dialektech a oblastech.* Výkon se liší v závislosti na jazyce, výslovnosti, hlasu a okolním hluku.

Jednoduché ovládání televizoru pomocí touchpadu a pohybu

Díky ovladači Samsung Smart Control je používání televizoru mnohem intuitivnější. Pomocí touchpadu můžete procházet mezi panely služby Smart Hub a posouvat webové stránky, zatímco ukázání dálkovým ovladačem vám pomocí ovládání pohybem umožňuje pohybovat kurzorem na obrazovce a jednoduše zadávat text. Užitečné klávesy na ovládání videa vám rovněž pomáhají při sledování filmů, televize a dalšího obsahu, který jste si stáhli nebo spustili na vyžádání.

Aktualizovaná aplikace Smart View propojuje váš televizor, zařízení a obsah nejnovější aplikací Smart View 2.0 od společnosti Samsung si můžete snáze vychutnávat všechen svůj obsah, kdykoli budete chtít. Pomocí své domácí sítě můžete přenášet živé televizní vysílání do svého inteligentního telefonu či tabletu a používat své mobilní zařízení jako dálkový ovladač televizoru. Pomoci multimediálního panelu služby Smart Hub zase můžete v inteligentním telefonu nebo počítači získat přístup k obsahu na televizoru Smart TV a vychutnávat si ho. Všechno se používá jednoduše, takže nemusíte dělat nic jiného, než si to užívat. *Instalace vyžaduje, aby televizor a mobilní zařízení byly připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu).*Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízení.

Snadno a rychle sledujte obsah z mobilního zařízení na velké televizní obrazovce

S novým televizorem Samsung Smart TV si můžete snadno a rychle vychutnávat obsah z mobilních zařízení na větší obrazovce. Díky vylepšené technologii zrcadlení obrazovky od společnosti Samsung je celý proces jednoduchý a není nutné měnit zdroj televizního vysílání. Stačí, když v mobilním zařízení otevřete panel oznámení, vyberete ikonu zrcadlení obrazovky a potom vyberete televizor. To je vše, co musíte udělat, abyste si aplikace, hry a další obsah mohli vychutnávat v plném formátu obrazovky televizoru.

Rychlý čtyřjádrový procesor pro vyšší výkon

Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru vám televizor Samsung Smart TV nabízí vyšší výkon. Rozdíl poznáte okamžitě – při rychlejším multitaskingu a přepínání mezi obsahem a procházením webu, stejně jako při plynulejší interakci. S tímto vyšším výkonem budete moci sledovat obsah bez čekání, díky čemuž budou vaše zážitky ze zábavy mnohem příjemnější.

Maximální vzrušení z velkého zápasu s režimem Fotbal

V režimu Fotbal ostře a živě vyniká zelený trávník na hřišti i všechny ostatní barvy stadionu. Díky výkonnému vícenásobnému prostorovému efektu uslyšíte nadšení všech diváků. Po zapnutí režimu Fotbal se automaticky začne nahrávat veškeré dění na televizní obrazovce*. A když se změní hladina zvuku, například při burácení oslavujícího davu nebo změně skóre, televizor tyto důležité okamžiky automaticky uloží, abyste se na něj mohli podívat později. Sledujte živé a nahrané zápasy současně a vychutnávejte si doma dokonalé fotbalové zážitky.*Funkce osobního videorekordéru a sdílení v sociálních sítích jsou k dispozici pouze u modelu Smart DTV.*K aktivaci osobního videorekordéru je vyžadován pevný disk.  

TECHNICKÉ PARAMETRY UE40HU6900:

Typ produktu

LED

Řada 6

Displej

Úhlopříčka obrazovky 40"

Úhlopříčka obrazovky (cm) 101 cm

Rozlišení 3.840 x 2.160

Ultra Clear Panel Ano

Video

Obrazový systém Quadmatic

Clear Motion Rate 200Hz

Micro Dimming Micro Dimming Pro

Wide Color Enhancer (Plus) Ano

Filmový režim Ano

Zvuk

Dolby MS10 / MS110 MS11

DTS Studio Sound / DNSe+ DTS Studio Sound

DTS Premium Sound / DTS Premium Sound 5.1 DTS Premium Sound 5.1

Automatické vyrovnání hlasitosti Ano

Přizpůsobení zvuku Ne

Zvukový výkon (RMS) 20 W (levý 10 W, pravý 10 W)

Typ reproduktorů Vyzařování dolů

Smart TV

Smart Hub Ano

Samsung SMART TV Ano

On TV Ano (15 evropských zemí)

Filmy a televizní pořady Ne

Multimedia Ano

Aplikace Ano

Game Ne

Fitness Ano

Více obrazovek (dvě/čtyři obrazovky) Čtyři

Skype™ na televizoru Samsung Připraveno

Webový prohlížeč Ano

Inteligentní interakce

Hlasová interakce Ano (CZ, SK)

Ovládání hlasem Ano

Rozpoznávání tváří Připraveno

Ovládání pohybem Připraveno

Inteligentní konvergence

Vysílání obsahu Ano

Zrcadlení obrazovky Ano

Samsung SMART View Ano

Inteligentní domovská obrazovka Ano (FR)

Snadné párování PIN Ano

Přijímač/vysílání

Dvojitý přijímač Ano

CI/CI+/2CI+ CI+ (1.3)

Přijímač DTV DVB-T / C / S2

Analogový přijímač Ano

MHP, MHEG, HbbTV, ACAP, GINGA, OHTV HbbTV (ES, PT, FR, BE, NL, LU)

Připojení

HDMI 4 (HDMI 2.0/HDCP 2.2)

USB 3

Komponentní vstup (Y/Pb/Pr) 1

Kompozitní vstup (AV) 1 (společné použití pro komponentní vstup Y)

Ethernet (LAN) Ano

Sluchátka Ano

Digitální zvukový výstup (optický) 1

Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 2

Externí připojení (RS-232C) Ne

Infračervený výstup Ano

Slot CI 1

Scart 1

One Connect (konektor) Ano

Wi-Fi Direct Ano

HDMI 1.4a s podporou zpětného zvukového kanálu Ano

Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN Ano

Anynet+ (HDMI-CEC) Ano

Design

Design Tvar písmena T

Typ rámu VNB

Barva přední strany Černá

Typ podstavce Tvar písmena T

Otáčení (doleva/doprava) Ne

Další funkce

Okamžité zapnutí Ano

Čtyřjádrový procesor+ Ne

Usnadnění TTS (12 zemí EU) / zoom

Automatické vypnutí Ano

Hodiny a časovač zapnutí/vypnutí Ano

Časovač režimu spánku Ano

BD Wise Plus Ano

Titulky Ano

Klonování seznamu kanálů na USB Ano

ConnectShare™ (USB 2.0) Movie

Režim Fotbal Rozšířený

Vestavěná funkce POP Ano

EPG Ano

PVR Ready Ano

Herní režim Ano

Jazyk OSD 27 evropských jazyků

Obraz v obraze Ano

Vestavěné rozhraní BT HID Ano

Podpora rozhraní USB HID Ano

Podpora technologie Smart Evolution Ano

TV SoundConnect Ano

Teletext (TTXT) Ano

Časový posun Ano

Ekologické funkce

Ekologický snímač Ano

Obsah rtuti 0 mg

Přítomnost olova Ano

Napájení

Zdroj napájení 220-240 V, 50 / 60 Hz

Příkon (pohotovostní režim) 0,5 W

Rozměry

Rozměry balení (Š x V x H) 1.043 x 635 x 166 mm

Souprava s podstavcem (Š x V x H) 916,9 x 585,9 x 258 mm

Souprava bez podstavce (Š x V x H) 916,9 x 538,4 x 50,3 mm

Hmotnost

Hmotnost balení 13,5 kg

Hmotnost soupravy s podstavcem 11,4 kg

Hmotnost soupravy bez podstavce 8,7 kg

Příslušenství

Model dálkového ovládání TM1460A

Baterie (pro dálkový ovladač) Ano

Dotykové ovládání Samsung Smart (součást balení) Ano

Podpora mimořádně tenkého držáku na stěnu Ano

Podpora miniaturního držáku na stěnu Ano

Podpora držáku na stěnu VESA Ano

Podpora podlahového podstavce Ano

Prodlužovací kabel infračerveného rozhraní (součást balení) Ano

Bezdrátová klávesnice (součást balení) Ne

Bezdrátový síťový adaptér (součást balení) Ne

Uživatelská příručka Ano

Elektronická příručka Ano  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

7zákazníků doporučuje produkt
4zákazníci nedoporučují produkt
80 %
průměr z 20 hodnocení
5
14 ×
4
0 ×
3
4 ×
2
1 ×
1
1 ×
 • Nedoporučuje produkt

  10 %
  • niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic
  • telka se sama vypíná,zapíná.evidentně špatně komunikuje s CL slotem jelikož při přepínání úplně vypadne signál.režim fotbal je taky skvělá věc,protože se stačí dotknout lehce ovladače a telka nahrává,celý den do zblbnutí.televizi samsung jsem kupoval teď potřetí,nikdy to už neudělám,skvělá byla jen plazma 60 palců někdy před 5 ti lety proti ní nebylo co namítnout.
  • před 14 dny jsem koupil LG 55LF652V ,je to skvělý přístroj
  • a samsung se mu nemůže vyrovnat,ty tam jsou doby kdy byl samsung na špici

  rozhodně nekupovat!

 • 100 %
  • Ultra HD rozlišení.
  • TELEVIZE NENÍ 3D!!!

  I když na heurece je v 3D televizích, tak 3D nepodporuje.

 • , zakoupeno v OKAY.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • Super hračka pro velké
  • nic

  100%

 • Doporučuje produkt

  90 %
  • Cena
  • 4k rozlišení
  • podpora DVB-T2 a H265
  • pořady ukládá a přehrává včetně skrytých titulků
  • 2 ovladače
  • relativně nízká spotřeba (dle okolního osvětlení)
  • třídění kanálů není moc příjemné
  • spotřeba ve stand-by 7-9W
  • prozatím nevím, jak nahrané pořady odstranit

  Dlouho jsem vybíral televizi do obýváku, kdy "SMART tv" jsem ze začátku vylučoval. Měl jsem pocit, že toho neumí zas až tak tolik. Jelikož mám ale malé děti, které sledují videa na youtube, nakonec jsem koupil tuto SMART a nelituji toho.

  OBRAZ
  Kvalita obrazu je velmi dobrá, sledování jakéhokoliv vysílání / filmu / videa je mnohem plynulejší než třeba na počítači - televize "nějak"? jakokdyby "dopočítává"? mezisnímky videa, takže je pak obraz mnohem plynulejší. Klasické TV vysílání (non-HD) vypadá na TV obstojně - záleží hodně na kvalitě daného pořadu.
  Televize automaticky nastavuje jas obrazovky dle okolního osvětlení, tedy obraz je vždy dostatečně viditelný. S tím samozřejmě souvisí spotřeba elektrické energie - např. přes den se pohybuje kolem 90W, kdežto večer pouze 30W (a to i při přehrávání 4k videa ve formátu H265!).

  TUNER
  Zkoušel jsem pouze DVB-T tunner a zdá se mě vcelku citlivý - naladil i kanály, které starší tunner nenaladil.
  Ve specifikaci se píše, že má 2 TV tunery, což asi neplatí. Je sice možné 1 pořad nahrávat na pozadí a přitom sledovat jiný pořad na jiném kanálu, ale je zde ovšem omezení, že oba kanály musí být ve stejném multiplexu. Plnohodnotné 2 tunery by musely mít asi 2 vstupní konektroy pro anténu / satelit - ale takových zařízení asi moc není.

  OVLÁDÁNÍ
  Ovládání televize je vcelku příjemné - systém televize má vcelku rychlé odezvy - nabídky ihned nabíhají, nic se "netrhá", přepínání kanálů je rychlé. U různých konkurenčních produktů mě právě "pomalost" ovládání odradilo. Součástí krabice jsou také 2 ovladače. Jeden je standardní TV ovladač a drůhý je "touch" ovladač, kdy po přiložení prstu na touchpad se na obrazovce objeví svítící bod. Pohybem ovladače ve vzduchu pak ovládáte tento bod, a chová se to potom v podstatě jako kurozr myši na počítači (něco jako laserové ukazovátko). Ovládání smart funkcí je pak mnohem snadnější.
  Je zde také možnost ovládat televizi hlasem, ale to jsem nezkoušel.
  Řazení kanálů je složitější - kanály nelze přeskupovat hromadně, ale po jednom. Ale prozatím jsem nenarazil na TV, kde by to šlo snadno. Zas až tak to nevadí - provádí se jednou za čas.

  DVB-T2 A H265
  Tato televize PODPORUJE (i když pár lidí zde v recenzích tvrdí že ne) budoucí standard TV vysílání DVB-T2 a také přehraje formát videa H265. DVB-T2 samozřejmě vyzkoušet nelze (zatím neexistuje vysílání v tomto standardu), ale přehrávání H265 jsem vyzkoušel a funguje naprosto perfektně - jak volně stažené ukázky v 4k rozlišení a H265, tak vlastní video kódované pomocí vývojové x265 v MKV kontejneru. Neobjevují se při tom žádné artefakty v obraze. Předpokládám, že Samsung je schopen podporu standardu H265 udržet i nadále - televize má možnost aktualizací pomocí připojení na internet.

  SMART FUNKCE
  Jsou zde speciální aplikace jako youtube, stream, idnes, apod. Přehrávání videa na youtube je plynulejší než na počítači (viz sekce OBRAZ). I videa v horší kvalitě vypadají obstojně.
  Lze spustit i klasický webový prohlížeč, i když ten se mi zdál pomalejší. K tomuto účelu je lepší připojit nějakou drátovou nebo bezrátovou USB klávesnici, což televize také podporuje.
  Velmi se mi líbí bezdrátové sdílení obrazovky s mobilním telefonem - telefon bezdrátově spojíte s TV a vidíte kopii displeje telefonu na TV. Takže můžete ihned promítat fotky/videa, aniž byste je museli kopírovat např. na Flash disk.

  NAHRÁVÁNÍ
  TV dokáže nahrávat pořady např. na Flash disk nebo externí HDD připojený k USB. Jsou zde 2 USB 2.0 (0,5A + 1A) a jeden USB 3.0 port. TV vyžaduje rychlý flash nebo HDD disk (4GB flash disk prohlásila za pomalý a 16GB SDHC kartu ve čtečce jako dostatečnou). Flash disk nebo externí HDD je pak používán také k funkci Timeshift - pořad se nahrává na pozadí a vy mezitím můžete sledovat to, co už se nahrálo (např. se vrátit pár minut zpět). Nahrané pořady je pak možné sledovat včetně skrytých titulků (mnoho zařízení toto neumí). Nahrávání pořadů je možné také naplánovat - v elektronickém průvodci jen vyberete pořad a můžete nastavit, že se má nahrát. V udčitou dobu jej televize nahraje (i když je vypnutá - přitom se nezapne, jen nahrává na pozadí).
  Nahrávaný pořad se uloží včetně názvu, jaký byl v EPG průvodci, a tedy jej lze pak snadno dohledat.
  Prozatím jsem neobjevil způsob, jak nahrané pořady v TV odstranit.

  PŘEHRÁVÁNÍ
  Je možné přehrávat různé videa, zvukové nahrávky a prohlížet fotografie z připojeného USB Flash disku nebo HDD. Televize podporuje vcelku slušnou škálu různých formátů. Jediné na co jsem narazil bylo video ve formátu 10bit. H264 a audio formát Opus, které televize nepřehrála. Naopak kupodivu přehraje např. video ve formátu 8bit i 16bit H265 a to i ve 4k rozlišení.
  Dále je možné procházet např. připojené počítače v lokální síti, ale tuto možnost jsem zatím nezkoumal.

  ZÁVĚR
  Televizi nemám moc dlouho, takže jsem ještě nevyzkoušel všechny její funkce. Ale mohu konstatovat, že se jedná o dobrý výrobek za momentálně velmi příznivou cenu.

 • 60 %
  • DBV-T2 ktera nepodporuje kodek H.265 ktery bude jednou v ČR. Takže ve vysledku Vam bude DBV-T2 jednou na nic a budete si muset stejne koupi set-top-box

  DBV-T2 ktera nepodporuje kodek H.265 ktery bude jednou v ČR. Takže ve vysledku Vam bude DBV-T2 jednou na nic a budete si muset stejne koupi set-top-box

 • , zakoupeno v KASA.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Byl mi doporučen přítelem, úžasné barevné rozlišení
  Doporučila bych všem svým přátelům

 • , zakoupeno v ELLAND

  Doporučuje produkt

  100 %
  • UHD TV co dodat...
  • Nic!!!!

  Top

 • , zakoupeno v ELLAND

  Doporučuje produkt

  90 %

  ok

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  90 %
  • odpovídal představě o TV dnešní doby (obraz, funce SMART, UHD....)
  • v obchodě deklarována energ. tř. A, ve skutečnosti byl v balení štítek se energ.tř. B.. :-(

  I tak je spokojenost veliká (teda aspoň zatím, ať to nezakřiknu!.. :-) ))

 • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

  Doporučuje produkt

  100 %

  naprostá spokojenost