Samsung UE46D7000

• který má televizor v nastavení

Doporučuji náročným uživatelům, kteří preferují kvalitní obraz a zvuk

• , zakoupeno v Alza.cz

• Obraz HD,3D,DVB-S2,funkce PVR,Internet,skype
    • Editace ptogramů v seznamu.
    • Ovládání web prohlížeče DO

Kvalitní a odzkoušený výrobek od ověřeného výrobce a spolehlivého dodavatele.

• , zakoupeno v Elme.cz

• špičkový TV
    • pro tento TV jsem se rozhodl z důvodu: CENA x VÝKON
    • jediná, nepatrná slabinka: nepohodlné třídění a řazení kanálů,

TV jsem si vybral na základě recenzí na internetu
    po třídenní zkušenosti mohu řící, že jsem si vybral špičkový televizor.
    Ovládání, a zejména kvalita obrazu je excelentní, a to jak při sledování sport. přenosů, tak i promítání digit. fotografií z dovolených.
    Doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitu bez kompromisu
    raději si pár tisícovek připlatit .....a mít dobrý výrobek

Úhlopříčka obrazovky
116 cm

LED televizory Samsung UE46D7000 série 7000 zcela změní váš pohled na televizi. Tyto Full HD televizory přicházejí s množstvím špičkových funkcí, které obohatí vaše zážitky z domácí zábavy. Inovativní design One Disign poskytne potěšení pro oči, jako žádný jiný televizor. Snoubí se v něm využití průhledných a elegantních materilů, které navodí pocit beztíže a vyvolájí nádherný efekt kapek rosy. Televizory série 7000 přinesou do vašeho domova i vzrušení z 3D atmosféry jako v kině, a to díky technologii Samsung 3D HyperReal Engine. Tato technologie optimalizuje zobrazování obrazu za účelem dosažení Full HD obrazu nejvyšší možné kvality.

UE46D7000

Inovativní zobrazovací panel Samsung Ultra Clear Panel, technologie Wide Color Enhancer Plus, Clear Motion Rate 800Hz, BD Wise a Micro Dimming zajistí reprodukci křiš´tálově čistého obrazu, zatímco funkce ConnectShare Movie, Anynet+ a čtyři HDMI konektory usnadní váš způsob interakce s televizorem. Série disponuje také vylepšenými možnostmi připojení k Internetu a prohledávání jeho obsahu díky funkcím, jako jsou Smart Hub, Vaše video, Prohledat vše, a Webový prohlížeč. A se všemi dalšími bonusy, jako jsou 3D brýle , bezdrátové rozhraní AllShare a funkce SRS Theater Sound už nikdy nebude sledování televizoru to, co předtím. Pomocí integrované funkce 3D konverze si také můžete užívat jakýkoliv 2D program v nádherném 3D formátu. S integrovaným bezdrátovým LAN sí´tovým rozhraním můžete navíc dále rozšířit kompatibilitu konektivity televizoru bez potřeby jakýchkoli dalších kabelů čí zařízení.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Skvělý obraz ve Full HD
    • Perfektní 3D scéna
    • Přehrávání stažených filmu ve FullHD plus 3D přímo z flash USB nebo po síti přes Wifi!!
    • Jednoduché menu
    • Spousta mediálních funkcí
    • lehce přístupné USB 2 připojení
    • Zatím jsem nepřišel nato jak se dají seřadit nalezené TV stanice podle vlastní volby a ne podle abecedy.

Doporučuji tuto LED TV i přesto že cena za poslední 3 měs razantně stoupla, jak počítám tak o celých 20%.

• jen cena
    • ve srovnání se Sony Bravia LED-116 cm je tento Samsung asi o 2 třídy níž-barevnost,zvuk,kompatibilita,zpracování,lagricový dálk.ovladač atd...máme obě tyto televize a je to jako srovnávat Dacii s Mercedesem...a cena Sony je jen o 11% vyšší,je lepší si připlatit a koupit Japonce

nesnese srovnání s Japonskou značkou,jedná se o levnější televizi s dobrou reklamou

• , zakoupeno v AkceNaElektro

• který má televizor v nastavení

Doporučuji náročným uživatelům, kteří preferují kvalitní obraz a zvuk

• , zakoupeno v Alza.cz

• Obraz HD,3D,DVB-S2,funkce PVR,Internet,skype
    • Editace ptogramů v seznamu.
    • Ovládání web prohlížeče DO

Kvalitní a odzkoušený výrobek od ověřeného výrobce a spolehlivého dodavatele.

• , zakoupeno v Elme.cz

• špičkový TV
    • pro tento TV jsem se rozhodl z důvodu: CENA x VÝKON
    • jediná, nepatrná slabinka: nepohodlné třídění a řazení kanálů,

TV jsem si vybral na základě recenzí na internetu
    po třídenní zkušenosti mohu řící, že jsem si vybral špičkový televizor.
    Doporučuji všem, kteří mají rádi kvalitu bez kompromisu
    raději si pár tisícovek připlatit .....a mít dobrý výrobek

• - skvělý obraz a zvuk
    • - DVB-T, C, S
    • - v balení 2 ks brýlí a ještě 2 ks od e-shopu jako dárek
    • - možnost náhrávání na FLASH
    • - zdlouhavé řazení kanálů, zvláště po stažení mnoha sat. programů

- je lehká, velmi dobře se s ní manipuluje na otočném držáku
    - tenký rámeček
    - tuto TV jsem si cíleně vybrala pro její vlastnosti

• Finalista soutěže ProduktRoku 2011, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů.

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz

• , zakoupeno v Electro World

• perfektní obraz i zvuk
    • televize obsahuje vše, co jsem si předstevovala

• , zakoupeno v Electro World

• Televize Samsung UE 46 D 7000 co se týká výbavy a ceny nemá současně konkurenci s ostatními značkami.
    • Jedinou nevýhodou je pracnější (zdlouhavé) seřazení kanálů.

Televize Samsung UE46D7000 má brilantní obraz.
    Má zabudované tunery jak satelitní tak kablový.
    Umí přijímat internet přes WiFi (není třeba dokupovat další díly).
    Vlastním již třetí televizi Samsung (UE 40 D 6510, LE 37 B 651).
    Doporučuji i ostatním.
    Má minimální orámování.

• , zakoupeno v KASA.cz

• skoro ve všech směrech
    • slabá konverze 2D na 3D

SPOKOJENOST