Recenze Samsung UE49NU8002

Ověřené recenze Samsung UE49NU8002

Ověřený zákazník MNOHO

Přidáno: 4. prosince 2018

Zakoupeno v MNOHO

• minimální rozdíly oproti QLED za daleko nižší cenu
  • smart ovládač
  • operační systém Tizen
  • u 49" není 100Hz panel, ale obraz je i tak OK

Bohužel se mi nevejde větší TV než 49", jinak bych šel do 55", která má 100Hz panel. Nic méně si nemyslím, že by to měl být až takový rozdíl při běžném sledování TV. Předtím jsem měl 100 Hz a ten rozdíl prostě nevidím. Možná u větší uhlopříčky by to bylo patrnější.
Stejně jako ostatní jsem řešil jestli koupit NU8002 anebo QLED Q6FN. Přesvědčil mě test https://www.rtings.com... a taky cena - 49"NU8002 se mi podařilo koupit za 18tis. a nejlevnější 49"Q6FN byl za 22tis. Ten rozdíl za 4 tisíce opravdu nestojí.
Velice mile mě překvapil smart ovládač, kterého jsem se děsil. Zvyknul jsem si během chvilky a teď bych už neměnil.
Kladně také hodnotím operační systém - svižný, lze si nastavit jen to, co mě zajímá, seřadit...
Když připočítám další klady -design, celkem dobrý zvuk (důležité pro ty, kteří nemají možnost pouštět přes zesilovač), tak je tento model velice dobrá volba.

Ladění stanic: Jednoduché

Přidáno: 10. listopadu 2018

Zakoupeno v MNOHO

• Hezký obraz - potřeba kvalitní zdroj signálu
  • Kvalitní zvuk
  • Obrazovka s malým rámečkem, hezký stojan
  • Malý dálkový ovladač - jde jen o zvyk s ním pracovat
  • Dva tunery, obraz v obraze lze používat pro dva televizní kanály
  • Dle informací nemá obrazovka 100 Hz obnovovací frekvenci
  • Ale i televize, které ji mají musí mít kvalitní signál

Určitě se v této cenové relaci jedná o velmi dobrou televizi s hezkým obrazem a kvalitním zvukem.

Ladění stanic: Jednoduché
Nastavení parametrů: Jednoduché