Samsung UE55KS7002

• Dobrý zvuk
    • Špatné pozorovací úhly
    • Občas zvlastne divne podani barev
    • Agresivni bila

Hral jsem si s nastavenim obrazu cely den a nakonec jsem se rozhodl tv vratit i presto ze jsem ji poridil za slusnych 32 400,- Tento model i dle vsech odbornych recenzi co se tyce cena vykon vychazi nejlepe.Celkove to neni spatna tv avsak me ocekavani bohuzel nenaplnila nechapu jak za ni nekdo mohl dat 50 000,-
    Kdyz stahnete podsviceni na uroven 7 tak obraz uz je obcas mdly vcetne barev nekdy neprirozene, pletovka obcas uz jde prilis do cervena atd.. Pri urovni 8-9 naopak uz boli oci, bila je uz moc agresivni proste lcd, zlata plazma!!!! Pokud chcete nejhlubsi cernou nastavte jas na 44 ! Pozorovaci uhly jsou jeste mnohem horsi nez jsem ocekaval .Neda se nic delat budu se muset jeste nejakou dobu divat na mou 6 let starou LG 50PK950 nez spadne ve vyprodeji cena oledu na nejakych prijatelnych cca 40 000 tis napr LG 55B6J

• , zakoupeno v Electro World

• Krasná televize, kvalitní obraz, rychlost zapnutí a vypnutí.
    • V mezeře mezi panelem a rámem televize nějaká "hmota" (asi lepidlo), v levém i pravém horním rohu. V cenové kategorii dané televize předpokládám, že bude vše na jedničku.

Televize je top, recenze nelhaly, vynikající poměr kvalita/cena.

• , zakoupeno v Electro World

• Skvělý obraz, na smart TV i dobrý zvuk. Investice do této televize se vyplatila. Sedmičková řada už nabízí opravdu skvělý divácky zážitek z filmů. Bál jsem se obrazu ze standardního vysílání na velké televizi s rozlišení 4K, ale televize se s ním vypořádala víc než obstojně a mile mě překvapila. Filmy ve full HD vypadají naprosto úžasně a o 4K ani nemluvě. Obraz úchvatný.
    • Youtube, HBBTV, komunikace s externími disky a s ostatními zařízeními naprosto skvělá a bez problémů. Široká podpora formátů videosouborů. Televize přehraje zdá se vše.
    • Zatím jsem nenašel. Možná jen, že stojan na televizi je trochu vratký.
    • Dálkové ovládání je dost nestandardní, chybí standardní číselná tlačítka kanálů, ale dá se na to zvyknout a případně dokoupit jiné.

Investice nelituju. Může se zdát, že cena cca 35tis (03/2017) za televizi je vysoká, ale za tuto cenu televize nabízí srovnatelnou kvalitu a možnosti jako televize, které jsou mnohem dražší

Druh televizorů
2016
Rozteč otvorů VESA
400 x 400

Nová úroveň jasu

Díky technologii HDR 1000 uvidíte světlé slunečné scény v celé jejich oslnivé kráse i každičký detail ukrytý v temných stínech. Od nynějška každá scéna oživne přímo u vás doma.

Požitek z věrných barev

Nové panely Quantum Dot vyvinuté společností Samsung zobrazí širší barevné spektrum pro dosažení přirozených barev, téměř k nerozeznání od skutečnosti. SUHD TV zobrazí 64krát více barevných odstínů než běžné televize Samsung.

Jasný obraz bez nežádoucích odrazů světla

Přírodou inspirovaná technologie Ultra Black využívá ke snížení odrazu nežádoucího světla jedinečný nanočásticový filtr od společnosti Samsung. Vychutnejte si dokonalý obraz i v jasném obývacím pokoji.

Remasterujte svůj obsah, který není v rozlišení SUHD

Funkce SUHD Remastering Engine společnosti Samsung automaticky analyzuje obsah, který není v rozlišení SUHD, a remasteruje ho, takže může být zobrazen co nejblíže záměru jeho původního autora.

Prožívejte napětí v každém okamžiku

Technologie Precision Black zvyšuje kontrast pomocí optimalizace podsvětlení panelu, takže veškerý obraz bude působit živěji a dramatičtěji.

Každý detail v úžasném rozlišení 4K UHD

Užijte si živé detaily ve čtyřnásobně vyšším rozlišení než Full HD televizory. Díky věrným barvám a jasu bude veškerý sledovaný obsah vypadat lépe.

Ponořte se hlouběji do obsahu

Funkce Auto Depth Enhancer aplikuje různé úrovně kontrastu na odlišné části obrazu. Výsledkem je mimořádná hloubka zobrazené scény. Užijte si fantastický obraz na novém televizoru.

Rychlý a jednotný přístup ke všem zdrojům obsahu

Nové ovládací menu nabízí jednotný přístup jak k televizním programům, tak i k internetovým videím (OTT), hrám, aplikacím, atd. Uživatelé mají přístup ke svému oblíbenému obsahu hned po zapnutí TV.

Vylepšete rozlišení pro živější obraz obraz

Technologie UHD Picture Engine společnosti Samsung vám i u steamovaného obsahu v nižším rozlišení nabídne obraz téměř na úrovni rozlišení UHD. K převedení oblíbeného obsahu do prvotřídní věrné kvality používá inovativní proces ve 4 krocích.

Lepší kontrast pro váš zážitek ze sledování

Díky optimalizovanému kontrastu, barvám a ostrosti poskytuje technologie UHD Dimming věrnou kvalitu obrazu. Oproti stávající technologii Micro Dimming jde do menších detailů a výsledkem je zážitek ze sledování jako nikdy předtím.

Snadné sdílení obsahu na televizoru

Přeneste pomocí aplikace Samsung Smart View obrázky, videa a hudbu z mobilního telefonu a PC do svého televizoru Smart TV. Vyznačuje se úžasnou konvergencí a snadným připojením, funguje na většině osobních mobilních zařízeních.

Vyšší rychlost, větší výkon

Uvnitř vašeho televizoru Samsung Smart TV tepe výkonný čtyřjádrový procesor, takže reakce na povely a spouštění aplikací nastanou okamžitě. Také poskytuje dostatek rychlosti, abyste si pomocí funkce Multi-Link Screen mohli vychutnat zpracování více úloh současně.

Zrychlete svůj televizor Smart TV díky platformě Tizen

Operační systém Tizen povznáší výkon televizoru Smart TV na vyšší úroveň, neboť nabízí rychlejší start, rychlý přístup k televizním programům a všem vašim aplikacím. Dokonce podporuje populární lokální video služby Voyo, HBO, ... Tím je dosaženo maximálního využití televizoru.

Jednoduché a rychlé bezdrátové připojení

Integrovaná bezdrátová lokální síť umožňuje připojit Smart TV k internetu bez zamotaných kabelů. Díky efektivnějšímu připojení si nyní můžete skutečně vychutnat výjimečný design vaší televize.

Zapojte do televizoru svou zábavu

Pomocí technologie ConnectShare můžete v jednom snadném kroku sledovat celou řadu vlastního obsahu. Stačí k televizoru připojit USB nebo pevný disk a budete si moci na velké obrazovce užívat filmy, hudbu a fotografie.

Vytvořte si svůj vlastní prostor zábavy

Televizory Samsung podporují vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit centrum multimediální zábavy ve vašem obývacím pokoji. Připojte HDMI přímo do televizoru a sledujte nejrůznější obsah z více zařízení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Obrazový systém

SUHD Remastering Engine

Motion Rate 200

PQI (index kvality obrazu) 2100

HDR (vysoký dynamický rozsah)

HDR 1000

Dynamický kontrastní poměr

Mega Contrast

Micro Dimming

UHD Dimming

Precision Black (místní stmívání)

Precision Black

Barva s kvantovými tečkami

Barva s aktivními krystaly

Není k dispozici

Wide Color Enhancer (Plus)

PurColor

Zvuk

Dolby Digital Plus

DTS Codec

Zvukový výkon (RMS) 40W

Typ reproduktorů 2.1 k (vyzařující dolů s basovým reproduktorem)

Basový reproduktor

Ano

Zvukový režim pro montáž na stěnu

Multiroom Link

Cloudová hra

Ano (FR,DE,ES,AT,CH)

Fakturace

Ano (FR,DE,ES,CZ,SK,AT,CH,LV,LT,EE)

ACR (automatické rozpoznávání obsahu)

Webový prohlížeč

Ano 2 přijímače

CI (Common Interface)

CI+(1.3)

Vysílání dat

HbbTV 1.5(FR,ES,EE) / HbbTV1.0(CZ,SK,PT,DE,AT,SZ,PL,BE,NL,LU)

Konektivita

HDMI 4

USB 3

Komponentní vstup (Y/Pb/Pr)

Kompozitní vstup (AV)

Ethernet (LAN)

Sluchátka

Není k dispozici

Zvukový výstup (mini jack)

Digitální zvukový výstup (optický) 1

Vstup RF (pozemní/kabelový vstup) 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 1

Externí připojení (RS-232C) 1

Slot CI 1

Scart

Podpora pro HDMI A / Návr. kanál

Rychlé přepínání HDMI

Podpora bezdrátového síťového adaptéru

Není k dispozici

Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN

Anynet+ (HDMI-CEC)

Okamžité zapnutí

Procesor

Čtyřjádrový

Usnadnění

Hlasový průvodce (UK, IE, FR, DE, IT, ES, NL, BE, LU, SE, FI, NO, DK, PL, PT, AT, CH) / Zvětšit / Vysoký kontrast

One Connect (konektor)

Digital Clean View

Automatické vyhledávání kanálů

Automatické vypnutí

BD Wise Plus

Titulky

Klonování seznamu kanálů na USB

Ano

Connect Share™ (pevný disk)

ConnectShare™ (USB 2.0)

Hmotnost soupravy bez podstavce 17,2 kg

Příslušenství

Model dálkového ovládání

TM1680A

Baterie (pro dálkový ovladač)

Ano

Samsung Smart Control (Included)

Ultra Slim Wall Mount Support

Napájecí kabel

Tenký kabel

• Za mě dobrý

Super obraz a funkce

• vybíral jsem až jsem asi přebral. 100 Hz je opravdu málo. Pokud se díváte např. na tenis je obraz přímo příšerný, televizor vůbec nestíhá. Divím se, že v recenzích o tom nikdo nepíše. Za ty peníze jsem takto nízkou frekvenci nečekal.

design, zvuk, obraz vše perfektní ale ne pro příznivce sportovních přenosů

• výborné wifi propojení s routerem přes DLNA, k vytvoření domácí sítě
    • z přenosného HDD, zvládá streamovat i 4K filmy bez jediného seknutí, včetně titulků
    • velmi tenká, tenké rámečky
    • obsahuje dobré hry
    • načte opravdu velké množství formátů filmů mkv, mp4, avi,..

bylo pro mě důležité neustéále neodpojovat přenosný HDD, kdykoliv si budu chtít pustit nějaký film. Nikde na forech tohle není moc dobře popsané, na technické podpoře SAMSUNGU mi spíš tvrdili opak. Ale DLNA funguje naprosto perfektně načte celý obsah HDD, fotky, hudbu, filmy, navíc přečte i titulky.

• Dobrá černá
    • Velmi dobrá pohybová ostrost
    • Velmi dobrý upscaling
    • Dobrý zvuk
    • Špatné pozorovací úhly
    • Občas zvlastne divne podani barev
    • Agresivni bila

• , zakoupeno v Electro World

• Krasná televize, kvalitní obraz, rychlost zapnutí a vypnutí.

Televize je top, recenze nelhaly, vynikající poměr kvalita/cena.

• dokonalá kvalita obrazu
    • one connect
    • nekvalita zpracování televize!!!

Televizi jsme dlouho vybírali a díky zkušenosti s předchozími tv Samsung to byla jasná volba. TV má dokonalý obraz a slušný zvuk. Bohužel kvalita výroby naprosto neodpovídá ceně! Zadni kryt se nám po dvou dnech provozu odlepil okolo hran a poté prosvítala zadní část obrazovky. Televize vrácena. Vyměnili nám ji za novou a po přinesení domu jsme zjistili špatné spasování přední spodní osvětlené stříbrné lišty na pravé straně. Je tam škvíra asi 2,5 mm, opětovně špatná kvalita výroby. Prodejce se zachoval naprosto dokonale a vše proběhlo k naprosté spokojenosti obou stran!

• Originál 100hz panel. Nanokrystaly vytvářejí špičkový kontrast, cena tv už je hodně slušná, spousta konektorů: 4 hdmi a 3 usb

Koupě tv v ničem nelituji

• , zakoupeno v Electro World

• Zatím jsem nenašel. Možná jen, že stojan na televizi je trochu vratký.

• , zakoupeno v elektrowagner.cz

• s kvalitním signálem vynikající obraz
    • překvapivě slušný zvuk
    • nízká spotřeba (ve srovnání s plazmou)
    • připojení kabelů a disků do "externího" boxu
    • dodávaný DO vypadá krásně, ale k ergonomii bych měl výhrady
    • logika editace oblíbených kanálů

Máte-li dostatek kvalitního obsahu (HD programy např. ze Skylinku, Blu-Ray) určitě budete s kvalitou obrazu spokojeni! Na pozemní vysílání v SD rozlišení se sice dá také dívat, ale za mě je to už dost velký kompromis v kvalitě. Ale na to, si tuto TV (už vzhledem k ceně) asi zákazník kupovat nebude. Dodávané DO je pro moje "pracky" malé a uvažuji o přikoupení univerzálního (OFA SAMSUNG cca 500,-). Pokud jsem to dobře pochopil, tak u oblíbených kanálů, sice můžete změnit pořadí, ale číslo kanálu zůstane původní - což se tedy moc nepovedlo :o( a je to "lehce" matoucí! Nejsem zrovna fanouškem Samsungu, TV jsem měl vždy Panasonic, ale jejich srovnatelný model je výrazně dražší :o(. V rodině již 2x TV Samsung z nižších řad máme a (pro mě trochu překvapivě) drží a hrají již několik let.

• super obraz,kvalitní panel,HDR 10 -1000 nitů ,100hz,10bit barvy,velmi dobrý jasný zvuk/řeč/ intuitivní ovladaní
    • snad ani nechci nic psát /drobnosti/

Opravdu vynikající tv. krasné zpracovaní ze všech stran,perfektní ovladač/není infra ale bluetooth/ přehledné menu.atd,atd.Tuto televizi jsem měl vyhlédnutou opravdu dlouho a čekal jsem po výstavě ces co bude v nových modelech pro rok 2017 -je tam vyšší jas 1500-2000nitů,jiný ovladač,jiný kabel k one conectu,takže žádná velká změna v obraze-cena 2500dolarů.Já koupil za 34500,-což je dobrá cena.Nové modely ješte na trhu nejsou ale za tuto cenu pravděpodobně nebudou ani za rok.