Sencor SLE 3209M4

4K televizory
8.2 kg

• , zakoupeno v Aukro.cz

Velmi dobrá cena.
    Koupil jsem to dceři do pokojíka a spokojenost.
    Dodání ihned.
    Splnilo mé ošekávání.

• cena,
    • velmi dobrý obraz
    • čeština
    • jednoduché ovládání

velmi dobrý obraz, intuitivní ovládání a ladění, není třeba dlouho studovat manuál, malá spotřeba, skvělá cena.
    kdo nepotřebuje nebo netouží po "smartovi" - doporučuji

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

poměr cena a kvalita, myslím velmi dobrá.

Druh televizorů

Finalista produktroku 2013 - Jiné

Úhlopříčka 80 cm (32")
USB port
Záznam DVB-T vysílání na USB
Funkce časového posunu (Timeshift)
Přehrávání multimediálních souborů z USB
Pozorovací úhel 170°/160°
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Vícejazyčné menu
Digitální hřebenový filtr (DCF)
ZOOM
Spotřeba 60 W / 0,5 W v pohotovostním režimu
Rozměry přístroje (š v h): 738x444,2x95 mm
Rozměry se stojanem (š v h): 738x495,5x209 mm
Hmotnost (přístroj/balení): 8,6/10 kg

• Za tu cenu celkem ujde.
    • Po roce a půl mi zešedli led diody v polovině obrazu takže to vypadá jako ošklivej flek a občas ruší.
    • Špatná odezva při přepínání programů, nedostatečné a nepřehledné informace o přehrávaném pořadu.

Za pár korun dost muziky.

• Nekupovat !!!

Nefunkční DO + mi v 2. roce používání naběhne zvuk cca. po 5. zapnutí.

• dobrá cena
    • Snadné uchycení na zeď
    • Nejde nahrávat na usb a sledovat jiný pořad ve stejném multiplexu,(většina lacinýchSet-top boxů to umí)
    • Malá písmen při vyvolání info o právě běžícím programu
    • Zřejmě nejde nastavit zobrazení aktuálního času v rohu obrazovky,(škoda)
    • Nelze napájet potřebný ant.zesilovač z televize.
    • Inzerovaná spotřeba cca0.5w ve Stand-by neodpovídá.naměřeno šílených cca9w.
    • Možnosti nastavení obrazu a zvuku zbytečně komfortní zřejmě na úkor praktičtějších věcí.
    • Očekával jsem propracovanější softvér.

Zklamání.

• TV ukazuje dobře, problémy nejsou s ní žádné, v provozu je cca 9 měsíců.
    • Požadoval jsem TV s nahráváním na USB

TV jsem kupoval po doporučení prodavače, (chtěl jsem nahrávání na USB). S politováním musím konstatovat, že jsem zklamán, protože nahrávání nejde i když přehrát z USB není problém. Není možné nastavit t.zv. časovače, aby byl splněn požadovaný efekt. Možná někde dělám chybu, ale po mnoha pokusech se k tomu nemohu dobrat.

• , zakoupeno v Aukro.cz

Velmi dobrá cena.
    Koupil jsem to dceři do pokojíka a spokojenost.
    Dodání ihned.
    Splnilo mé ošekávání.

• cena,
    • velmi dobrý obraz
    • čeština
    • jednoduché ovládání

kdo nepotřebuje nebo netouží po "smartovi" - doporučuji

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

poměr cena a kvalita, myslím velmi dobrá.

• zatim vše na 1
    • hlavní vypínač ze spodu televize - pozor na něj -hi hi hi

o.k.

• Super pořizovací cena
    • Kvalita/cena
    • Dobrý zvuk i obraz
    • Přehrává snad vše přes USB
    • Ovládání je jednoduché
    • Zdířku pro sluchátka bych spíše umístil do boku TV
    • jinak nic

Televizi jsme koupili do ložnice. Z postele se na ni dobře dívá, je tak akorát velká a nebyla drahá. Všechny funkce plní to, co mají plnit. Zatím jsem nenarazil na žádný problém.
    V obchodě nám prdávající tvrdil, že nahrávání na USB není možné, že to chce ext. HDD, ale nedalo mi a vyzkoušel jsem nahrávání na Flash Disk 2.0 i 3.0 a v pohodě to nahraje celý film a v dobré kvalitě. Takže první vyzkoušet a pak kupovat v případě problému s nahráváním na USB. Jináč TV je super a dobře se s ní spolupracuje :)

• , zakoupeno v Electro World

Pořizovala jsem televizi do ložnice kvůli velmi příznivé ceně vzhledem k její velikosti (mám potíže se zrakem) a funkcím (hlavně USB port, HDMI port). Jsem naprosto spokojená, i když mám televizi krátce. Nejsem odborník a ani nemám vysoké požadavky na zvuk a kvalitu obrazu z určitého úhlu. Na běžné sledování televize z postele mi přístroj naprosto stačí a jsem nadmíru spokojená. Jen musím přijít na to, jak nahrávat přímo na USB, návod je v tomto ohledu pro laika dosti strohý. Jinak doporučuji